Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Neden Müzik Akademi?

Uluslararasi Muzik Egitimi 1

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan müzik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni müzik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı müzik eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun ayrıcalıklı bir müzik eğitimi ile hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı

Alanında Uzman Müzisyenler

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi müzik eğitmenleri Müzik Akademi’de!

Müzik teorisi, vokal, enstrüman, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği ve müzik prodüksiyon, müzik teknolojileri gibi müziğin pek çok alanında uzmanlaşmış, işitsel sanatlarda deneyimli, hem ülkemiz hem de yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almış, müziğe gönül vermiş ünlü müzisyenler, keman, piyano, gitar virtüözleri, ses mühendisleri ve prodüktörlerle en iyi müzik ve sanat eğitimlerini veriyoruz.

Müziği duymak ve hissetmek arasındaki farkı anlamak, hayatınıza müziğin coşkusunu katmak için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

Eğitmenlerimiz
Alaninda Uzman Muzisyenler 1
Meb Ruhsatli Muzik Kursu

MEB Ruhsatlı Müzik Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarının aksine öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir müzik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun müzik eğitimleri veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

MEB Ruhsatlı Müzik Kursu

Uygulamalı Müzik Eğitimi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve uygulamalı müzik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Müzik kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizle öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor ve öğrendiklerini kalıcı hale getiriyoruz. Sahne performansları ve bol uygulamalarla müziğin temellerini profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz.

Müzik eğitimi alırken hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de kendinize değer katacağınız bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Müzik Akademi farkını görün!

Uygulamalı Müzik Eğitimi
Uygulamali Muzik Egitimi 1
Muzik Egitimleri 11

Öğrenme Garantisi

Müzik kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

%100 öğrenme garantili müzik kurslarımızda eksik kaldığı ya da öğrenemediği konular olduğunu düşünen her öğrencimiz sebep belirtmeksizin eğitimlerini tekrar alabilirler. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Müzik Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin!

Öğrenme Garantisi

Stüdyo ve Sahne Ekipmanlarında Danışmanlık

Evinde yeni bir müzik stüdyosu kurmak, enstrümanını değiştirmek isteyen ya da daha önce hiç enstrüman almamış öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, stüdyo ve sahne ekipmanları üreten firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Öğrencilerimize uzmanlaşmak istedikleri branşa ve müzik türlerine göre ekipman önerilerinden bulunuyor, enstrüman ya da stüdyo donanımlarının seçiminde destek oluyoruz. Dünyanın en iyi müzik ekipmanı üreticilerinin merkezlerine ya da mağazalarına giderek merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, piyano, gitar gibi enstrümanlardan sahne ve stüdyo ekipmanlarına kadar tüm ürünler hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Müzik hayatınız boyunca en iyi arkadaşlarınız olacak ekipmanlarınızı eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Stüdyo ve Sahne Ekipmanlarında Danışmanlık
Studyo Ve Sahne Ekipmanlari Danismalik
Ders Telafi Imkani 1

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Temel ve ileri müzik eğitimi programlarımızın yanı sıra ses mühendisliği, müzik prodüksiyon, ses tasarımı ve film müziği, müzik teknolojileri kursu gibi teknik eğitimler başta olmak üzere tüm eğitimlerimizde öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Ayrıca workshoplarımızda öğrenemediğini ya da eksik kaldığını düşünen öğrencilerimizin bir sonraki eğitime ücretsiz katılmalarını sağlıyoruz.

Müzik Akademi’ye kayıt olduğunuzda kaçırdığınız dersler için telaşlanmak ya da ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bakırköy ve Kadıköy eğitim merkezlerimizin herhangi birindeki sınıflarımızda kaçırdığınız dersin ve haftanın eğitimini alabileceksiniz.

Ders Telafi İmkanı

Stüdyo ve Sahne Çalışmaları

Türkiye’nin en aktif müzik kursu olarak müziğin dilini kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Sahne ve stüdyo çalışmalarıyla hem müzik hayatımız boyunca yanımızda olacak ekipmanları yakından tanıyor hem de deneyim kazanıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek ya da tutkusunu mesleği haline getirmek isteyen öğrencilerimizle birlikte anlaşmalı olduğumuz müzik yapımcılarının stüdyolarına konuk oluyor, stüdyo ekipmanlarını yakından tanıma fırsatı bularak müzikal becerilerimizle birlikte portföyümüzü de genişletiyoruz. Yeteneklerimizi sahne çalışmalarıyla destekleyerek sahnede olmanın heyecanını hissediyor, hayallerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Türkiye’nin en iyi müzisyenleriyle bir araya geliyor, stüdyo ve sahne ekipmanlarını en doğru şekilde kullanmayı öğreniyor, aldığımız ipuçlarıyla kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyoruz.

Stüdyo ve Sahne Çalışmaları
Studyo Ve Sahne C Alismalari
Sosyal Etkinlikler Muzik Kursu

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Müzik kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde müzik eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler

Konserler ve Müzik Dinletileri

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinin sahne performanslarını izlemeye gidiyor, müziğin püf noktalarını öğrenmek için ustaları canlı dinliyoruz!

Duayenlerle söyleşiler düzenliyor, ünlü müzisyenlerin dinleti ve konserlerine katılıyor, müzikle iç içe olan sinema ve fotoğraf gibi sanatlarla ilgili aktiviteler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Müzik tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitim süresince ve sonrasında kendi müziğini insanlara duyurmak isteyen öğrencilerimiz için anlaşmalı olduğumuz kurumlarla birlikte sahne performansları gerçekleştiriyor, hayatın ritmini biz belirliyoruz.

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir müzisyen olmak isteyenlerin daima yanındayız.

Konserler ve Müzik Dinletileri
Muzik Akademi Konserler

Müzik Akademi – Kurumsal Eğitimlerin Adresi

Kurumsal müzik eğitimlerinde Müzik Akademi ailesini tercih etmiş, çalışanlarını önemseyen, gelişmenin gücüne inanan, Türkiye’nin ünlü ve başarılı markaları… Her biri ailemizin değerli üyeleri…

Meb Onayli Muzik Kursu Sertifikasi 4

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika veriyoruz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Bas Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolonsel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası veriyoruz.

Müzik Akademi eğitim kurumumuzun MEB onaylı sertifikalı eğitimlerinden yararlanarak kariyerinizi, zamanınızı ve paranızı güvence altına alın…

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı bir müzisyen olmak isteyenlere, yeteneklerini nasıl değerlendireceğini bilmeyenlere ve hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Müzik eğitimi alarak içlerindeki müzisyeni keşfetmek isteyen ancak hangi adımları atması gerektiğini bilmeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir sanatçı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danismanligi
Meb Ruhsatli Muzik Kursu 1

İstanbul’da 6 Şube

İstanbul’da 6 ilçede Müzik Akademi eğitim merkezlerimizde müzik tutkunu öğrencilerimizle bir araya geliyoruz…

İstanbul’un merkezi ilçeleri Bakırköy, Kadıköy, Taksim, Beylikdüzü, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyoruz. Metro, metrobüs ve otobüs gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde, kişisel aracınızla rahatça ulaşabileceğiniz, semtinizin sosyal ve kamusal alanlarına yakın bir kurumda eğitim almanın avantajını yaşayacaksınız.

Şehrinizin önemli semtlerinin merkezinde, MEB standartlarına uygun bir binada, güvenli ve konforlu bir ortamda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Şubelerimiz

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece müzik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Sanat Cafe’de bir kahve içerken yeni arkadaşlıklar edinecek, eğitmenlerinizle müziğe ve sanata dair sohbetler edeceksiniz.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Sanat Cafe
Sanat Cafe 96
Muzik Kursu Is Imkani

İş İmkanı

Amatörlüğün ötesine geçmek isteyen müzik kursu öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, sahneye çıkmalarını sağlayarak hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Müzik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi alan kursiyerlerimize albüm çalışmaları, koro seçmeleri ve kariyer fırsatları hakkında bilgilendirme yapıyor, partnerlerimiz aracılığıyla sanat dünyasına adım atmalarını sağlıyoruz. Başarılı mezunlarımıza ise Müzik Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Kendi albümünü yapmak, Türkiye’nin ünlü korolarında müzisyen olarak yer almak, sanatını insanlarla paylaşmak isteyen tüm öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

İş İmkanı

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Müzik eğitimi, şan ve solfej, caz, vokal, gitar, keman, bağlama, piyano, bateri, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

Müzik Eğitimleri
Muzik Ve Enstruman Egitimleri 177
Muzik Akademi Mezunlari 1

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize müziğin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

MEB standartlarına uygun eğitim merkezimiz, müziğin tüm coşkusunu hissedebileceğiniz ferah dersliklerimiz, sosyal ve kültürel aktivitelerimiz ve 15 yılı aşkın deneyimimizle birlikte Türkiye'nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden pek çok insanın yeni bir hobi edinmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduk.

Öğrenme hızınıza, müzikal geçmişinize ve becerilerinize özel olarak düzenlenmiş müzik kursları için siz de Müzik Akademi ailesinin bir parçası olun!

Öğrenci Yorumları

500+ Profesyonel Müzisyen

Temelden ileriye, meslek edindirme kurslarımızdan teknik eğitimlerimize tüm müzik kursu programlarımızdan yararlanan 500’den fazla öğrencimiz kariyer rotalarını sahneye çevirdiler, profesyonel anlamda müzikle uğraşmaya başladılar.

Temel ve ileri müzik eğitimleri ile teknik müzik kurslarımızı bitiren öğrencilerimiz; Türkiye’nin ünlü sanatçılarının orkestralarında yer aldılar, albüm çalışmalarına başladılar, korolarda kendilerine yer buldular. Sahnede olmayı çok seven öğrencilerimiz başarılı müzisyenler arasına adlarını yazdırdılar.

Müzik Akademi olarak müzik kursu sürecinde ve sonrasında öğrencilerimizin yanında yer alıyor, onlar sahnelerin tozunu yutarken bizler de başarılarıyla gurur duymaya devam ediyoruz!

Başarı Hikayeleri
Muzisyenlik Yapan Ogrenci 1
Muzik Kursu Ustalardan Elestiriler

Ustalardan Eleştiriler

Başarılı müzisyenlerden ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarından öğrencilerimizin sahne çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlıyoruz!

Müzik kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen müzisyenlerle yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, başarılı bir sanatçı olmak isteyen kursiyerlerimize yol gösteriyoruz.

Ustalarla Müzik Seminerleri

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, enstrüman virtüözleri ve ses sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından müziğin sırlarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

Workshoplar
Muzik Kursu Workshop
Egitim Sonrasi Destek Muzik Kursu

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmek isteyen, profesyonel hayatta yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimize temel müzik eğitimi sonrasında da destek olmaya devam ediyoruz.

Müzik Akademi olarak sadece eğitim süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla fark yaratmak isteyenlere şan ve solfejden vokale, müzik prodüksiyonundan ses mühendisliğine kadar farklı eğitimler veriyoruz.

Enstrüman çalmaktan keyif almanız, alanınızda ilerlemeniz ve hatta başarılı bir sanatçı olabilmeniz için Müzik Akademi desteğini hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

15+

Yıllık Deneyim

Sanat ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Enstrüman, müzik teorisi ve müzik teknolojileri gibi mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Neden Muzik Akademi 1
Müzik Akademi – İçindeki Müzisyeni Keşfet
Muzik Akademi Avantajlari
Müzik Akademi – Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Müzik Okulu
Muzik Akademi Tavsiye 1
Müzik Kursu Yorumları Müzik Akademi – Mezunlarımız Bizim İçin Ne Diyor?
Muzik Akademi Yorum
Müzik Kursu Yorumları Müzik Akademi - Öğrencilerimizin Dilinden Müzik Akademi
Muzik Akademi Sikayet
Müzik Kursu Yorumları Müzik Akademi - Müzik Akademi Öğrencilerimizin Hakkımızdaki Yorumları

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Fotoğraflarımız

Derslerimizden, müzik atölyelerimizden, gezilerimiz ve organizasyonlarımızdan, fotoğrafları inceleyin, akademimizi yakından tanıyın... Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin…

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Uzmanlar Uyarıyor - Kaçak Kurslara Dikkat!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20