Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sahne Çalışmaları

Müziğinizi Herkese Duyurun!

Müzikal yolculuğunuza sahne deneyimi kazanarak başlamak istemez misiniz? Cevabınız evetse aradığınız her şeyi ve daha fazlasını Müzik Akademi’de bulacaksınız. Yeteneklerimizi sahne çalışmalarıyla destekleyerek sahnede olmanın heyecanını hissediyor, hayallerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Muzik Akademi Studyo Ve Sahne Calismalari

Stüdyo ve Sahne Çalışmaları

Türkiye’nin en aktif müzik kursu olarak müziğin dilini kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Sahne ve stüdyo çalışmalarıyla hem müzik hayatımız boyunca yanımızda olacak ekipmanları yakından tanıyor hem de deneyim kazanıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek ya da tutkusunu mesleği haline getirmek isteyen öğrencilerimizle birlikte anlaşmalı olduğumuz müzik yapımcılarının stüdyolarına konuk oluyor, stüdyo ekipmanlarını yakından tanıma fırsatı bularak müzikal becerilerimizle birlikte portföyümüzü de genişletiyoruz. Yeteneklerimizi sahne çalışmalarıyla destekleyerek sahnede olmanın heyecanını hissediyor, hayallerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Türkiye’nin en iyi müzisyenleriyle bir araya geliyor, stüdyo ve sahne ekipmanlarını en doğru şekilde kullanmayı öğreniyor, aldığımız ipuçlarıyla kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyoruz.

Stüdyo ve Sahne Çalışmaları

PR Çalışmanızı Yapıyoruz!

Dijital marka gücümüzü kullanarak şarkılarınızı binlerce kişiye ulaştırıyor, web sitelerimiz ve kurumsal partnerlerimizle sizleri destekliyoruz.

İyi bir müzisyen olabilirsiniz ancak sizi kimse fark etmiyorsa iyi olduğunuza nasıl inanacaksınız? Ünlü bir müzisyen olmanız için eserlerinizi kitlelerle buluşturuyor, 20’den fazla eğitim markamızla birlikte sanatsever binlerce kişiye ulaşarak şarkılarınızın PR çalışmasını yapıyoruz.

Gerçek bir yıldız olmak istiyorsanız adınızı duyurmalısınız! Hayallerinizi giden yolu birlikte inşa ediyoruz...

Bilgi Al
Muzik Akademi Pr Calismalari
Muzik Akademi Sahne Calismalari

Sizi Geleceğe Taşıyoruz!

Bir iki günlük hitleri herkes yapar! Şarkılarım ölümsüz olsun istiyorsanız sizi geleceğe taşıyacak eserlere imza atmalısınız...

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir müzisyen olmak istiyorsanız gelin, birlikte çalışmalara başlayalım. Müzisyenliği sadece hobi olarak yapmayın, topluma sanatsal bakış açısı kazandırmak ve müzik sevgisi aşılamak için de yeteneklerinizden yararlanın!

Başarılı ve ünlü bir sanatçı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Danışmanlık İste

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Müzik Okulu: Müzik Akademi

Müziği sahnede ve stüdyoda öğreniyoruz! Eğitim süresince ve sonrasında öğrencilerimize sahnede kendilerini gösterme imkanı veriyor, başarılı olmaları ve seslerini duyurmaları için PR çalışmalarından kariyer danışmanlığına kadar her alanda destek sağlıyoruz.

Sahne Calismalari

Eğitimlerimize Katılın

Hobi ve mesleki eğitimlerimize katılarak tekniğinizi ve becerilerinizi geliştirin, müzikle kendinizi ifade etmeyi öğrenin.

Sahne Uygulamalari

Notalara Hayat Verin, Duygularınızı Şarkılarla İfade Edin!

Yaşamı ve sanatı müziğin penceresinden izleyerek hissettiklerinizi notalara dökün!

Sahne Alistirmalari

Binlerce Kişiye Ulaşın

Müzik Akademi ailesinin desteğiyle çalışmalarınızı binlerce müzik severe ulaşsın, adınızı bu sanatın enleri arasına yazdırın.

Bizimle Büyüyün!

Müzik sizin için hobi olarak kalmasın! Sanatınızı müzik tutkunlarıyla buluşturmak için Müzik Akademi desteğiyle çalışmalarınızı büyütün, geleceğe bir hatıra bırakın.

Sahne Calismalari 1

Adından Söz Ettiren Bir Müzisyen Olmak İster Misin?

Kendine en uygun eğitimi seç, kendi müziğini yap, herkes seni konuşsun!

Bilgi Al

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak öğrencilerimize özel sahne çalışmaları yapıyoruz. Yılsonu için öğrencilerimizle birlikte sahne performansımız için hazırlanıyor, müzikal becerilerimizi gösterme şansı sunuyoruz. Müzik tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında yeteneklerini müzik severlerle paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü konser ve dinleti alanlarında canlı performans sergileme imkanı yaratıyor, PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Evet. Anlaşmalı olduğumuz müzik yapım şirketlerinin stüdyolarına konuk oluyor, ünlü sanatçıların sahnelerine giderek canlı performanslarına tanıklık ediyor, kurumumuzda ağırladığımız müzisyenlere öğrencilerimizle birlikte sorular sorarak özel söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Etkinlik takvimimizi inceleyerek etkinliklerimizin zamanı hakkında fikir alabilirsiniz. Türkiye’nin en aktif müzik okulu olarak farklı etkinliklerle öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, müzikal deneyimlerini arttırıyoruz.

Müzik etkinliklerine gelirken rahat hareket edebileceğiniz, terletmeyen kıyafetler ve ayağınızı sıkmayacak, kaymayan spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Özellikle açık hava etkinlikleri söz konusu olduğunda yaz mevsiminde güneşten korunmanızı sağlayacak gözlük, şapka vb. koruyucular ile yedek tişört ve güneş kremi getirmenizde fayda var. Kış mevsiminde ise kalın kazak ve pantolonlar, su geçirmeyen bot ve çizmeler giymeniz soğuktan korunmanızı ve rahatça sanatçının performansına odaklanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yanınıza yağmurluk, şemsiye ve yedek çorap gibi kıyafet ve malzemeler alabilirsiniz.

Evet. Eğitim programına dahil olan müzik etkinliklerimiz ücretsizdir. Bunun dışındaki etkinliklerimizde fiyatlar; yapılacağı şehre, gezinin süresine, ulaşım türüne, konaklamalı olup olmadığına bağlı olarak belirlenmektedir. Müzik etkinlik takvimi ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenlediğimiz müzik etkinliklerini internet sitemizde yer alan Duyurular ve Etkinlikler sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak müzik etkinlikleri takvimimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başarılı ve yetenekli kursiyerlerimize mezun olduktan sonra Müzik Akademi bünyesinde veya partnerimiz olan firma ve müzik yapım şirketlerinde staj ve asistanlık yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitmenlerimize eğitimlerde, sahne ve stüdyo çalışmalarında ya da müzik etkinliklerinde asistanlık, partnerlerimizin çalışmalarında staj yaparak deneyim kazanan öğrencilerimiz kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlıyorlar.

Bilgi Al

Muzik Akademi Iletisim 118
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20