Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Keman Kursu MEB Onaylı

Şimdi Sahneye Çıkma Zamanı!

Orkestranın Kalbi Sizin Ellerinizde... Müzik Akademi Keman Kursu

Orkestranızla birlikte sahnelere çıkmak, turneler düzenlemek, herkese kendi müziğinizi dinletmek istemez misiniz? MEB onaylı keman kursu ile müziğin dilini Türkiye'nin en iyi müzik okulunda öğrenme ayrıcalığına kavuşun, kendi müziğinizi yapmaya başlayın!

Hem batı hem de Türk müziğinin gözde enstrümanlarından biri olan kemanın inceliklerini öğrenmek, sahne deneyimi kazanmak ve müzikal potansiyelinizi açığa çıkararak müziğinizi en iyi şekilde icra edebilmek için ihtiyacınız olan her şeyi programımızda bulacaksınız!

Müzik Akademi keman kursu ile hayallerinize doğru ilerleyin, yaşamınızda müziğe yer ayırın, müzik yapmayı değil, müziği hissetmeyi öğrenin!

Bir keman çaldığınızda, artık bir hikaye anlatıcısısınızdır. – Joshua Bell

keman kursu

Tüm Keman Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
10 Ay 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Keman Kursu programı; temel müzik ve enstrüman bilgisi, keman entonasyonu, gam ve arpejler, yay tutuşu, batı müziğinden eser analizleri, repertuvar çalışmaları, deşifre ve dikte çalışmaları, müzikal ve stil egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Keman Kursu Müzik Akademi

İçinizdeki müzik tutkusunu sizce de dışarı vurmanın zamanı gelmedi mi? Müzikle hayatınızda sadece kendinize ait bir yeni ve anlamlı bir hobi edinmek istiyorsanız siz de aramıza katılın, uzman keman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış keman dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir keman eğitimi alın!

keman kursu eğitmenleri

Ünlü Keman Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden keman eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
keman kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 10 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı keman kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı keman kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında keman kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden keman eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

keman eğitimi

Yeni Bir Anlam Mı Arıyorsunuz?

Yaşamınızda bir şeyler mi eksik? Kendinizi hedefsiz kalmış gibi mi hissediyorsunuz? Amacınızı kaybettiniz ve yaşamaktan eskisi kadar tat alamıyor musunuz?

Hayatınıza anlamlı bir dokunuş yapmak için Müzik Akademi keman kursu ile tanışmaya ne dersiniz? Müzik Akademi’de yalnızca enstrümanınızı öğrenmenize imkan sağlamıyor, keyifli ve sosyal bir ortamda sürpriz etkinliklerle sanata ve hayata farklı bir pencereden bakmanıza olanak tanıyoruz! Keman kursları ile ayrıcalıklı bir dünya sizi bekliyor!

Kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor ve zamanınızın boşa geçtiğinden şikayet ediyorsanız keman dersleri ile tanışmanızın tam vakti!

Hayatınızdaki Boşluğu Müzikle Doldurun!

Sorumluluklarınız arasında bir oraya bir buraya koştururken kendinizi boşluğa düşmüş gibi hissediyorsanız endişe etmeyin!

Müzik; ruhunuzu iyileştirmenin en keyifli yollarından biridir!.. Siz de Müzik Akademi keman dersleri ile keyifli bir atmosferde müziğin terapi etkisinden hemen yararlanmaya başlayın, hem eski tutkunuzun ateşini yeniden yakın hem müzikal becerilerinizi geliştirin hem de hayatın yıpratıcı etkilerinden uzak, yeni bir boyuta adım atın.

Keman eğitimi programımızı müzikal becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra her dakikasından keyif alacağınız şekilde planladık!

keman eğitimleri
keman dersleri

Sahne Heyecanını Bizimle Yaşayın!

Müzikal potansiyelinizi açığa çıkararak profesyonelliğe doğru adım atmak mı istiyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz!

Keman eğitimi yolculuğuna Müzik Akademi’nin uzman kadrosuyla çıkın, enstrümanınıza hakimiyetinizi kısa bir sürede profesyonel seviyeye taşıyın, sahne heyecanını deneyimleme fırsatı bulun! Kendi müziğinizi dinleyicilere sahneden duyurun ve gerçekten kalplere dokunan bir müzisyen olmanın sırrını bizimle çözün!

Hayatınızda müziğe daha fazla yer ayırmak için Müzik Akademi keman kursu ile tanışmanın tam vakti! Daha fazla beklemeyin...

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi göz önüne almadan düzenlenen verimsiz keman kursları ile paranızı ve vaktinizi boşa harcamayın, müzik tutkunuz için en doğru keman kursu ile tanışın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun keman kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir keman eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun keman kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre keman eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan keman dersleri veriyoruz.

keman kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi keman dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Keman kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Keman eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

MEB Onaylı Keman Kursu ile Müziğin Ruhunuzu Yenilemesine İzin Verin!

Şehrin gürültüsünden ve hayatın koşturmacalarından bıktığınızı hissediyor, kendinizi motive etmekte zorlanıyor musunuz? Eski zindeliğinize ve dinginliğinize kavuşmak için gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun keman eğitimi planını yapalım!

müzik akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
müzik akademi keman kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik keman eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kemannun büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
keman kursları

Hayatınızı Değiştirin!

Sıkıcı ve monotonluktan kurtulamadığınız gündelik hayatın sınırlarından keman kursları ile çıkın, ayrıcalıklı bir hobi edinin!

Kayıt Ol »

Aradığınız Anlamı Müzikte Bulun!

Motivasyonunuzu arttıracak, hayatı yeniden sevmenizi sağlayacak anlamı müzikle bulun, keman kursları ile dünyaya müziğin penceresinden bakmayı öğrenin!

meb ruhsatlı keman kursu

MEB Ruhsatlı Keman Kursu

Müzik Akademi keman eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir keman kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun keman dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız keman eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı keman dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Keman kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Keman Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız keman kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı keman dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, keman kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Keman çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir keman kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla keman derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı keman eğitimi
keman eğitimleri

Uluslararası Standartta Keman Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan keman eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz keman kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, keman eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, keman eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sizlere beklentilerinizin üstünde bir keman kursu deneyimi sunmak için Avrupa’nın en iyi müzik okullarının keman dersi içeriklerini yakından takip ediyor, içeriklerimizi sürekli güncelleyerek müziği hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Keman kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Keman eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, piyanistleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

Sizlere yalnızca keman çalmayı öğrendiğiniz bir keman kursu deneyiminden çok daha fazlasını sunuyor, sanatın ve müziğin nabzını gerçek bir sanat merkezinin büyülü atmosferinde tutmanızı sağlıyoruz.

keman kursu fiyatları
keman dersleri

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere MEB onaylı keman kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun keman eğitimleri belirliyoruz.

MEB onaylı keman kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Müzik Akademi keman kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Keman eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Müzik Akademi olarak sadece keman kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için keman kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

keman dersi

MEB Onaylı Keman Kursu Yorumları

Tutkularınızı Ertelemeyin!

Hayat yalnızca sorumluluklardan ibaret değil! Siz de keman kursları ile tutkularınıza daha fazla zaman ayırmaya başlayın!

Müzikle Yenilendiğinizi Hissedin!

Sevdiğiniz aktivitelere hayatınızda daha fazla yer verin, keman kursu ile ruhunuzu ve zihninizi rahatlatın, dünyaya bakışınız değişsin!

Yeteneklerinizi Hafife Almayın!

Müziğe olan ilginizi daha profesyonel bir düzeye taşımaya ne dersiniz? Keman dersleri ile yeteneklerinize yatırım yapın!

keman kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize keman eğitimleri verdik.

Keman dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel keman kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye keman dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir keman kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız keman eğitimleri ile yanınızdayız.

50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz. Siz de müziğin büyülü dünyasına adım atmak için sabırsızlanıyorsanız tam donanımlı Müzik Akademi keman kursu merkezimizi ziyaret edin!

Müzik Akademi keman kursları ile çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

müzik ve enstrüman eğitimleri
sosyal etkinlikler keman kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Müzik Akademi keman kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir keman dersi sunuyoruz!

Keman kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi keman kursu olarak öğrencilerimizin keman başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, keman ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Öğrencilerimize yalnızca keman dersleri vermekle yetinmiyor, hayatlarında kalıcı ve unutulmaz bir biçimde yer edecek güzel anılar için sosyal ve kültürel aktivitelerden yararlanıyor, öğrencilerimizin ilgi alanlarına göre bir etkinlik takvimi oluşturuyoruz.

Sanat Cafe

Keman eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece keman kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak keman ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
keman dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Keman kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, piyanistler ve keman kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle keman eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, piyanistleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Keman kursu ile usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik keman eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve keman çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik keman eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

keman workshop

Müzik Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Keman eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Keman Kursu MEB Onaylı Detaylı Eğitim Programı

Müziğin en büyülü halini keşfetmeye, yalnızca iyi bir müzik dinleyicisi olarak kalmak yerine içinizdeki müzisyene kulak vermeye hazır mısınız? O halde detaylı keman eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve keman eğitmenlerinden keman kursu alma şansını kaçırmayın!

MEB onaylı Keman kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Zihninizi rahatlatır,
 • Ruhunuzu tazeler,
 • Stresten uzaklaşırsınız,
 • Gündelik yaşamın monotonluğundan kurtulursunuz,
 • Kendinize zaman ayırırsınız,
 • Müzik kulağınız gelişir,
 • Yaratıcı düşünme becerisi kazanırsınız,
 • Yeteneklerinizi keşfedersiniz,
 • Kendinize daha çok inanmaya başlarsınız,
 • Özgüven kazanırsınız,
 • İletişim becerileriniz gelişir,
 • Odaklanma süreniz artar,
 • İş ve okul başarınızı destekler,
 • Problem çözme becerinizi geliştirir,
 • İç disiplininiz artar,
 • Özgeçmişinize MEB onaylı keman kursu sertifikası eklersiniz.

İşe enstrümanımızı tanımakla başlıyor, basit egzersizlerle temel keman tutuş pozisyonlarını öğreniyoruz. 1. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Kemanın Tanımı
 • Kemanın Tarihi Gelişimi
 • Kemanın Farklı Müzik Türlerindeki Konumu
 • Keman Tutuşu
 • Arşe Tutuşu
 • Boş Tellerde Yay Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Ölçü Birimleri
 • 2/4’lük Ölçüler
 • 3/4'lük Ölçüler
 • 4/4'lük Ölçüler
 • Boş Tellerde Ritmik Egzersizler
 • Parmak Pozisyonları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • LCM Keman Metodu
İlk seviye keman dersleri sonunda arkadaşlarınız arasında enstrümanınızı da saymaya başlayabilirsiniz.

Müzik teorisine dair bilgimizi genişletmenin eğlenceli yollarını bularak programımıza devam ediyoruz. 2. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Suzuki Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Aralıklar
 • Schradieck Metodu
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Repertuvar Çalışmalarına Giriş
 • Majör Arpej Çalışmaları
 • Minör Arpej Çalışmaları
İşin zorlu kısmını geride bıraktık! Keman kursları 2. seviyeden itibaren sizin için çok daha keyifli bir hal almaya başlayacak!

İlk şarkılarımızı çalmaya başlayacak, repertuvarımıza basit de olsa şarkılar ekleyeceğiz. 3. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Suzuki Metodu
 • LCM Metodu
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Arpej Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Şekilli Ritim Sistemi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Entonasyon Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
Keman eğitimi ile 3. seviye sonunda enstrümanınızı hobi düzeyinde çalıyor olacak, sevdiklerinize küçük resitaller verebileceksiniz.

Batı Müziği’nden eserlere göz atarak yolculuğumuzu sürdürüyor, müzikal okur yazarlığımızı geliştiriyoruz. 4. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Bach Eserlerinin Analizi
 • Martinu Eserlerinin Analizi
 • Dvorak Eserlerinin Analizi
 • Becker Eserlerinin Analizi
 • Stil Çalışmaları
 • Müzik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Aralıklar
 • Akort Aleti ile Aralık Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Melodik Gamlar
 • Armonik Minör Gamlarda İnici Diziler
 • Armonik Minör Gamlarda Çıkıcı Diziler
Keman eğitimleri her adımda egzersizlerimizi zorlaştırıyor, tekniğimizi bir adım daha ileri taşıyoruz.

Entonasyon temizliğine odaklandığımız bu bölümde enstrümanımızdan en zor partisyonlarda bile temiz ses çıkarmayı öğreneceğiz. 5. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Barok Yay Çalışmaları
 • Yaya Nefes Aldırma
 • LCM Metodu
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Korrepetisyon
 • Entonasyon Temizliği Çalışmaları
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
5. seviye keman kursları sonunda kısa sürede gösterdiğiniz büyük gelişime kendiniz dahi şaşıracaksınız!

6. bölümden itibaren öğrendiklerimizi uygulamaya geçiyor, repertuvarımızın temellerini atıyoruz. 6. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Standart Orkestra Repertuvarı
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Solistle Çalışma Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
Her geçen gün kendinizi geliştirmenizi sağlayan keman dersleri özgüveninizi arttırarak kendinize inanmanıza yardımcı olacak!

Tekrar edilmemiş bilgi kalıcı değildir! 7. seviyemizden itibaren geçmiş bilgilerimizi tekrar ederek öğrendiklerimizin kalıcı bilgi olduğundan emin olacağız. 7. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Handel Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Handel Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • LCM Metodu
 • Nüans Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Ritim Egzersizleri
 • Stil Egzersizleri
 • Nota Çalışmaları
 • Ritim Çalışmaları
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
Keman dersleri ile keyifli yolculuğumuzun sonuna yaklaşırken artık en zor şarkıları bile kolayca çalabilir olacağız.

Keman kursu programımızın son bölümünde MEB onaylı keman kursu sertifika sınavı için hazırlanacak, sınav repertuvarı üzerinde duracağız. 8. Seviye Keman Kursu MEB Onaylı Eğitim Programı:
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
 • LCM Metodu
 • Orkestra Repertuvarı
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • Sınav Repertuvarı
8. seviye keman dersleri ile keman kursu programımızı tamamlıyor, usta birer kemani haline gelen müzik sever kursiyerlerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz.

MEB Onaylı Keman Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Müzik Akademi Keman Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz keman kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Keman Kursu MEB Onaylı

Müziğe dair tutkunuz hiçbir zaman sönmese de uzun zamandır müziğe zaman ayırmaya fırsat bulamadınız mı? Müzik Akademi keman kursu ile beklenti ve isteklerinize göre hazırlanmış bir müzik yolculuğuna ne dersiniz?

Keman kursu programı; temel müzik ve enstrüman bilgisi, keman entonasyonu, gam ve arpejler, yay tutuşu, batı müziğinden eser analizleri, repertuvar çalışmaları, deşifre ve dikte çalışmaları, müzikal ve stil egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Keman kursu MEB onaylı eğitim programı; müzik tutkusunun peşinden gitmek, müziğe daha fazla zaman ayırmak, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ve müzikal yeteneklerini geliştirmek isteyen tüm müzik severler için özel olarak hazırlanmıştır.

Keman eğitimi; müzikal kazanımlarının yanı sıra müziğin büyüsünden yararlanarak kursiyerler üzerinde bir terapi etkisi yaratmakta, gündelik hayatın stresini ve gerginliğini atmalarına yardımcı olmaktadır.

keman eğitimi

Keman Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi keman kursu Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Keman kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı keman kursu sertifikası vermekteyiz. MEB onaylı keman kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Keman Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Müzik Akademi olarak keman kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Keman kursu eğitmen kadromuz; keman başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, piyanistler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Müzik Akademi olarak keman eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve keman çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir keman eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Keman kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, keman kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Müzik Akademi keman kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan keman kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Keman kursu Florya, keman kursu Bahçelievler, keman kursu Ataköy, keman kursu Yeşilköy, keman kursu Zeytinburnu, keman kursu Avcılar olarak hizmet veren keman kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Keman kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi keman kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Keman kursu programımızı müzikal becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra çok yönlü kazanımlar elde etmenizi desteklemek için özel olarak hazırladık. Müzik Akademi keman kursları ile gündelik hayatın stresinden uzaklaşarak rahatlayacağınız ve kendinizi yenileyeceğiniz keyifli bir atmosferin tadını çıkarabilir, yeni insanlarla tanışabilir, motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ayrıca keman çalmanın hafızanızı güçlendireceğini, odaklanma sürenizi arttıracağını ve size yaratıcı düşünme becerisi kazandıracağını da hatırlatalım. Siz de ayrıcalıklı bir keman eğitimi ile hayatınızı değiştirmek için hemen eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Her ne kadar keman çalmayı öğrenmenin zor olduğuna dair genel bir önyargı olsa da aslında doğru ve iyi planlanmış bir keman eğitimi ile bu zorlukları bertaraf etmek mümkündür. Elbette gerçek bir keman virtüözü olmak için daha uzun bir müzik geçmişi ve keman kursu yolculuğu şarttır. Ancak birkaç aylık bir keman eğitimi ile hobi düzeyinde enstrümanınızı çalmayı öğrenebilir, profesyonellik için ihtiyaç duyacağınız ilk adımı atabilirsiniz. Keman eğitimi süresine dair daha net bir fikir almak için eğitim danışmanlarımızla görüşerek yeteneklerinizin, müzikal birikiminizin ve seviyenizin analiz edilmesini isteyebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

müzik akademi iletişim
keman kursu fiyatları

Keman Kursu MEB Onaylı

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Keman Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Gündelik hayatın monotonluğundan keman kursu alarak sıyrılan öğrencilerimiz Müzik Akademi’nin ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmaya devam ediyor. Siz de keman kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Keman Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Keman kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, keman kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük müzik ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Keman eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Müzik Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında keman kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Keman kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Keman kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.726

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 9 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20