Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Online Eğitim

Kursa Gidecek Vaktiniz Yoksa Kursunuz Size Gelsin!

Vakitsizlikten ya da iş yoğunluğundan müzik eğitimi alamıyorsanız online müzik eğitimlerimizden yararlanın! Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, eğitmeninizle birebir eğitim almanın ayrıcalığına kavuşun! Bahaneler artık size engel olmayacak!

Profesyonel Müzisyen Olmak İçin Gereken Bilgi ve Deneyime Ulaşmak, Stüdyonuzu Açarak Sanatınızdan Para Kazanmak İstiyorsanız Online Teknik Eğitimlerimize Göz Atın!

Müzik kursuna gidecek zamanım yok diyenlere online müzik eğitimi! Modern hayat koşturmacasında müzik kursuna gitmeye vaktiniz yoksa ancak eğitim almak istiyorsanız online kurslarımızla dilediğiniz yerde ve zamanda eğitmeniniz yanınızda! Müzik tutkusu bahane tanımaz!

Enstrümanınızda Ustalaşmak İçin Zaman Bulamıyor Musunuz? Online Enstrüman Eğitimleri ile Bahaneleri Bir Kenara Bırakın, Potansiyelinizi Açığa Çıkarın!

Bir gitar aldınız ve hala dolabınızda duruyor mu? Enstrümanınıza yeterince vakit ayıramıyor musunuz? Online enstrüman kursları ile tüm bu sorunların üstesinden gelmeniz mümkün! Gitardan piyanoya, bağlamadan perküsyona kadar online enstrüman eğitimlerimizden yararlanın, müziğin büyülü dünyasında gezinme fırsatını kaçırmayın!

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Müzik Okulu: Müzik Akademi

Müziğin teknik ve pratik yönlerini en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, içinizdeki müzikal potansiyeli açığa çıkarmak, yeteneklerinizi şekillendirmek ve hayatınızı müzikle renklendirmek için doğru adrestesiniz! Uluslararası standartlarda uygulama ağırlıklı, sahne ve stüdyo deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar ve müzikal becerileriniz esas alınarak düzenlenen güncel bir müzik kursu programının ayrıcalığını Türkiye'nin en iyi sanat okulunda deneyimleyin!

Muzik Akademi Egitmenleri 6

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye'nin usta müzisyenleri arasında yer alan, kariyerleriyle gençlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden müzik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Muzik Akademi 129

%100 Öğrenme Garantisi

Müzik eğitimi ile tüm kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Muzik Kursu 1

MEB Onaylı Sertifika

Müzik yaşamınızda sahne adımlarını hızla çıkmanızı sağlayacak, uzmanlığınızı belgeleyen, referans niteliğinde MEB onaylı müzik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında müzik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Türkiye'nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla donatılmış dersliklerimizde işitsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, sahne ve stüdyo çalışmalarıyla müziğin heyecanına ortak olma fırsatı, duayen müzisyenlerden alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, eğlenceli aktiviteler ve müzik kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

İstanbul'da 6 Şube

İstanbul’un merkezi ilçeleri Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Kariyer Fırsatları

Müzik kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyer duyuruları yapıyor, yapım şirketleri ve müzik stüdyoları aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Muzik Akademi Muzik Kurslari 4

Sahne Uygulamaları

Teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıracak sahne çalışmaları, stüdyo kayıtları, prova performansları, vokal ve enstrüman pratikleri yapıyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı konserler, usta müzisyenlerle söyleşiler ve stüdyo gezileriyle müziğin mutfağını görme şansı yakalıyoruz.

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, müzik sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı müziğin dinlendirirken eğiten güzelliğiyle zenginleştirmeye ne dersiniz?

Müzikle Birlikte Kendinizi de Keşfedin!

Türkiye'nin en iyi müzik kursu Müzik Akademi ile müziğin büyüleyici dünyasına adım atın!

Notalara Hayat Verin, Duygularınızı Şarkılarla İfade Edin!

Yaşamı ve sanatı müziğin penceresinden izleyerek hissettiklerinizi notalara dökün!

Sıradanlıktan Uzak Bir Eğitim Fırsatı! Akademi Ailemizi İnceleyin

Müzik Akademi'de beklentilerinizin üstünde, ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor. Dersliklerimize ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık kursları, genç atölyeleri ve diğer tüm eğitimlerimizden fotoğraflarla Müzik Akademi ailesini daha yakından tanıyın! Binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için kararınızı verin.

Muzik Akademi Egitmenleri 7

20'den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, müziğe ve sanata tutkuyla bağlı, ülkemizin müzik endüstrisine önemli katkılarda bulunmuş deneyimli müzisyenler, virtüözler ve ses mühendisleri ile çalışma fırsatı!

Müzik teorisi, vokal, enstrüman,konservatuara hazırlık, ses mühendisliği ve müzik prodüksiyon, müzik teknolojileri gibi müziğin pek çok alanında uzmanlaşmış, işitsel sanatlarda deneyimli, hem ülkemiz hem de yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almış, müziğe gönül vermiş ünlü müzisyenler, keman, piyano, gitar virtüözleri, ses mühendisleri ve prodüktörlerle en iyi müzik ve sanat eğitimlerini veriyoruz.

Müziği duymak ve hissetmek arasındaki farkı anlamak, hayatınıza müziğin coşkusunu katmak için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

Eğitmenler

50+ Branşta Müzik ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Temel müzik eğitimi, şan ve solfej, caz, vokal, gitar, keman, bağlama, piyano, bateri, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50'den fazla branşta enstrüman, müzik ve kişisel gelişim eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana müzik sevgisini aşılıyor, hayallerinize giden yolu birlikte inşa ediyoruz.

Eğitimler
Muzik Ve Enstruman Egitimleri 178
Muzik Akademi Mezunlari 3

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize müziğin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

MEB standartlarına uygun eğitim merkezimiz, müziğin tüm coşkusunu hissedebileceğiniz ferah dersliklerimiz, sosyal ve kültürel aktivitelerimiz ve 15 yılı aşkın deneyimimizle birlikte Türkiye'nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden pek çok insanın yeni bir hobi edinmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduk.

Öğrenme hızınıza, müzikal geçmişinize ve becerilerinize özel olarak düzenlenmiş müzik kursları için siz de Müzik Akademi ailesinin bir parçası olun!

Öğrenci Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Bas Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolensel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Online müzik eğitimlerimizin programı grup ve özel eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Müzik Kursu başta olmak üzere Hobi Kursları, Teknik Eğitimler ve Enstrüman Eğitimleri de dahil olmak üzere tüm branş eğitimlerimizi WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden eğitmeninizle birebir, canlı ve uygulamalı bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

Online eğitimlerimiz WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden verilmektedir.

İstediğiniz gün ve saatlerde planlanan online müzik eğitimiyle iş ve okul hayatınıza adapte edilmiş, daha esnek ve beklentilerinize uygun, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan eğitmeninizle yüz yüze görüşerek eğitim almanın avantajını sunuyoruz. Online müzik eğitimlerimizde grup aktivitelerine katılamayan öğrencilerimiz için işlenen konuları pekiştirecek ödevler vererek öğrendiklerini kalıcı hale getiriyor ve tekniklerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, telefonlarımızdan, mail adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak eğitim danışmanlarımızla birlikte online eğitim planınızı yapabilir, kaydınızı telefonda ya da mail yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitmen kadromuz; müzik ve enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği, müzik teknolojileri, ses tasarım ve film müziği gibi alanlarda deneyimli, işitsel sanatlarda uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışı stüdyo ve sahne çalışmalarında yer almış Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, ses mühendisleri, prodüktörleri, ses sanatçıları ve enstrüman virtüözlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, müziğin farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, stüdyo ve sahnelerin sevilen yüzlerinden kurulu bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Muzik Akademi Iletisim 193
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20