Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Gitar Kursu MEB Onaylı

Çocuklarımız Müzikle Büyüyor! Çocuk Gitar Kursu Onları Bekliyor...

Geleceğin Gitaristlerini Yetiştiriyoruz…

Müzikle oyunun bir araya geldiği bir dünyada sosyalleşecek, hayal güçlerinin sınırlarını keşfedecek ve sanatla tanışacaklar… Çocuklarınıza yeni bir hobi kazandırmak için çocuk gitar kursu programımıza göz atın!

Temel müzik bilgisinden nota okumaya, gitar akordundan beste yapmaya kadar farklı başlıklarla çocuklarımıza müziği eğlenceli bir şekilde öğretiyor, müzikal kazanımların yanı sıra hayata sanatla bakmalarını sağlayarak sosyal, duygusal, bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak özel programlar hazırlıyoruz.

Çocuklar için MEB onaylı gitar kursu programı; çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre çocuk gitar eğitimi çocukların ruhsal, zihinsel ve duygusal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

çocuklar için gitar kursu

Tüm Çocuklar İçin MEB Onaylı Gitar Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Bir Okul Dönemi - 10 Ay 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin MEB Onaylı Gitar Kursu Programı

Konservatuar mezunu ve alanında deneyimli çocuk gitar kursu eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulama ağırlıklı gitar eğitimimizle çocuklarımıza müzik sevgisi aşılıyor, büyülü bir dünyaya adım atarken onlara eşlik ediyoruz…

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Gitar Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk gitar kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuk gitar kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, çocuk gitar derslerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı müzik eğitmenlerinden çocuklar için gitar kursları alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için gitar kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 10 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk gitar kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk gitar kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk gitar eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk gitar eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk gitar kursu alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için gitar kursu

Hayata Pozitif Bakan Çocuklar…

Hayal gücü gelişmiş, yaratıcılığını ortaya koymaktan korkmayan, eleştirel düşünceye açık çocuklar yetiştirmek için müzikten yararlanıyoruz!

Çocuklar için gitar kursu başta olmak üzere çocuk müzik kurslarımız ve atölyelerimizde çocuklarımıza müzik sevgisi aşılıyor, hayata sanatın penceresinden bakmayı bilen, kendisini müzikle ifade eden bireyler olarak geleceğe hazırlanmalarına destek oluyor, yaratıcılıklarını güvenle sergileyebilecekleri bir ortam yaratıyoruz.

Çocuk gitar kursları ile çocuklarınızın yeteneklerini keşfedin, gerçek potansiyellerine ulaşmalarını sağlayın!

Müzik; Dinleme Alışkanlığı Kazandırır!

Çocuklar için gitar kursu ile erken yaşta dinleme alışkanlığı kazanmalarını sağlayın, geleceğin başarılı iletişimcilerinden olmaları için şimdiden gelişimlerini destekleyin!

İyi bir iletişimin anahtarı dinlemeyi bilmektir! Çocuklar için gitar dersi ile çocuklarınızın erken yaşta iletişimsel becerilerini geliştirin, dikkat ve konsantrasyon sürelerini artırın, sosyalleşmeyi bilen, yaşıtları ve büyükleriyle daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilen çocuklar yetiştirin! Erken yaşta sanatla tanışan çocuklar hem yaşıtları hem de büyükleriyle iletişim kurmada çok daha başarılı!

Müzikle iç içe büyüyen çocuklar gelecekte okul, iş ve sosyal yaşamlarında özgüvenleri ile öne çıkacaklar…Çocuk gitar kursu ile ilk adımı atın...

çocuklar için gitar eğitimi
çocuk gitar kursları

Çocuğunuzun Okul Başarısını Artırın!

Gelişimleri müzikle desteklenen çocuklar yalnızca müzikal beceriler edinmekle kalmıyor, okul hayatlarında da daha başarılı hale geliyor!

Çocuklar için gitar kursu ile çocuğunuzun gelişimini çok yönlü desteklemek için müzikten yararlanın, okul yaşamında daha başarılı olması için sanatın büyülü dokunuşundan yararlanın! Odaklanma süresini artıran çocuk gitar dersleri aynı zamanda zihinsel fonksiyonları geliştirerek öğrenme hızına büyük katkı sağlıyor!

Çocuklarınızın gelişimine destek olmak için en doğru adrestesiniz! Müzik Akademi’de dünyanın en iyi sanat okullarının programlarından ilhamla hazırladığımız çocuk gitar kursları sizleri bekliyor…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk gitar eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni çocuklar için gitar eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk gitar kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için gitar kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk gitar eğitimi
meb ruhsatlı çocuk gitar kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk gitar kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için gitar kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk gitar eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için gitar eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Çocuk gitar kursu ile öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk gitar kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı çocuk gitar dersleri ile çocuklar için gitar eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri çocuk gitar eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

uygulamalı çocuklar için gitar kursu

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuk gitar kursu mezunları

700 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk gitar eğitimleri ile işin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için gitar kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel gitar eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk gitar eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuk gitar kursu dışında çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Çocuk gitar eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, bateri kursu, keman kursu, piyano kursu, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

müzik ve enstrüman eğitimleri
eğitim danışmanlığı çocuk gitar kursu

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için gitar kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi çocuk gitar kursu olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk gitar kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk gitar eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuk gitar kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk gitar eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk gitar eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

çocuk gitar kursu fiyatları

Çocuklar İçin Gitar Kursu MEB Onaylı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Gitar Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk gitar kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Çocuklar İçin Gitar Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için gitar kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk gitar kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk gitar kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuklar için müzik dersleri veriyoruz.

çocuklar için gitar kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuklar için müzik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, çocuklar için gitar eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için gitar eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Oyunla Müziği Bir Araya Getirin! Çocuk Gitar Kursları ile Çocuklarınıza Eğlenceli Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için gitar eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

müzik akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
müzik akademi çocuk gitar kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuklar için gitar eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk gitar kursları

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuklar için gitar kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için gitar kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak çocuklar için gitar eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, çocuklar için gitar kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için gitar kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar için gitar kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi çocuklar için gitar kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

En iyi çocuk gitar kursu Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar İçin Gitar Kursu, Çocuklar İçin Piyano Kursu, Çocuklar İçin Keman Kursu, Gitar Kursu, Piyano Kursu, Gitar Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuklar için gitar kursu eğitmen kadromuz; konservatuvar mezunu, başta çocuklar için müzik olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde gitar eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen çocuklar için müzik ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Çocuklar İçin Gitar ve diğer tüm çocuk kurslarımız, Gitar, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuvara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

müzik akademi iletişim

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için gitar eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için gitar kursu ve gitar eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi çocuklar için gitar kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için gitar kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Müzik ve enstrüman kursları ile yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

304

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.520 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20