Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Bateri Kursu

Çocuklarınız Enerjisini Bateriyle Atsın! Çocuk Bateri Kursu ile Tanışın...

Hayatın Ritmini Değiştiren Çocuklar…

Çocuklarınızın gelişimini müzikle desteklemeye ne dersiniz? Cevabınız evetse çocuklar için bateri kursu programlarımıza göz atın…

Müziğin harekete geçiren ritimlerini öğrenecek, eğlenceli pratiklerle küçük yaşta müzik tutkusuna kapılacaklar! Çocuk bateri kursu ile geleceğin sanatsever ve özgür ruhlu bireylerini yetiştiriyor, Türkiye’nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi’nin sanat dolu atmosferinde hayata hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için bateri kursu programı; çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuklar için bateri eğitimi çocukların müzik kulağı ve ritim algısını geliştirmesinin yanı sıra konsantrasyon, dikkat, beden farkındalığı, el ve vücut koordinasyonu, matematiksel beceriler gibi birçok alanda gelişimlerine katkı sağlar.

çocuklar için bateri kursu

Tüm Çocuklar İçin Bateri Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Bir Okul Dönemi - 10 Ay 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Bateri Kursu Programı - Çocuk Bateri Eğitimi İçeriği

Konservatuar mezunu ve alanında deneyimli bateri eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulama ağırlıklı bateri eğitimimizle çocuklarımıza müzik sevgisi aşılıyor, büyülü bir dünyaya adım atarken onlara eşlik ediyoruz…

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Bateri Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk bateri kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuklar için bateri kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, çocuk bateri derslerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı müzik eğitmenlerinden çocuklar için bateri dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için bateri kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 10 aylık eğitim programımıza katılan, çocuk bateri kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için bateri kursu

Bateri Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı çocuk bateri kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk bateri eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için bateri eğitimi

Çocuklarınızı Monoton Bir Yaşama Mahkum Etmeyin!

Çocuklarınızın gelecekte yaşamdan keyif almayı bilen, dünyaya sanatın penceresinden bakan özgür ruhlu bireyler olmasını istemez misiniz? Çocuk bateri kursu ile tanışın...

Eğlenmek, gülmek ve sıkıcı bir yaşam döngüsünden uzak kalmak için çocuklarınızı erken yaşta müzikle tanıştırın. Çocuklar için bateri kursu ile yaratıcılıklarını geliştirmelerine şans tanıyın, hayata pozitif bakan bireyler olmalarına destek olun! Şimdiden ayrıcalıklı bir hobiye sahip olarak boş zamanlarını kaliteli ve eğlenceli bir biçimde geçirmeyi öğrensinler!

Ruhsal, duygusal ve zihinsel gelişimleri için yeni hobiler edinmeleri için fırsatlar yaratın, çocuk bateri kursları ile yaşamlarında yeni boyut açın.

Kendini Müzikle İfade Eden Çocuklar

Müziğin harekete geçiren ritimleriyle çocuklarınızın yaşamında meydana gelen değişiklikleri hemen fark edecek, okulda ve sosyal yaşamında öne çıktığını göreceksiniz.

Çocuklar için bateri kursları ile kendini keşfeden çocuklar, yaşıtları ve büyükleriyle iletişim kurarken çok daha özgüvenli davranıyor, kendilerini doğru şekilde ifade etmeyi biliyorlar! Çok yönlü bir gelişimi destekleyen çocuk bateri kursu programımızda çocuklarımıza müzikal becerilerin yanı sıra iletişim becerileri kazandırıyor; zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimlerini destekliyoruz!

Çocuklar için bateri kursu programımızı; çocuklarımızın kendilerini müzikle ifade etmelerini sağlamak ve gelişimlerini desteklemek için özel olarak hazırladık…

çocuk bateri dersi
çocuk bateri dersleri

Oyunla Sanatı Bir Araya Getiriyoruz!

Müzik Akademi’de sanatla oyunu bir araya getiriyor, çocuk bateri kursu programımızda çılgınlar gibi eğlenirken öğrenmeyi de ihmal etmiyoruz.

Çocuk bateri dersleri ile başta psikomotor gelişim, el ve göz koordinasyonu gibi fiziksel gelişim unsurlarını pekiştiriyor, ayrıca çocuklarınızın bilmediğiniz yönlerini keşfetmenizi sağlayarak içlerindeki potansiyeli açığa çıkarıyoruz. Çocuklarımızın ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre hazırladığımız çocuklar için bateri kursu programımızla müziği yaşamlarının bir parçası haline getiriyoruz.

Çocuklarınızın gelişimine destek olmak için en doğru adrestesiniz! Müzik Akademi’de dünyanın en iyi sanat okullarının programlarından ilhamla hazırladığımız çocuk bateri kursları sizleri bekliyor…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk bateri eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için bateri eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası çocuk bateri kursu standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için bateri kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için bateri eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk bateri eğitimi
meb ruhsatlı çocuklar için bateri kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk bateri kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için bateri kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk bateri eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için bateri eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Çocuk bateri kursu ile öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk bateri kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı çocuk bateri dersleri ile çocuklar için bateri eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri çocuk bateri eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

uygulamalı çocuklar için bateri eğitimi

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuk bateri kursu mezunları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk bateri eğitimleri ile işin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için bateri kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bateri eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk bateri eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuk bateri kursu dışında çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Çocuk bateri eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, gitar kursu, keman kursu, piyano kursu, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

müzik ve enstrüman eğitimleri
eğitim danışmanlığı çocuk bateri kursu

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için bateri kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden çocuk bateri kursu sonrası Akademi’den mezun etmiyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi çocuk bateri kursu olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk bateri kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk bateri eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuklar için bateri kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk bateri eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk bateri eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

çocuk bateri kursu fiyatları

Çocuklar İçin Bateri Kursu Fırsatları

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın…

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Bateri Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklar için bateri kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Çocuklar İçin Bateri Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için bateri kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk bateri kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için bateri eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuklar için bateri dersleri veriyoruz.

çocuklar için bateri kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk bateri dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, çocuklar için bateri eğitimi sonrası eğitim danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için bateri eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Oyunla ve Müzik Bir Arada! Çocuklar İçin Bateri Kursları ile Çocuklarınıza Eğlenceli Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için bateri eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

müzik akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
müzik akademi çocuklar için bateri kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuklar için bateri eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk bateri kursları

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuklar için bateri kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için bateri kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak çocuklar için bateri eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, çocuklar için bateri kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için bateri kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar için bateri kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi çocuklar için bateri kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

En iyi çocuk bateri kursu Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar İçin Gitar Kursu, Çocuklar İçin Piyano Kursu, Çocuklar İçin Keman Kursu, Gitar Kursu, Piyano Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Çocuklar İçin Bateri Kursu, Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuvar, Akustik Bateri, Pop Bateri, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuklar için bateri kursu eğitmen kadromuz; konservatuvar mezunu, başta çocuklar için müzik olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde bateri eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen çocuklar için müzik ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Çocuklar İçin Bateri ve diğer tüm çocuk kurslarımız, Gitar, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuvara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

müzik akademi iletişim

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için bateri eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için bateri kursu ve bateri eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi çocuklar için bateri kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için bateri kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Müzik ve enstrüman kursları ile yeni bir hobi edinen yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

535

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.675 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20