Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Müzik Akademi

Hakkımızda

Müzik Akademi, Girişimci Eğitmen Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli müzisyenler, yurt içi ve yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarıyla ün kazanmış sanatçılar, eğitim danışmanları, akademisyenler, iletişim uzmanları, besteciler, aranjörler, enstrüman virtüözleri, vokal koçları, kariyer ve imaj danışmanları ile geniş bir sanat ekibinden oluşan kadroyla Türkiye'nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 50+ branşta müzik ve enstrüman kursu, teknik müzik dersleri ve kurumsal eğitimler vermekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

Meb Ruhsatli Muzik Kursu 2

İçindeki müzisyeni keşfet! Hemen kayıt ol!

15+

Yıllık Deneyim

Sanat ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi müzik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Enstrüman, müzik teorisi ve müzik teknolojileri gibi mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Muzik Akademi 118

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle toplumsal ve sanatsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

Müzik Akademi olarak bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyen, dünya standartlarını yakından takip ederek öğrencilerine her zaman günceli sunan, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulunan prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmek önceliğimizdir.

Her biri alanında uzman, müziğe gönül vermiş ve branşlarının gelişimine katkıda bulunmuş tecrübeli eğitim kadromuzla sanat ve müzik tutkumuzu gelecek nesillere aktarmak, güven duyulan bir kurum olarak hayata ve insanlığa değer katmak arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; sanata saygının temel değer olarak kabul edildiği, verimli, yaratıcı ve akademik bir paylaşım ortamında, çağdaş eğitim yöntemleriyle ülkemizin başarılı sanatçılarını yetiştirmektir.

Yaratıcı ve eleştirel düşünen, özgür ve özgürlükçü, etik değerleri önemseyen, doğa ve çevre bilinci gelişmiş, özgüveni yüksek, üstleneceği mesleki ve sosyal sorumlulukları başarıyla yerine getirecek bireyler yetiştirmek; müziğe evrensel boyutta katkı sunmak, sanatın ve müziğin toplumda daha fazla yer bulmasına ve yaygınlık kazanmasına öncülük etmek amacımızdır.

Öğrencilerimizi mesleki bilgi ve becerilerini dünyanın her yerinde kullanabilecekleri şekilde profesyonel hayata hazırlayarak ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

Muzik Akademi Muzik Kursu 2
Muzik Dersi 8

20'den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, müziğe ve sanata tutkuyla bağlı, ülkemizin müzik endüstrisine önemli katkılarda bulunmuş deneyimli müzisyenler, virtüözler ve ses mühendisleri ile çalışma fırsatı!

Müzik teorisi, vokal, enstrüman, konservatuara hazırlık, ses mühendisliği ve müzik prodüksiyon, müzik teknolojileri gibi müziğin pek çok alanında uzmanlaşmış, işitsel sanatlarda deneyimli, hem ülkemiz hem de yurt dışında sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almış, müziğe gönül vermiş ünlü müzisyenler, keman, piyano, gitar virtüözleri, ses mühendisleri ve prodüktörlerle en iyi müzik ve sanat eğitimlerini veriyoruz.

Müziği duymak ve hissetmek arasındaki farkı anlamak, hayatınıza müziğin coşkusunu katmak için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

50+ Branşta Müzik ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Temel müzik eğitimi, şan ve solfej, caz, vokal, gitar, keman, bağlama, piyano, bateri, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50'den fazla branşta enstrüman, müzik ve kişisel gelişim eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana müzik sevgisini aşılıyor, hayallerinize giden yolu birlikte inşa ediyoruz.

Muzik Ve Enstruman Egitimleri 184
Muzik Akademi Mezunlari 2

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize müziğin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

MEB standartlarına uygun eğitim merkezimiz, müziğin tüm coşkusunu hissedebileceğiniz ferah dersliklerimiz, sosyal ve kültürel aktivitelerimiz ve 15 yılı aşkın deneyimimizle birlikte Türkiye'nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden pek çok insanın yeni bir hobi edinmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduk.

Öğrenme hızınıza, müzikal geçmişinize ve becerilerinize özel olarak düzenlenmiş müzik kursları için siz de Müzik Akademi ailesinin bir parçası olun!

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, sanatsal bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Müzik Akademi başta olmak üzere Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Muzik Kurslari 22

Müzik Akademi'yi Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen müzik okulu olarak ünlü televizyon kanallarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Müzik eğitimlerimiz hakkında merak edilenleri yanıtladık, kurumumuzdan bahsettik… Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, yazılarımızı takip edin…

Muzik Akademi Tv Programlari

TV Programları

Müzik Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

Muzik Akademi Gazete Haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, ünlü eğitmenlerimiz, sahne çalışmalarımız ve öğrencilerimizin başarıları ile gazetelerde yer aldık.

Muzik Akademi Dergi Roportajlari

Dergi Röportajları

Sanat dalları ile ilgili yazılarımız, duayenlerle söyleşilerimiz, müzik organizasyonlarımızla ünlü dergilerde yer aldık.

Bizden Haberler

Müzik ve enstrüman eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve etkinliklerimizi yakından takip edin, siz de ailemizin bir parçası olun.

Türkiye'nin En Keyifli Müzik Okulu Müzik Akademi'yi İnceleyin

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, müzik teknolojileri derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Müzik Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Müzik Akademi'nin en büyük başarısı müziğe gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıradanlıktan Uzak Bir Eğitim Fırsatı! Akademi Ailemizi İnceleyin

Müzik Akademi'de beklentilerinizin üstünde, ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor. Dersliklerimize ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; enstrüman eğitimleri, konservatuara hazırlık kursları, genç atölyeleri ve diğer tüm eğitimlerimizden fotoğraflarla Müzik Akademi ailesini daha yakından tanıyın! Binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için kararınızı verin.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20