Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Genç Müzik Tutkunlarını Hayallerine Kavuşturuyoruz!

Güzel Sanatlar Liselerine Birlikte Hazırlanalım...

Ortaöğretim öğrencilerini güzel sanatlar liselerinin müzik bölümleri için hazırlıyor, yetenek sınavlarında öne çıkmalarına ve kariyerlerine avantajlı başlamalarına destek oluyoruz.

Çocuklarınızın müzik kariyerlerine Türkiye’nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi’de başlayarak hem yetenek sınavlarına hem de müziğin büyülü dünyasına hazırlanmasını istemez misiniz? Uygulama ağırlıklı dersler, sahne çalışmaları ve teoriyle pratiği bir araya getiren çağdaş yöntemlerle çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyor, heyecanlarını kontrol etmelerini öğrenmelerine destek oluyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızı ortaöğretim öğrencilerinin müzik becerilerini keşfetmesini sağlamak, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmek ve güzel sanatlar liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlamak için özel olarak düzenledik.

Her yıl güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu 1

Tüm Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 160 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 20 hafta 160 saatlik güzel sanatlar liselerine hazırlık kurs programımızla güzel sanatlar lisesi yetenek sınavlarına donanımlı bir şekilde hazırlanacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın güzel sanatlar liselerine giriş sınavlarında başarı olmalarını, jüri karşılarında heyecanlarını yenmelerini sağlamak, zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel güzel sanatlar liselerine hazırlık kurs programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında ünlü, sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 20 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu

Müzik Kursu Sertifikası

Müzik eğitiminizi aldığınızı belgeleyen, kariyer yolculuğunuzda size destek olacak güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Egitimleri 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu
Uygulamali Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Egitimi

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ile güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Kariyer Koçluğu

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programı ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi öğrencilerimizden yetenekli olanlar için kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, müzik yapım firmaları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyor, aynı zamanda çocuklarımıza müzik kariyerleri boyunca da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, bestecileri ve yapım şirketleriyle çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Kariyer Koclugu Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu 1
Egitim Sonrasi Destek Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel müzisyen olmak ya da müzikte ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu Mezunlari

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri ile işin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

600+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi alan 600'den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda farklı eğitimler vererek müzik yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Müzik Akademi olarak eğitim sürecinde ve güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kurslari 1
Muzik Ve Enstruman Egitimleri

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, caz, gitar, keman, piyano, çocuk müzik, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuvara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu
Sanat Cafe

Sanat Cafe

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Başarılı müzisyenlerden ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarından öğrencilerimizin sahne çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlıyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen müzisyenlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta kendilerine yer bulmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, başarılı bir sanatçı olmak isteyen kursiyerlerimize yol gösteriyoruz.

Ustalardan Elestiriler Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu
Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, enstrüman virtüözleri ve ses sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarımızın kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Çocuklarımıza, sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından müziğin sırlarını öğrenebilecekleri butik güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bilgiler ediniyor, sanatı ustasından öğreniyorlar!

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu Fiyatlari 1

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri veriyoruz.

Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kurslari 5

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Eğlenceli Bir Ortamda, Uygulamalı Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursları ile Çocuklarımızı Geleceğe Hazırlıyoruz!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak ve yetenek sınavlarına hazırlanmaları için uygun ortamı onlara sunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Muzik Akademi 76

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Muzik Akademi Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kursu 1

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Guzel Sanatlar Liselerine Hazirlik Kurslari 6

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviye ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu, Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitmen kadromuz; konservatuvar mezunu, başta güzel sanatlar liselerine hazırlık olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde müzik eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen güzel sanatlar liselerine hazırlık ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Güzel sanatlar liselerine hazırlık, Gitar, Keman, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, güzel sanatlar liselerine hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Muzik Akademi Iletisim

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Müzik eğitimlerimizden yararlanarak profesyonelliğe adım atmış binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

628

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.140 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20