Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Eğitmenler

Alanında Uzman Müzik ve Enstrüman Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, müziğe ve sanata tutkuyla bağlı, ülkemizin müzik endüstrisine önemli katkılarda bulunmuş deneyimli müzisyenler, virtüözler ve ses mühendisleri tek çatı altında! Müzik teorisi, vokal, enstrüman, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği ve müzik prodüksiyon, müzik teknolojileri gibi müziğin pek çok alanında uzmanlaşmış, işitsel sanatlarda deneyimli, hem ülkemiz hem de yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almış, müziğe gönül vermiş ünlü müzisyenler, keman, piyano, gitar virtüözleri, ses mühendisleri ve prodüktörlerle en iyi müzik ve sanat eğitimlerini veriyoruz.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

Muzik Akademi Egitmenleri 3

20'den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, müziğe ve sanata tutkuyla bağlı, ülkemizin müzik endüstrisine önemli katkılarda bulunmuş deneyimli müzisyenler, virtüözler ve ses mühendisleri ile çalışma fırsatı!

Müzik teorisi, vokal, enstrüman, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği, müzik prodüksiyon ve müzik teknolojileri gibi müziğin pek çok alanında uzmanlaşmış, işitsel sanatlarda deneyimli, hem ülkemiz hem de yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almış, müziğe gönül vermiş ünlü müzisyenler, keman, piyano, gitar virtüözleri, ses mühendisleri ve prodüktörlerle en iyi müzik ve sanat eğitimlerini veriyoruz.

Müziği duymak ve hissetmek arasındaki farkı anlamak, hayatınıza müziğin coşkusunu katmak için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

Öğrenci Yorumları

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve uygulamalı müzik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Müzik kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizle öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor ve öğrendiklerini kalıcı hale getiriyoruz. Sahne performansları ve bol uygulamalarla müziğin temellerini profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz.

Müzik eğitimi alırken hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de kendinize değer katacağınız bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Müzik Akademi farkını görün!

Akademiden Fotoğraflar
Uygulamali Muzik Egitimi
Sahne Calismalari 6

Sahne ve Stüdyo Çalışmaları

Müzik derslerimizde işlediğimiz konuları sahne ve stüdyo uygulamalarıyla pekiştiriyor, müzik kariyerinize deneyimli başlamanıza olanak veriyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra eğitim programlarımızı uygulamalı sahne çalışmalarıyla birleştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını ve konservatuar sınavlarında yüksek başarı sağlıyoruz. Kurumsal eğitimlerde grup çalışmalarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine imkan tanıyoruz.

Sahne performansınızı öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, tartışıyor, kendimizi geliştiriyor ve konu tekrarları yapıyoruz. Unutmayın, müzik kitaplardan öğrenilmez!

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı müziğe ayırmak, eğlenirken öğrenmek istemez misiniz?

Müzikle Birlikte Kendinizi de Keşfedin!

Türkiye'nin en iyi müzik kursu Müzik Akademi ile müziğin büyüleyici dünyasına adım atın!

Notalara Hayat Verin, Duygularınızı Şarkılarla İfade Edin!

Yaşamı ve sanatı müziğin penceresinden izleyerek hissettiklerinizi notalara dökün!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Bas Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolonsel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Evet, MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı sertifikalarımız Piyano, Gitar, Org, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları, Okul Öncesi Müzik Eğitimi ve Çocuklar İçin Müzik Eğitimi programlarımızda verilmektedir.

Piyano, Gitar, Org, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları, Okul Öncesi Müzik Eğitimi ve Çocuklar İçin Müzik Eğitimi başta olmak üzere Müzik Eğitimleri, Enstrüman Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Kurumsal Eğitimler, Konservatuara Hazırlık Kursları, Genç Atölyeleri, Workshop'larımız ve diğer tüm eğitimlerimizde ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Piyano, Gitar, Org, Solfej ve Şarkı Söyleme, Keman kursları, Okul Öncesi Müzik Eğitimi ve Çocuklar İçin Müzik Eğitimi ve diğer tüm eğitimlerimiz minimum 7, maksimum 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Özel piyano, gitar, keman, solfej ve şarkı söyleme, konservatuara hazırlık kursları, teknik ve kişisel gelişim eğitimlerimizde ise derslerimiz birebir işlenmektedir.

Müzik kurslarımız için yaş sınırı bulunmamaktadır. Müzik eğitim sınıflarımız çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere ayrılmaktadır. Grup veya özel müzik eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitmen kadromuz; müzik ve enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği, müzik teknolojileri, ses tasarım ve film müziği gibi alanlarda deneyimli, işitsel sanatlarda uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışı stüdyo ve sahne çalışmalarında yer almış Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, ses mühendisleri, prodüktörleri, ses sanatçıları ve enstrüman virtüözlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, müziğin farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, stüdyo ve sahnelerin sevilen yüzlerinden kurulu bir ekibe sahibiz.

Müzik Akademi olarak müzik kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan müzik eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Müzik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Müzik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun müzik eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Planını Yap!

Muzik Akademi Iletisim 119
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20