Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Girişimciler Piyano Kursu ile Hayallerinin İşini Yapıyor!

Hedeflerinize Giden İlk Adımı Hemen Atın! – Genç Girişimcilere Destek

Hayallerini gerçekleştirmek için erkenden harekete geçmek ve kendi işinin patronu olmak isteyen genç girişimciler için en iyi tercihlerden biri de eğitim sektörüne atılmak! Özellikle son yıllarda başta müzik olmak üzere sanata gösterilen ilgi; genç girişimciler için de büyük bir fırsat doğuruyor. Özellikle müziğe tutkusu olan, bu alandaki birikimini diğer müzikseverlerle de paylaşmak isteyen çok sayıda genç girişimci; genç girişimcilere destek programlarından yararlanarak bir piyano kursu açmayı ve kariyerine yeni bir yön vermeyi hedefliyor.

Eğer siz de hayallerini gerçekleştirmek isteyen ve piyano kursu açmak istiyorum diyen genç bir iş insanıysanız yazımızı incelemenizi öneririz. Aşağıda piyano kursu açmak isteyenler için genç girişimcilere destek programlarının avantajlarından bahsettik ve kendi işinizin başına geçmek için yararlanabileceğiniz ipuçlarını aktardık!

[widget-190]

Genç Girişimci Desteği ile Kariyerinize Erkenden Yön Verin!

Günümüzün gençlerinin en iyi bildikleri şeylerden biri de kariyer basamaklarını teker teker çıkmak zorunda olmadıkları! Siz de kariyerinize zirveden başlamak istiyorsanız genç girişimcilere destek programından yararlanarak erkenden kendi piyano kursu merkezinizi açabilir, hayallerinizin işine sandığınızdan çok daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Üstelik genç girişimci desteği ile piyano kursu açmak için gereken maliyetleri ciddi oranda azaltmanız da mümkün! 

Kendi İşinizin Başına Geçin! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Müzik bölümünden mezunsunuz ve hayatınızı özel dersler vererek mi geçiriyorsunuz? Özel ders vermek yerine kendi kurs merkezinizi açmaya ne dersiniz? Kendi piyano kursu merkezinizi açarak hem kazancınızı hem de yetiştirdiğiniz öğrencilerin sayısını arttırabilirsiniz. Piyano kursu açmak için gerekenler sizi endişelendirmesin! Müzik Akademi franchise sisteminde piyano kursu açma şartları ve başvuru süreçlerinde size her noktada danışmanlık desteği veriyor, kurs merkezinizin, eğitmen kadronuzun ve ders müfredatınızın planlanmasında yanınızda oluyor, süreci sizin için kolaylaştırıyoruz! Genç girişimci desteği ile;

  • Piyano kursu açmak için gereken maliyeti minimize edeceksiniz.
  • Daha geniş kapasiteye sahip bir kurs merkezini çok daha kısa bir sürede hayata geçireceksiniz.
  • Hazırlık, dosya düzenleme ve başvuru süreçlerinde yıpranmayacak, hayallerinize dair tutkunuzu kaybetmeyeceksiniz.
  • Genç yaşta kendi işinizin başına geçme fırsatı yakalayacaksınız.
  • Müzik Akademi franchise sistemi ile işleyen bir organizasyonun parçası olacak, her şeyi sıfırdan inşa etmek zorunda kalmayacaksınız.
  • Reklam ve tanıtım desteği sayesinde daha fazla öğrenciye ulaşacaksınız.
  • İş hacminizi büyütmeniz çok daha az zaman alacak.
  • Eğitim sektöründeki etki alanınızı arttıracak, kendi markanızı yaratacaksınız!

Hedeflediğiniz Öğrenci Sayısına Ulaşmanız Uzun Sürmeyecek! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Normal şartlarda kendi başınıza bir piyano kursu açmayı denediğinizde gerek başvuru sürecinin insanı yoran uzunluğu gerek kurs merkezinizin organizasyon anlamında tam anlamıyla işler hale gelmesi gerekse daha çok insana ulaşmak için yapmanız gereken reklam ve tanıtım süreçlerine ayırmak zorunda kalacağınız zaman ve maliyet nedeniyle hedeflediğiniz öğrenci sayısına ulaşmak için uzun süre beklemeniz gerekebilir. 

Üstelik yeterince bütçeniz yoksa veya kuruluş aşamasındaki maliyetler bu anlamda bütçenizi biraz sarstıysa hemen artı kazanca geçemeyeceğiniz için bu dönemde oldukça zorlanmanız, hatta açabilmek için aylarca uğraştığınız kurs merkezinin kısa sürede kapanmak zorunda kaldığına tanıklık etmeniz mümkündür.

Buna karşılık Müzik Akademi franchise sisteminde size; kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize bağlı olarak minimum bir öğrenci garantisi verilir. Böylelikle hedef öğrenci sayısına ve artı kazanca ulaşmanız çok daha kısa sürer, girişiminizin sonuç verdiğini görmek için daha fazla beklemek zorunda kalmazsınız!

Müzik Akademi Franchise Sisteminde Neler Var?

Müzik Akademi olarak 15 yıllık deneyimimizi yalnızca geleceğin başarılı müzisyenlerini ve müziksever bireylerini yetiştirmek için değerlendirmiyor, genç girişimcilere destek olmak için franchise sistemimizle müzik ve eğitim sektörüne hizmet etmeyi sürdürüyoruz!

Müzik Akademi franchise sistemi ile genç girişimciler için marka oluşturma sürecini tamamen üstleniyor, mevcut eğitim kurumunu büyütmek veya kendi eğitim kurumunu oluşturmak isteyen genç girişimcilere tam destek veriyoruz. 

Müzik Akademi’nin oturmuş eğitim sistemini, kurum yönetim ve organizasyon programlarını, ders müfredatlarını ve yaklaşımını genç girişimcilere destek projelerimiz kapsamında iş ortaklarımızla paylaşıyor, kurs açma sürecinden personel seçimi ve eğitimine, finansal yönetimden ders içeriklerine kadar kusursuz bir eğitim kurumunu anahtar teslim bir şekilde size teslim ediyoruz.

Dijital ve geleneksel medyada piyano kursu eğitim markanızın güçlü olması ve daha çok müziksevere ulaşması için reklam ve PR stratejileri belirliyor, kısa sürede sektörde güven duyulan bir kurum haline gelmenizi sağlıyoruz. Müzik Akademi genç girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20