Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pembe Panter Keman Notaları

Pembe Panter Kemanla Nasıl Çalınır?

Rengine ve zekasına hayran olduğumuz Pembe Panter’in müziğini hatırlamayanımız yoktur. Pembe panter kolay notaları sayesinde keman ile çalınabilecek şarkılar içinde yer alır. Özellikle de başlangıç ve orta seviye keman virtüözleri için son derece faydalı olabilecek olan Pembe Panter notaları, mutlaka sizin de repertuvarınızda olmalı. Şimdi gelin Pembe Panter kemanla nasıl çalınır, birlikte öğrenelim. 

[widget-182]

Pembe Panter Notaları

1963 yılında Blake Edwards tarafından yönetilen "The Pink Panther" film serisinin ilk filmi için Henry Mancini tarafından bestelenen Pembe Panter keman notaları şu şekildedir.

Müzik Akademi’de Keman Tutkunu Herkese Yer Var!

Pembe Panter notalarına kendi kemanınızla hayat vermek istiyorsanız Müzik Akademi’ye siz de davetlisiniz! Keman kursu programlarımız her yaşa, ihtiyaca ve beklentiye özel olarak planlanır, keman kursu fiyatları özel indirim ve kampanya dönemleri ile desteklenir. Keman kursu programına katılan ve başarıyla keman derslerini tamamlayan öğrencilerimiz MEB onaylı keman kursu sertifikaları ile müzikal yaşamına 1-0 önde başlar… 

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20