Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

İstanbul Ücretsiz Keman Eğitim Günü

Herkes Keman Öğrensin Diye!

Müzik Akademi olarak İstanbul ücretsiz keman eğitim günü düzenliyoruz. 5 yaşından itibaren tüm çocuklara, gençlere ve yetişkinlere özel ücretsiz keman eğitimi programları ile herkesin içindeki müzikal yetenekleri açığa çıkarıyoruz. Ücretsiz keman dersi gününde kemanla tanışmak isteyenlere, hangi enstrümanı çalmak istediğini bilemeyenlere, hayalim bir kez olsun keman çalmak diyenlere güzel bir fırsat sunuyoruz. İstanbul ücretsiz keman eğitim gününe herkesi bekliyoruz! Şimdi gelin, ücretsiz keman eğitimi programımızla ilgili detayları öğrenelim. 

[widget-182]

Müzik Dolu Bir Güne Var mısınız? – İstanbul Ücretsiz Keman Kursları 

İstanbul ücretsiz keman eğitim gününde keman çalmaya ilgi duyan herkes, temel bilgilerden ileri tekniklere kadar çeşitli konularda bilgi sahibi olma fırsatı sunuyoruz. İşte ücretsiz keman kursu programımız ve katılım detayları:

Etkinlik Tarihi ve Yeri: 2024 Ücretsiz Keman Kursu İçin Bizi Takipte Kalın

Saat: 6 Saat 

Yer: Müzik Akademi 

Ücretsiz Keman Eğitimi Programı

  • Kemanın Tarihi ve Temel Bilgiler

Müzik eğitmenimiz, kemanın tarihçesi, yapısı ve temel bilgileri hakkında katılımcıları bilgilendirecek. Bu bölüm, keman çalmaya yeni başlayacaklar için giriş olacak.

  • Başlangıç Seviyesi Keman Dersi

İstanbul ücretsiz keman eğitim gününde kemanla ilk kez tanışan öğrencilerimize temel teknikler, doğru tutuş, yay çekme ve basit melodilerin çalınması öğretilecek.

  • Öğle Arası

Adı gibi sanat dolu olan Sanat Cafe’de müzik dolu sohbetler edilecek, diğer enstrüman eğitimlerinin dersleri gözlemlenebilecek, lezzetli atıştırmalıklarla ücretsiz keman kursu programının ikinci yarısına hazırlanılacak. 

  • Orta Seviye Keman Dersi

Biraz daha deneyimli keman çalanlar için, pozisyon değiştirme, vibrato ve çeşitli keman yay teknikleri gibi konular ele alınacak. Katılımcılar, İstanbul ücretsiz keman kurslarının bu bölümünde bilgi ve becerilerini daha da geliştirme şansı bulacak.

  • Uygulamalı Atölye Çalışması

Katılımcılar, öğrendikleri teknikleri pekiştirmek için küçük gruplar halinde çalışacaklar. Eğitmenlerimiz, her gruba rehberlik ederek birebir destek sağlayacak.

  • Performans ve Geri Bildirim

Katılımcılar, gün boyunca öğrendiklerini sergileyerek kısa performanslar yapacaklar. Ücretsiz keman dersi günüde görevli eğitmenlerimiz, her bir performansa yapıcı geri bildirimlerde bulunacak.

  • Vedalaşma

İstanbul ücretsiz keman eğitim gününün sonuna geldiğimize öğrencilerimizle hep birlikte bir fotoğraf çektireceğiz ve herkese güzel bir anı hediye edeceğiz. Bundan sonraki süreçte keman çalmayı öğrenmek isteyenlerin seviyesine ve beklentilerine uygun keman eğitimleri planlayacağız. 

Ücretsiz Keman Kursu Katılım ve Kayıt Detayları 

İstanbul ücretsiz keman dersi günü, Müzik Akademi tarafından düzenlenmektedir. Etkinliğimiz tamamen ücretsizdir ve herkese açıktır. Ancak, sınırlı kontenjan nedeniyle kayıt zorunludur. Katılmak isteyenlerin Müzik Akademi iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşması gerekir. 

[widget-196]

Neden Ücretsiz Keman Eğitimi Etkinliğine Katılmalısınız?

İstanbul ücretsiz keman eğitimi gününde keman çalmanın temellerini hiçbir ücret ödemeden öğrenme fırsatını yakalarsınız. Alanında uzman eğitmenlerden birebir ders alma şansına sahip olursunuz. MEB onaylı keman kursu Müzik Akademi’nin 15 yıllık deneyimini ve bugüne kadar mezun ettiği binlerce öğrencisinin başarısını daha yakından gözlemlersiniz. Ücretsiz keman eğitiminden sonra müzikal alanlarda ne kadar yetenekli olduğunuzu fark edersiniz. Hem eğlenceli hem de öğretici bir gün geçirir, sizin gibi keman ve müzik sevdalıları ile tanışırsınız. Geniş bir sosyal çevre kurmanın ilk adımını atar, kendinizi daha mutlu hissedersiniz. 

Ücretsiz keman kursu programımız için Müzik Akademi’yi takip edin, kurumumuzu ziyaret edin ya da bizleri arayın, geç kalmayın… 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20