Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Workshoplar

Yeteneklerinizi Keşfetmek, Sosyalleşmek ve Müziğin Büyülü Dünyasına Adım Atmak İsteyenler İçin Keyifli Workshoplar Hazırladık!

Müziğin tüm inceliklerini keşfetmek ve usta müzisyenlerden tavsiyeler almak isteyen müzik tutkunları, kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen sanatseverler, eğitimlerimize göz atın!

Sıra Dışı Müzik Eğitimleri Sizi Bekliyor

Müzik Tutkunuzu Bir Adım İleriye Taşıyın!

Hayal gücünüzü geliştirecek ve bakış açınızı genişletecek müzik eğitimlerimizle herkesin hayranlık duyduğu müzisyenler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Enstrümanınızda ustalaşmak, müziğin temellerini öğrenerek daha iyi şarkılar yapmak, ses ve müzik teknolojileri hakkında bilgi edinerek demolarınızın kalitesini artırmak... Tüm aradıklarınız Müzik Akademi’de!

Müziğin baş döndüren dünyasını daha yakından tanımak, ayrıcalıklı bir hobi edinmek ya da yeteneklerimi keşfederek hayatımı müzikle şekillendirmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Müzik tutkunları için özel olarak hazırladığımız eğitimler, duayen müzisyenlerle yaptığımız söyleşiler, sahne ve stüdyo çalışmaları ve sosyal aktivitelerle dolu dolu müzik kursları sizleri bekliyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen müzik kursu Müzik Akademi’de hayatınızda yeni bir pencere açacak, müzikle birlikte kendinizi de keşfedecek, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Workshop Muzik Kursu Egitmenleri

Ustalardan Öğren!

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, enstrüman virtüözleri ve ses sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından müziğin sırlarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

Eğitmenler

Potansiyelini Açığa Çıkar!

Tek hayalim gerçek bir müzisyen olmak, bunun için kendimi geliştirmeliyim diyorsanız doğru adrestesiniz!

Temel müzik eğitiminden teknik eğitimlere, ses mühendisliğinden enstrüman kurslarına, vokal ve şan derslerinden sahne ve stüdyo çalışmalarına kadar 50’den fazla branşta sunduğumuz eğitimlerle sizleri daha iyi bir müzisyen haline getirecek tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Kendi özgün tarzını geliştirmenizi sağlıyor, becerilerinizi geliştiriyor, sizi sahneler için hazırlıyoruz!

Müzik kariyerinizde sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız işin uzmanından eğitim alın. Geleceğinizi güvenilir ellere emanet edin!

Yeni Başlayanlar İçin Kurslar
Workshop Muzik Egitimleri 1
Muzik Workshop 1

Müziğin Dilini Öğren!

Müziğin evrensel dilini öğrenerek duygularınızı müzikle ifade etmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, gelin ailemizin bir parçası olun.

Duygulara notalarla hayat veren bir müzisyen olarak müziğin dilini öğreneceğimiz, yalnızca tekniğe takılı kalmayıp hayatla sanatı bir araya getirdiğimiz eğitimlerle büyülü bir dünyayı keşfetmenizi sağlıyoruz. Müziğin zengin anlatım dilini etkili şekilde kullanmak için özgün tarzımızı buluyor, insanlara mesajımızı aktarmayı öğreniyoruz.

İyi bir müzisyen olmak için yaşamın sıradanlığını aşmanız, insanların dünyasında yeni bir pencere açabilmeniz, onları müziğin baş döndüren sokaklarında dolaştırabilmeniz gerekir.

Workshoplar

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla donatılmış dersliklerimizde işitsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, sahne ve stüdyo çalışmalarıyla müziğin heyecanına ortak olma fırsatı, duayen müzisyenlerden alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, eğlenceli aktiviteler ve müzik kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

İstanbul'da 6 Şube

İstanbul’un merkezi ilçeleri Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Kariyer Fırsatları

Müzik kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyer duyuruları yapıyor, yapım şirketleri ve müzik stüdyoları aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Workshop Muzik Kurslari 4

Sahne Uygulamaları

Teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıracak sahne çalışmaları, stüdyo kayıtları, prova performansları, vokal ve enstrüman pratikleri yapıyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı konserler, usta müzisyenlerle söyleşiler ve stüdyo gezileriyle müziğin mutfağını görme şansı yakalıyoruz.

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, müzik sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sıradanlıktan Uzak Bir Eğitim Fırsatı! Akademi Ailemizi İnceleyin

Müzik Akademi'de beklentilerinizin üstünde, ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor. Dersliklerimize ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık kursları, genç atölyeleri ve diğer tüm eğitimlerimizden fotoğraflarla Müzik Akademi ailesini daha yakından tanıyın! Binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için kararınızı verin.

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı müziğin dinlendirirken eğiten güzelliğiyle zenginleştirmeye ne dersiniz?

Müzikle Birlikte Kendinizi de Keşfedin!

Türkiye'nin en iyi müzik kursu Müzik Akademi ile müziğin büyüleyici dünyasına adım atın!

Notalara Hayat Verin, Duygularınızı Şarkılarla İfade Edin!

Yaşamı ve sanatı müziğin penceresinden izleyerek hissettiklerinizi notalara dökün!

İçinizdeki Müzisyene Kulak Verin!

Müziğin büyüleyici atmosferi size her zaman çekici geliyor, ancak nereden başlayacağınızdan emin olamıyor musunuz? Cevabınız evetse en doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Muzik Akademi 45

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitmenlerimiz »
Muzik Akademi Workshop

Sıradanlıktan Kurtulun!

Müzik tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik müzik eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Ücretsiz Telafi »
Workshop Muzik Kurslari 5

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı müzik eğitimleri ile deneyim kazanın, yeteneklerinizi keşfedin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında müzik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

15+

Yıllık Deneyim

Sanat ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Enstrüman, müzik teorisi ve teknolojileri gibi mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen kadromuz; müzik ve enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği, müzik teknolojileri, ses tasarım ve film müziği gibi alanlarda deneyimli, işitsel sanatlarda uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışı stüdyo ve sahne çalışmalarında yer almış Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, ses mühendisleri, prodüktörleri, ses sanatçıları ve enstrüman virtüözlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, müziğin farklı alanlarında makale, kitap ve diğer türlerde yayınlar yapmış, stüdyo ve sahnelerin sevilen yüzlerinden kurulu bir ekibe sahibiz.

Müzik eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı anlatımlar, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden performansınıza yorumlarla müzikte bilgi ve tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Müzik kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, müzik ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Müzik kursu öğrencilerimize işlenen konuları deneyimleyecekleri ödevler vererek öğrendiklerini unutmamalarını sağlıyoruz. 15 yılı aşkın eğitim sektörü deneyimimizle müziğin teorikte değil pratikte işlevsel ve faydalı olduğunun bilincinde olarak kurslarımızın tamamında uygulama, etkinliklerin ve sahne çalışmalarının olmasına önem veriyoruz. Müziği kitaplardan değil sahada öğretiyoruz.

Evet. Anlaşmalı olduğumuz müzik yapım şirketlerinin stüdyolarına konuk oluyor, ünlü sanatçıların sahnelerine giderek canlı performanslarına tanıklık ediyor, kurumumuzda ağırladığımız müzisyenlere öğrencilerimizle birlikte sorular sorarak özel söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Etkinlik takvimimizi inceleyerek etkinliklerimizin zamanı hakkında fikir alabilirsiniz. Türkiye’nin en aktif müzik okulu olarak farklı etkinliklerle öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, müzikal deneyimlerini arttırıyoruz.

Düzenlediğimiz müzik etkinliklerini internet sitemizde yer alan Duyurular ve Etkinlikler sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak müzik etkinlikleri takvimimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müzik Akademi olarak öğrencilerimize özel sahne çalışmaları yapıyoruz. Yılsonu için öğrencilerimizle birlikte sahne performansımız için hazırlanıyor, müzikal becerilerimizi gösterme şansı sunuyoruz. Müzik tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında yeteneklerini müzik severlerle paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü konser ve dinleti alanlarında canlı performans sergileme imkanı yaratıyor, PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Muzik Akademi Iletisim 45
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20