Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Fazıl Say Kumru Keman Notaları

Haydi Kemanınızı Elinize Alın! – Kumru Şarkısı Notaları

Fazıl Say’ın kızı Kumru Say için bestelediği bu parça, keman ile çalınabilecek şarkılardan biridir. Basit keman parçalarını öğrenmek isteyenler ya da keman ile çalınabilecek şarkıların notaları ile egzersiz yapanlar, Fazıl Say Kumru keman notalarını çalmayı deneyebilirsiniz. Tabii Fazıl Say, bir piyano üstadı olarak Kumru şarkısı notalarına piyano tuşları ile hayat verdi. Ancak sizler Fazıl Say kumru keman notaları ile bu parçayı kemanınız ile de çalabilirsiniz. 

[widget-182]

Fazıl Say Kumru Notaları

Fazıl Say'ın Kumru bestesi keman, piyano ve flüt gibi enstrümanlarla çok hoş bir ezgi ile çalınır. Meraklıları için Fazıl Say Kumru keman notaları: 

Keman Eğitimlerimize Davetlisiniz!

Eğer sadece Fazıl Say Kumru keman notalarını değil, tüm parçaları en güzel şekilde çalmak istiyorsanız Müzik Akademi’nin keman dersi programlarındaki yerinizi ayırtın! Daha önce hiç enstrüman eğitimi almamış olsanız dahi düzenli pratikler, nota okuma çalışmalar, parmak egzersizleri ve en doğru tekniklerle keman çalmaya kısa sürede başlayabilirsiniz. Keman kursu fırsatımızı kaçırmayın!

Nota Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=LaCwtdQdk0Y – Cevdet Koç

https://kayasanatakademi.com/wp-content/uploads/2023/03/Fazil-Say-Kumru-Keman-Notalari-.pdf 

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20