Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Müzik Tutkunları

Müziksiz Yapamayanlara Özel Eğitimler!

Gerçek bir müzik tutkunuysanız ve müzikal becerilerinizi açığa çıkararak yaşamınızda müziğe daha fazla yer açmak istiyorsanız sizler için birbirinden keyifli eğitimler hazırladık!

Müziğin baş döndüren dünyasını daha yakından tanımak, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ya da yeteneklerimi keşfederek hayatımı müzikle şekillendirmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Müzik tutkunları için özel olarak hazırladığımız eğitimler, duayen müzisyenlerle yaptığımız söyleşiler, sahne ve stüdyo çalışmaları ve sosyal aktivitelerle dolu dolu müzik kursları sizleri bekliyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen müzik kursu Müzik Akademi’de hayatınızda yeni bir pencere açacak, müzikle birlikte kendinizi de keşfedecek, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Müziğe tutkun olan ve kendini geliştirmek isteyen müzisyenlerin çoğu, yanlış kurs tercihlerinden dolayı müzik yapmaya olan ilgilerinin azaldığını söylüyor. Siz de onlardan biri olmayın, zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın!

Müzik Tutkunlarının En Çok Tercih Ettiği Müzik Eğitimleri

Müziği hayatının bir parçası haline getirmiş, duygularını müziğin evrensel diliyle ifade etmeyi tercih eden müzik severler için birbirinden keyifli eğitimler hazırladık! Öğrencilerimizin en çok rağbet gösterdiği müzik kurslarımızı inceleyin, siz de müziğin büyülü dünyasını keşfetme fırsatı yakalayın!

Muzik Tutkunu

Ustalardan Öğren!

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, enstrüman virtüözleri ve ses sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından müziğin sırlarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

Eğitmenler

Potansiyelini Açığa Çıkar!

Tek hayalim gerçek bir müzisyen olmak, bunun için kendimi geliştirmeliyim diyorsanız doğru adrestesiniz!

Temel müzik eğitiminden teknik eğitimlere, ses mühendisliğinden enstrüman kurslarına, vokal ve şan derslerinden sahne ve stüdyo çalışmalarına kadar 50’den fazla branşta sunduğumuz eğitimlerle sizleri daha iyi bir müzisyen haline getirecek tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Kendi özgün tarzını geliştirmenizi sağlıyor, becerilerinizi geliştiriyor, sizi sahneler için hazırlıyoruz!

Müzik kariyerinizde sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız işin uzmanından eğitim alın. Geleceğinizi güvenilir ellere emanet edin!

Yeni Başlayanlar İçin Kurslar
Muzik Severler
Muzik Kursu 15

Müziğin Dilini Öğren!

Müziğin evrensel dilini öğrenerek duygularınızı müzikle ifade etmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, gelin ailemizin bir parçası olun.

Duygulara notalarla hayat veren bir müzisyen olarak müziğin dilini öğreneceğimiz, yalnızca tekniğe takılı kalmayıp hayatla sanatı bir araya getirdiğimiz eğitimlerle büyülü bir dünyayı keşfetmenizi sağlıyoruz. Müziğin zengin anlatım dilini etkili şekilde kullanmak için özgün tarzımızı buluyor, insanlara mesajımızı aktarmayı öğreniyoruz.

İyi bir müzisyen olmak için yaşamın sıradanlığını aşmanız, insanların dünyasında yeni bir pencere açabilmeniz, onları müziğin baş döndüren sokaklarında dolaştırabilmeniz gerekir.

Workshoplar

İçinizdeki Müzisyene Kulak Verin!

Müziğin büyüleyici atmosferi size her zaman çekici geliyor, ancak nereden başlayacağınızdan emin olamıyor musunuz? Cevabınız evetse en doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Muzik Akademi 106

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Muzik Akademi Muzik Kursu

Sıradanlıktan Kurtulun!

Müzik tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik müzik eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Muzik Kurslari 14

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı müzik eğitimleri ile deneyim kazanın, yeteneklerinizi keşfedin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında müzik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla donatılmış dersliklerimizde işitsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, sahne ve stüdyo çalışmalarıyla müziğin heyecanına ortak olma fırsatı, duayen müzisyenlerden alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, eğlenceli aktiviteler ve müzik kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

İstanbul'da 6 Şube

İstanbul’un merkezi ilçeleri Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Kariyer Fırsatları

Müzik kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyer duyuruları yapıyor, anlaşmalı olduğumuz yapım şirketleri ve müzik stüdyoları aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Muzik Tutkunlari 1

Sahne Uygulamaları

Teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıracak sahne çalışmaları, stüdyo kayıtları, prova performansları, vokal ve enstrüman pratikleri yapıyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı konserler, usta müzisyenlerle söyleşiler ve stüdyo gezileriyle müziğin mutfağını görme şansı yakalıyoruz.

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, müzik sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Muzik Kurslari Fiyatlari 1

Müzik Kursları ile Müziğin Mutfağına Girme Zamanı!

Ritmi Yakala, Hayalindeki Müziğe Hayat Ver, Sesini Dünyaya Duyur!

Bilgi Al

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı müziğin dinlendirirken eğiten güzelliğiyle zenginleştirmeye ne dersiniz?

Müzikle Birlikte Kendinizi de Keşfedin!

Türkiye'nin en iyi müzik kursu Müzik Akademi ile müziğin büyüleyici dünyasına adım atın!

Notalara Hayat Verin, Duygularınızı Şarkılarla İfade Edin!

Yaşamı ve sanatı müziğin penceresinden izleyerek hissettiklerinizi notalara dökün!

Sıradanlıktan Uzak Bir Eğitim Fırsatı! Akademi Ailemizi İnceleyin

Müzik Akademi'de beklentilerinizin üstünde, ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor. Dersliklerimize ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık kursları, genç atölyeleri ve diğer tüm eğitimlerimizden fotoğraflarla Müzik Akademi ailesini daha yakından tanıyın! Binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için kararınızı verin.

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Bas Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolensel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Evet, MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı sertifikalarımız Piyano, Gitar, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları programlarımızda verilmektedir.

Piyano, Gitar, Org, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları, Okul Öncesi Müzik Eğitimi ve Çocuklar İçin Müzik Eğitimi başta olmak üzere Müzik Eğitimleri, Enstrüman Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Kurumsal Eğitimler, Konservatuvara Hazırlık Kursları, Genç Atölyeleri, Workshop'larımız ve diğer tüm eğitimlerimizde ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Piyano, Gitar, Org, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları, Okul Öncesi Müzik Eğitimi ve Çocuklar İçin Müzik Eğitimi ve diğer tüm eğitimlerimiz minimum 7, maksimum 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Özel piyano, gitar, keman, solfej ve şarkı söyleme, konservatuvara hazırlık kursları, teknik ve kişisel gelişim eğitimlerimizde ise derslerimiz birebir işlenmektedir.

Müzik kurslarımız için yaş sınırı bulunmamaktadır. Müzik eğitim sınıflarımız çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere ayrılmaktadır. Grup veya özel müzik eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitmen kadromuz; müzik ve enstrüman eğitimleri, konservatuvara hazırlık, ses mühendisliği, müzik teknolojileri, ses tasarım ve film müziği gibi alanlarda deneyimli, işitsel sanatlarda uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışı stüdyo ve sahne çalışmalarında yer almış Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, ses mühendisleri, prodüktörleri, ses sanatçıları ve enstrüman virtüözlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, müziğin farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, stüdyo ve sahnelerin sevilen yüzlerinden kurulu bir ekibe sahibiz.

Müzik Akademi olarak müzik kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan müzik eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Müzik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Müzik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun müzik eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Muzik Akademi Iletisim 120
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20