Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Piyano Kursu ile Eğitim Sektöründe Kadın Girişimcilerin Sayısı Artıyor!

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmeye Hazır Mısınız? – Kadın Girişimcilere Destek

Konservatuvar yıllarınızın büyük bir bölümü kendi piyano kursunuzu açarak yeni öğrenciler yetiştireceğiniz zamanları hayal ederek mi geçti? Yoksa farklı bir sektördeki başarılarını müzik ve eğitim sektörüne de taşımak isteyen başarılı bir iş kadını mısınız? Kadın girişimcilere destek programının avantajlarından yararlanarak hayallerinizin işini kurmanız artık hiç de zor değil!

İş dünyasındaki erkek oranının fazlalığını dengelemek ve kadınların çalışma hayatındaki rolünü arttırmak için düzenlenen kadın girişimcilere destek programı; piyano kursu açma şartları ve yatırım maliyetlerinin yükünü omuzlarınızdan alarak iş dünyasında çok daha güçlü ve başarılı bir kariyere sahip olmanıza yardım ediyor. Siz de kadın girişimci desteği ile geleceğin piyanistlerini yetiştirmek istiyorsanız yazımızı kesinlikle inceleyin!

[widget-190]

Kadın Girişimci Desteği ile Kariyerinizi Şekillendirmeye Başlayın!

Başarılı bir piyano eğitmeni olarak bugüne kadar onlarca öğrenci mi yetiştirdiniz? Müzik dünyasına yaptığınız katkıları arttırmak ve müzik endüstrisi için daha fazla öğrenci yetiştirerek daha fazla insanın hayallerine ulaşmasını sağlamak istemez misiniz? O halde kadın girişimcilere destek programı tam size göre! Kadın girişimci desteği ile piyano kursu açmak için gerekenler hakkında endişe etmeden, yalnızca öğrencilerinizin eğitimine odaklanabileceğiniz bir kurs merkezini yönetmeye başlayacaksınız!

Kendi İşinizi Kurmak İstemez Misiniz? – Kadın Girişimcilere Destek

Söz konusu yeni bir iş kurmak olduğunda hiç kuşkusuz hissedilen ilk endişelerden biri yatırım için yapılması gereken masraflardır. Elbette piyano kursu açmak için gerekenler hakkında konuşurken de ilk dikkat edilmesi gerekenlerden biri budur. Kurs merkezi olması planlanan binanın MEB standartlarına uygunluğu, ders araç gereçleri ve müzik teknolojileri derken hele ki sektörde yeterince deneyiminiz yoksa kendinizi bir anda ciddi bir darboğazın içinde bulmanız mümkündür.

Bu noktada Müzik Akademi franchise sistemi kadın girişimcilere destek olmak için hem maliyetlerin minimize edilmesini sağlarken hem de piyano kursu açma projenizi çok daha sağlıklı bir finansal yapıya kavuşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Bu yönüyle kadın girişimci desteği alarak;

  • Piyano kursu açmak için gereken maliyeti ve ekstra masrafları en aza indireceksiniz.
  • Bütçenizi daha verimli bir biçimde kullanacaksınız.
  • Projenizi deneyimli bir kurumun danışmanlığı ile yeniden yapılandırma fırsatı bulacaksınız.
  • Kendi imkanlarınızla açabileceğinizden çok daha geniş hacimli bir piyano kursu açma şansınız olacak.
  • Dosya hazırlama ve başvuru süreçlerinde vakit kaybetmeyerek hayalinizdeki piyano kursu merkezine çok daha kısa sürede kavuşacaksınız.
  • Kendi işinizin patronu olacaksınız.
  • Müzik Akademi franchise desteği ile her şeyi yeni baştan keşfetmek zorunda kalmadan, başarılı ve işleyen bir sistemin parçası olacaksınız.
  • Reklam ve tanıtım desteği ile kurumunuzun görünürlüğünü arttıracaksınız.
  • İş hacminizi kısa zamanda büyütecek, kazancınızı arttıracaksınız.
  • Eğitim sektöründe güvenilir bir marka haline geleceksiniz.

Hedeflediğiniz Öğrenci Sayısına Hemen Ulaşın! – Kadın Girişimciler İçin Destek

Çoğu zaman kadın girişimci destekleri; yalnızca girişimin hayata geçmesi ile ilgilenir. Ancak bir girişimin başarılı olabilmesi için kuruluş aşaması kadar ilk ayları da hayati öneme sahiptir. Piyano kursu açmak istiyorum diyerek hayalinin peşinden koşan pek çok girişimci; hedeflediği öğrenci sayısına ilk dönemlerde ulaşmakta zorlandığı için finansal açıdan zorlanmakta, hatta çoğu zaman piyano kursu açmak isteyenler için bu süreç, kuruluş sürecinden daha büyük çıkmazlar yaratmaktadır.

Öyle ki kimi durumlarda ilk aylarda yeterli öğrenci sayısına ulaşamadığı için gelir-gider dengesini sağlayamayan kurs merkezleri açılışından kısa bir süre sonra kapanmak zorunda kalmakta, hem zaman hem de maliyet anlamında ciddi bir kayıp yaratmaktadır.

Bu noktada Müzik Akademi franchise sisteminin; kadın girişimcilere destek projesi kapsamında kuruluş sonrasında da size destek olmaya devam ettiğini vurgulamak isteriz. Kısa, orta ve uzun vadede hedeflenen öğrenci sayısına ulaşarak uzun yıllar koruyacağınız başarının temellerini atmakta, kurumunuzun geleceğini güvence altına almaktayız!

Müzik Akademi’nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmaya Ne Dersiniz?

15 yılı aşkın bir süredir müzik dünyasına ve konservatuvarlara yeni öğrenciler yetiştiren, insanların hayatında müziğe daha fazla yer ayırmasını sağlayan MEB ruhsatlı bir müzik kursu olarak Müzik Akademi’nin fırsatlarından kadın girişimcilerimizin yararlanmasına olanak tanıyor, birlikte büyüyoruz!

Müzik Akademi franchise sistemi ile kadın girişimciler için eğitim kurumunun hazır hale gelmesi ve marka oluşturma süreçlerinin tamamında sorumluluk alıyor, omuzlarındaki yükü hafifletiyor, ülkemizin iş dünyasındaki erkek egemenliğine son veriyoruz!

Deneyim ve güncelin bir araya geldiği eğitim sistemimiz, kurumsal yönetim anlayışımız, organizasyon şemalarımız, öğrenci iletişimimiz, ders içeriklerimiz, programlarımız, eğitim metotlarımız ve sektör tecrübemizi kurumsal ortaklarımızla paylaşıyor, eğitim sektörüne sağlam adımlarla girmenizi sağlıyoruz.

Müzik Akademi kadın girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak, projenizi uzmanlarımızla birlikte yeniden gözden geçirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daha fazla vakit kaybetmeden bize ulaşın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20