Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Piyano Kursu MEB Onaylı

Sanatla Büyüyen Çocuklar Daha Mutlu!

Sanatsever Nesiller Yetiştiriyoruz…

Çocuklarınızın sanatla iç içe büyümesini, yeni bir hobi edinmesini ve yeteneklerini keşfetmesini istemez misiniz? MEB onaylı çocuk piyano kursu programımıza göz atın!

Çocuklarınızı hayata müzikle hazırlayın, geleceğe daha mutlu bireyler olarak yetişmelerini sağlayın. Çocuklar için piyano kursu programımızı yaratıcılıktan ekip çalışmasına, duygusal ve ruhsal gelişimden özgüvene kadar çocuk gelişimine katkısı olacak uygulamalar, sahne çalışmaları ve etkinliklerle zenginleştirdik.

Çocuklar için MEB onaylı piyano kursu programı; çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre çocuk piyano eğitimi çocukların ruhsal, zihinsel ve duygusal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

çocuklar için meb onaylı piyano kursu

Tüm Çocuklar İçin MEB Onaylı Piyano Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Bir Okul Dönemi - 10 Ay 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin MEB Onaylı Piyano Kursu Programı

Konservatuar mezunu ve alanında deneyimli piyano eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan çocuk piyano kursu programımız ve uygulama ağırlıklı piyano eğitimimizle çocuklarımıza müzik sevgisi aşılıyor, müziğin büyülü dünyasını parmaklarının uçlarına getiriyoruz…

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Piyano Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk piyano kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuklar için piyano kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, çocuk piyano derslerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı müzik eğitmenlerinden çocuk piyano kursu alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk piyano eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 10 aylık eğitim programımıza katılan, çocuk piyano kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için piyano kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk piyano kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk piyano eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk piyano eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için meb onaylı piyano kursu

Çocuklarınız Enerjisini Müzikle Atsın!

Erken yaşta sanatla tanışan çocuklar daha mutlu! Geleceğin özgür düşünceli, sanatsever, kendine güvenen, hayata sanatın penceresinden bakan bireylerini yetiştirmek sizin elinizde!

Çocuklar için piyano kursu ile müziğin büyülü dünyasına adım atmalarını sağlayın, oyun ve sanatın bir araya geldiği bu büyülü dünyada potansiyellerini keşfetsinler! Geleceğin sanatsever nesiller tarafından inşa edilmesini istiyorsak şimdiden sorumluluk almalı, çocuklarımızı sanatla tanıştırmalı, ilerleyen yıllarda monoton bir yaşam döngüsüne hapsolmalarının önüne geçmeliyiz!

Müzik ve sanat tutkusunu her yaştan bireyin yaşamının bir parçası haline getiriyor, çocuk piyano kursu ile hayata pozitif bakan çocuklar yetiştiriyoruz.

Müzik Yaratıcılık ve Hayal Gücünü Destekler

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki çocuklar için piyano kursu gibi müzikal aktivitelerde bulunan çocukların beyin gelişimi çok daha hızlı!

Siz de çocuklarınızın gerçek potansiyeline ulaşmalarını istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse Müzik Akademi’de çocuk gelişimi için önemli tüm kazanımları göz önüne alarak düzenlediğimiz çocuk piyano kursu ile gelişimlerine katkı sağlayın; birlikte, kendilerini ifade etmeyi bilen, yaratıcı ve özgüvenli çocuklar yetiştirelim…

Müzik Akademi’de çocuklarımızla birlikte sosyal ve eğlenceli bir dünya yaratıyor, çocuklar için piyano kursları ile hayata sanatın penceresinden bakmayı öğreniyoruz…

çocuk piyano kursu
çocuklar için piyano kursu

Küçük Adımlarla Büyüleyici Bir Dünyayı Keşfediyoruz!

Çocuk piyano kursu ile çocuklarımızın, müziğin büyüleyici dünyasında attıkları adımlara eşlik ediyor, hem müziği hem de kendilerini daha yakından tanımalarını sağlıyoruz.

Çocuklarımızın ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve el becerilerine göre kişiselleştirilmiş çocuklar için piyano dersleri ile uygulama ve pratik ağırlıklı bir eğitim hazırlıyor, sahne çalışmaları ve renkli aktivitelerle sanatın ve müziğin baş döndüren güzellikleriyle erken yaşlarda tanışmaları için keyifli bir ortam yaratıyoruz!

Çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek için en doğru adrestesiniz! Rotanızı Müzik Akademi’ye çevirin, birlikte sanatla dolu bir gelecek inşa edelim...

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk piyano eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için piyano eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk piyano kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için piyano eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuklar için piyano eğitimi
meb ruhsatlı çocuk piyano kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk piyano kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için piyano kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk piyano eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için piyano eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Çocuk piyano kursu ile öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk piyano kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı çocuk piyano dersleri ile çocuklar için piyano eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri çocuk piyano eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

çocuk piyano eğitimi

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuk piyano eğitimi mezunları

900 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk piyano eğitimleri ile piyano çalmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için piyano kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk piyano eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk piyano kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Çocuk piyano eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

müzik ve enstrüman eğitimleri
kariyer danışmanlığı çocuklar için piyano kursu

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk piyano kursu ile çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için piyano kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden çocuk piyano kursu Müzik Akademi’den mezun etmiyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk piyano kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk piyano eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de çocuk piyano kursu Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuklar için piyano
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk piyano eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk piyano eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Çocuk piyano kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

çocuk piyano kursu fiyatları

Çocuklar İçin MEB Onaylı Piyano Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Piyano Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk piyano kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Çocuklar İçin Piyano Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için piyano kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk piyano kursu binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk piyano kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk piyano eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk piyano dersleri veriyoruz.

çocuklar için piyano kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk piyano dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, çocuk piyano eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk piyano kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Oyunla Müziği Bir Araya Getirin! Çocuklar İçin MEB Onaylı Piyano Kursları ile Çocuklarınıza Eğlenceli Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk piyano eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

müzik akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
müzik akademi çocuk piyano kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk piyano eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk piyano kursları

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuklar için piyano kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız çocuk piyano kursu Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için piyano kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak çocuklar için piyano eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, çocuklar için piyano kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için piyano kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar için piyano kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi çocuklar için piyano kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

En iyi çocuk piyano kursu Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar İçin Piyano Kursu, Çocuklar İçin Gitar Kursu, Çocuklar İçin Keman Kursu, Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuklar için piyano kursu eğitmen kadromuz; konservatuvar mezunu, başta çocuklar için müzik olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde piyano eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen çocuklar için müzik ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Çocuklar İçin Piyano ve diğer tüm çocuk kurslarımız, Gitar, Keman, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuvara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

müzik akademi iletişim

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için piyano eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için piyano kursu alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi çocuk piyano kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için piyano kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

900+

Mezun Öğrenci

Müzik ve enstrüman kursları ile yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

449

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.245 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20