Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

The Godfather Keman Notaları

Kemanla Çalınabilecek Şarkılar: The Godfather Müziği 

The Godfather müziği, filmin atmosferini ve hikayesinin dramatik unsurlarını mükemmel bir şekilde yansıtan unutulmaz bir eserdir. 1972 yılında vizyona giren "The Godfather" filminin müziği, İtalyan besteci Nino Rota tarafından bestelenmiştir. The Godfather keman notaları da pek çok keman kursu ve keman dersinde pratik yapmak için tercih edilir. Filmin romantik unsurlarını temsil eden The Godfather keman notalarını sizler de repertuvarınıza ekleyebilirsiniz…

[widget-182]

Godfather Keman Notaları

İtalyan folk müziği unsurlarının yanı sıra klasik müzik etkileri de barındıran The Godfather keman notaları şu şekildedir:

Müzik Akademi’de Yetenek Kazanmaya Var mısınız?

Müzik Akademi’nin her yaşa özel olarak planladığı keman kurslarına katılıp The Godfather keman notaları dahil olmak üzere sevdiğiniz tüm şarkıları çalmaya ne dersiniz? Müzik Akademi’nin uzman eğitmenleri ile müzik ve eğlence dolu harika bir yolculuk sizleri bekliyor. Keman kursu programlarımız uluslararası standartlarda olup 5 yaşından itibaren tüm çocuklara ve yetişkinlere uygundur. Sizler de ister hobi olarak isterseniz de profesyonel olarak keman çalmak için Müzik Akademi’yi ziyaret edebilirsiniz. 

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20