Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Konserler

Müzik Dinletileri, Konserler ve Söyleşiler – Türkiye’nin En Çok Gezen Müzik Okulu

Türkiye’nin en aktif müzik kursu olarak müziğin dilini kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Sahne ve stüdyo çalışmalarıyla hem müzik hayatımız boyunca yanımızda olacak ekipmanları yakından tanıyor hem de deneyim kazanıyoruz.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Konserler Ve So Ylesiler

Konserler ve Söyleşiler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinin sahne performanslarını izlemeye gidiyor, müziğin püf noktalarını öğrenmek için ustaları canlı dinliyoruz!

Duayenler ile söyleşiler düzenliyor, ünlü müzisyenlerin dinleti ve konserlerine katılıyor, müzikle iç içe olan sinema ve fotoğraf gibi sanatlarla ilgili aktiviteler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Müzik tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitim süresince ve sonrasında kendi müziğini insanlara duyurmak isteyen öğrencilerimiz için anlaşmalı olduğumuz kurumlarla birlikte sahne performansları gerçekleştiriyor, hayatın ritmini biz belirliyoruz.

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir müzisyen olmak isteyenlerin daima yanındayız.

Bilgi Al

Eğlenceli ve Samimi Ortam

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Müzik kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde müzik eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Tanıtım Videoları
Muzik Akademi Sosyal Etkinlikler
Muzik Akademi Uygulama Ve Pratik Imkani

Uygulama ve Pratik İmkanı

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve uygulamalı müzik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Müzik kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizle öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor ve öğrendiklerini kalıcı hale getiriyoruz. Sahne performansları ve bol uygulamalarla müziğin temellerini profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz.

Müzik eğitimi alırken hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de kendinize değer katacağınız bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Müzik Akademi farkını görün!

Etkinlik Takvimini Öğren

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Müzik Okulu: Müzik Akademi

Müziği sahnede ve stüdyoda öğreniyoruz! Müzik tutkunu öğrencilerimizle birlikte anlaşmalı olduğumuz müzik yapım şirketlerinin stüdyolarını ziyaret ediyor, usta sanatçıların sahne performanslarını dinlemek için konserlere konuk oluyoruz!

Studyo Gezisi

300+ Stüdyo Gezisi

Türkiye’nin en çok gezen müzik okulu olarak bugüne kadar 300’den fazla stüdyo gezisi organizasyonunuzu hayata geçirdik.

Muzik Akademi Konser

500+ Konser

Ünlü sanatçıların konserlerine giderek öğrencilerimize muhteşem performanslar izleme şansı sunduk ve müziği hissettik.

Muzik Akademi Ozel Soylesiler

1000+ Özel Söyleşi

Usta müzisyenleri, enstrüman virtüözlerini ve müziğin mutfağındaki deneyimli isimleri kurumumuzda ağırlayarak söyleşiler gerçekleştirdik!

Etkinliklerimizi Kaçırmayın!

Teorik eğitimde kalmayın! Etkinlik takvimimizi inceleyin, müziğin büyülü dünyasını keşfederken bize eşlik edin. Müzik Akademi Etkinlik Kulübü’ne üye olun, etkinliklerimizi takip edin!

Konser Calismalari

Müziğin Büyülü Dünyasını Keşfediyoruz!

Usta müzisyenleri canlı dinliyor, stüdyolarına konuk oluyor, kurumumuzda ağırlayarak söyleşiler gerçekleştiriyoruz.

Bilgi Al

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Anlaşmalı olduğumuz müzik yapım şirketlerinin stüdyolarına konuk oluyor, ünlü sanatçıların sahnelerine giderek canlı performanslarına tanıklık ediyor, kurumumuzda ağırladığımız müzisyenlere öğrencilerimizle birlikte sorular sorarak özel söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Etkinlik takvimimizi inceleyerek etkinliklerimizin zamanı hakkında fikir alabilirsiniz. Türkiye’nin en aktif müzik okulu olarak farklı etkinliklerle öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, müzikal deneyimlerini arttırıyoruz.

Müzik etkinliklerine gelirken rahat hareket edebileceğiniz, terletmeyen kıyafetler ve ayağınızı sıkmayacak, kaymayan spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Özellikle açık hava etkinlikleri söz konusu olduğunda yaz mevsiminde güneşten korunmanızı sağlayacak gözlük, şapka vb. koruyucular ile yedek tişört ve güneş kremi getirmenizde fayda var. Kış mevsiminde ise kalın kazak ve pantolonlar, su geçirmeyen bot ve çizmeler giymeniz soğuktan korunmanızı ve rahatça sanatçının performansına odaklanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yanınıza yağmurluk, şemsiye ve yedek çorap gibi kıyafet ve malzemeler alabilirsiniz.

Evet. Eğitim programına dahil olan müzik etkinliklerimiz ücretsizdir. Bunun dışındaki etkinliklerimizde fiyatlar; yapılacağı şehre, gezinin süresine, ulaşım türüne, konaklamalı olup olmadığına bağlı olarak belirlenmektedir. Müzik etkinlik takvimi ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenlediğimiz müzik etkinliklerini internet sitemizde yer alan Duyurular ve Etkinlikler sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak müzik etkinlikleri takvimimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

Muzik Akademi Iletisim 117
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20