Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Müzik Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Müzik Akademi'nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat ve müzik okulu Müzik Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle sahne sanatlarına olan tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak sanata gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

Franchise Basvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Temel ve ileri müzik, enstrüman kursları, konservatuara hazırlık, teknik ve kurumsal eğitimler gibi 50+ branşta müzik eğitimleriyle Türkiye'nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Müzik Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen müzik kursları arasına yazdırıyoruz…

Sisteminizi Kuralım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere her şeyiyle hazır, anahtar teslim bir kurum emanet ediyoruz!

Müzik Akademi’yi başarılı kılan şey; sanat tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

Muzik Kursu Franchise
Muzik Kurs Franchise

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuzu iyileştirmeye ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile sanat ve müzik tutkunlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yılık deneyime sahip Müzik Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü artırın.

Kazancını Arttır

Müzik Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

Eğitim sektörünün ve müzik dünyasının üretken iş kadınlarına; kendi müzik okullarının başına geçme ve kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunuyoruz!

Müziğin büyüsünü yeni nesillere aktarmak, günlük koşturmacalardan müzikle uzaklaşmak isteyen yetişkinleri müzikle dolu bir sanat merkezinde ağırlayabilmek isteyen kadın girişimciler, yanlarında Müzik Akademi’nin olduğunu biliyor! Siz de Müzik Akademi ile tanışarak hayallerinize bir adım daha yaklaşmaya ne dersiniz?

Gelin, franchise danışmanlarımızla görüşün, projenizi birlikte inceleyelim, ülkemizin başarılı iş kadınları arasına adınızı yazdırın!

Genç Girişimcilere Destek

Ülkemizin genç nüfus gücünü gerçek bir avantaja dönüştürmek isteyen Müzik Akademi; iş dünyasına genç ve başarılı girişimciler kazandırıyor!

Genç girişimcilere destek programımızla kendi müzik eğitim merkezinizi açmak için tüm süreci başından sonuna yönetmenize destek oluyor, MEB standartlarından personel maliyetlerine, ders programlarından araç-gereç ve ekipman ihtiyaçlarınıza kadar her noktada yolunuzu aydınlatıyor, hedeflerinize ulaşmanız için gereken süreyi kısaltıyoruz!

Daha az maliyet ve daha kısa süreyle iş dünyasında isminizden söz ettirmek, genç yaşınıza rağmen kendi kurs merkezinizin başına geçmek istiyorsanız hemen Müzik Akademi ile görüşün!

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Her yaştan insanın yaşamında müziğe daha fazla yer ayırmasını sağlayacak gerçek bir müzik eğitim merkezi projeniz mi var? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Müzik Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, müzik kursu açma süreci ve Müzik Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin, aklınızdaki soru işaretlerini gidererek hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Bir sanat olarak müziğe değer veren, geleceğin başarılı ses sanatçılarını veya enstrüman virtüözlerini yetiştirmek veya insanların müzikle tanışmasına destek olarak yeni hobiler kazanmasını sağlamak isteyen, müzik eğitiminin beraberinde getirdiği sorumlulukların farkında her birey, girişimci, iş insanı, eğitimci müzik kursu açabilir veya Müzik Akademi desteği ile mevcut kurs merkezini büyütebilir.

Müzik kursu açmak için gerekenler Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi ile belirlenmiştir. Bir müzik kursunun bu doğrultuda; bina güvenliği, derslik ve oda ölçüleri ve yerleşim planları, sosyal alanlar, tapu ve kira sözleşmeleri, yapı kullanma izni, çevre sağlık uygunluğu gibi fiziksel şartlara uymalı ve tüm bunlara ilişkin belgelerle birlikte kurucu ve kurum müdürünün nüfus ve adli sicil kaydı, eğitim personellerine ilişkin taahhütnameler, kurum sözleşmesi, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, yönetim kurulu karar ve atamaları, ders çizelgesi gibi belgeler de eklenerek ilgili mercilere başvuru yapılmalıdır.

Müzik kursu açma yatırım maliyetleri açısından kurs binasının ne kadar büyük olacağı, derslik, diğer oda ve koridor ölçüleri ve yerleşim planlarının MEB standartlarına uygunluğu ve bu doğrultuda yapılacak tadilatlar ve kurs merkezinin tanıtımı için gerçekleştirilecek reklam ve PR süreçlerinin göz önüne alınması gerekir. Bu nedenle müzik kursu projeniz hakkında yatırım maliyeti bilgisi almak için danışmanlarımızla görüşmelisiniz.

Müzik kursu dekorasyon masraflarını belirlerken kurs binasının büyüklüğü, derslik ve oda ölçüleri, kurumda kullanılacak mobilya, ders araç gereçleri, müzik teknolojileri ve diğer teknolojik ekipmanlarla birlikte kurumsal kimliğin fiziksel olarak yansıtılabilmesi için gerekli renklendirme, tabela ve ışıklandırma gibi hususlar planlanmalıdır. Bunun için müzik kursu projenizin detaylarını franchise uzmanlarımızla görüşerek daha net bir maliyet bilgisi alabilirsiniz.

Müzik Akademi franchise ücreti kapsamında;
 • İş planının hazırlanması,
 • Dosya ve evrakların oluşturulması ve başvuru süreçleri,
  • Milli Eğitim Bakanlığı’na başvuru için gereken evrakların hazırlanması,
  • Milli Eğitim Müdürlüklerine başvuru için gereken evrakların hazırlanması,
  • Valilik ve kaymakamlık gibi yerel yönetimlere başvuru için gereken evrakların hazırlanması,
  • Bina güvenlik ve uygunluk raporlarının alınması,
 • Reklam ve kampanya süreçleri,
  • Dijital reklam ve PR yönetimi,
  • Web site oluşturma,
  • Sosyal medya yönetimi,
  • Şube açılış tanıtımları,
  • Kurs kampanyalarının planlanması,
  • Basılı ilan ve afişlerin hazırlanması,
 • Fizibilite desteği,
  • Gelir-gider dengeleme çalışmaları,
  • Personel yönetimi,
  • Öğrenci kayıt süreci ve yönetimi,
  • Kurum içi ihtiyaçlar,
  • Mali danışmanlık,
 • İnsan kaynakları yönetimi,
  • Personel ihtiyaçlarının tespiti,
  • Personel alım süreci,
  • Eğitmen alım süreci,
  • Personellerin kurum içi eğitimleri,
  • Uluslararası program eğitimleri,
  • Milli Eğitim Bakanlığı takip ve denetim uygulamaları hakkında bilgilendirmeler,
 • Yıllık takvim planlanması,
 • Kurs yönetim programı,
 • Müfredat planlaması,
 • Merkezi destek.
Muzik Akademi Iletisim 134

Bizimle İletişime Geçin!

Müzik Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Müzik Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20