Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Keman Kursu MEB Onaylı

Çocuklarınız Müziğin Özgür Ruhuyla Tanışsın! Çocuk Keman Kursu Onu Bekliyor...

Sanatla Büyüyen, Özgüvenli Çocuklar Yetiştiriyoruz…

Çocuklarınıza müziğin büyülü dünyasını keşfetme şansı vermek istemez misiniz? Çocuklar için keman kursu programımıza göz atın!

Hem batı hem de Türk müziğinin gözde enstrümanlarından biri olan kemanın inceliklerini öğrenirken aynı zamanda sosyalleşmelerine imkan tanıyan, oyunla müziği bir araya getiren çocuklar için keman kursları ile hayata sanatla büyüyen, özgüvenli çocuklar kazandırıyor, çocuklarımızın yeni bir hobi edinmelerini sağlıyor, geleceğin virtüözlerini yetiştiriyoruz.

Çocuklar için MEB onaylı keman kursu programı; çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre çocuk keman eğitimi çocukların ruhsal, zihinsel ve duygusal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

çocuklar için keman kursu meb onaylı

Tüm Çocuklar İçin MEB Onaylı Keman Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Bir Okul Dönemi - 10 Ay 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin MEB Onaylı Keman Kursu Programı

Konservatuar mezunu ve alanında deneyimli keman eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulama ağırlıklı keman eğitimimizle çocuklarımıza müzik sevgisi aşılıyor, büyülü bir dünyaya adım atarken onlara eşlik ediyoruz…

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Keman Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk keman kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuklar için keman kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, çocuk keman derslerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı müzik eğitmenlerinden çocuklar için keman kursları alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için keman kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 10 aylık eğitim programımıza katılan, çocuk keman kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için keman kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk keman kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için keman kursu

Müzikle Daha Mutlu Aileler ve Çocuklar

Sanatla büyüyen çocuklar daha mutlu! Geleceğin sanatsever, eleştirel düşünmeyi bilen, yaratıcı ve hayal gücü gelişmiş çocuklarını yetiştirmek bizim ellerimizde! Çocuk keman kursu sizi bekliyor...

Çocuklar için keman kursu ile çocuklarınızın enerjisini daha efektif kullanmalarını sağlayın, onları erken yaşta sanata yönlendirerek hayatı ve sanatı yakından tanımalarına fırsat verin. Müziğin büyüleyici dünyasıyla erken yaşta tanışan çocuklar, sosyalleşmede ve iletişim kurmada çok daha başarılı!

Çocuk keman kursları ile çocuğunuzun kişisel gelişimini destekleyin, onları hayata ve geleceğe müzikle hazırlayın…

Müzik; Çok Yönlü Gelişimi Destekler!

Yapılan araştırmalara göre çocuklar için keman kursu gibi müzikal aktiviteler, çocukların aynı anda işitsel, duyusal, zihinsel, ruhsal ve duygusal gelişimlerine destek oluyor!

Küçük yaşlardan itibaren sanatla ve müzikle iç içe büyüyen çocukların beyin gelişimleri daha hızlı! Gerçek potansiyellerine çok daha hızlı bir biçimde ulaşan çocuklar, hem okul hayatlarında daha başarılı oluyor hem de sosyal yaşamlarında özgüven kazanarak kendilerini daha iyi ifade etmeye başlıyor…

Müzik Akademi’de oyunla sanatı bir araya getiriyor, çocuklar için keman kursları ile eğlenerek öğrenecekleri keyifli bir ortam yaratıyoruz.

çocuklar için keman kursu
çocuk keman eğitimi

Geleceğin Virtüözlerini Yetiştiriyoruz!

Çocuk keman kursu ile çocuklarımızın yeteneklerine kulak veriyor, doğru planlanmış bir çocuklar için keman eğitimi ile gerçek potansiyellerini açığa çıkarıyoruz.

İlgi alanlarına, el becerilerine ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş çocuklar için keman kursları ile uygulama ağırlıklı bir eğitim programı hazırlıyor, sahne çalışmaları ve sosyal aktivitelerle müziğin ve sanatın baş döndüren güzelliğini erken yaşta tanımalarını sağlıyoruz. Çocuklar için keman kursu sonrasında becerilerini analiz ediyor, yeteneklerine uygun diğer müzik kurslarıyla yolculuklarına devam etmeleri için onları yönlendiriyoruz.

Çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek için en doğru adrestesiniz! Sanatsever çocuklarla birlikte geleceği Müzik Akademi’de inşa ediyoruz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk keman eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için keman eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için keman kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve keman eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk keman eğitimi fiyatları
meb ruhsatlı çocuklar için keman kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk keman kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için keman kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk keman eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk keman kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı çocuk keman dersleri ile çocuklar için keman eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri çocuk keman eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

uygulamalı çocuk keman eğitimi

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuk keman kursu mezunları

900 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk keman eğitimleri ile işin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için keman kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel keman eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk keman eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuk keman kursu dışında çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Çocuk keman eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, gitar kursu, bateri kursu, piyano kursu, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

müzik ve enstrüman eğitimleri
eğitim danışmanlığı çocuk keman kursu

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk keman kursu ile çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için keman kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi çocuk keman kursu olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk keman kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk keman eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuk keman kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk keman eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk keman kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

çocuk keman kursu fiyatları

Çocuklar İçin Keman Kursu MEB Onaylı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Keman Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklar için keman kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Çocuklar İçin Keman Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için keman kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk keman kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için keman eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuklar için müzik dersleri veriyoruz.

çocuklar için keman kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk keman dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, çocuklar için keman eğitimi sonrası eğitim danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için keman eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Oyunla Müziği Bir Araya Getirin! Çocuklar İçin Keman Kursları ile Çocuklarınıza Eğlenceli Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk keman dersi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

müzik akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
müzik akademi çocuklar için keman kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuklar için keman eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk keman kursları

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuklar için keman kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için keman kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak çocuklar için keman eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, çocuklar için keman kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için keman kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar için keman kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi çocuklar için keman kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

En iyi çocuk keman kursu Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuklar için keman kursu eğitmen kadromuz; konservatuvar mezunu, başta çocuklar için müzik olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde keman eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen çocuklar için müzik ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Çocuklar İçin Keman ve diğer tüm çocuk kurslarımız, Gitar, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuvara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

müzik akademi iletişim

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için keman eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için keman kursu ve keman eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi çocuklar için keman kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için keman kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

900+

Mezun Öğrenci

Müzik ve enstrüman kursları ile yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

454

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.270 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20