Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kadın Girişimcilere Destek – Kendi Gitar Kursunuzu Açmak İstemez Misiniz?

İş Dünyasının Başarılı Kadınları Müzik Tutkularını Kariyerleri Haline Getiriyor! – Kadın Girişimciler İçin Destek

İşini seven bir gitar eğitmeni olarak bugüne kadar müzikal birikiminizi çocuk, genç ve yetişkin fark etmeksizin onlarca öğrenciyle paylaştınız ve daha fazla insana ulaşmanın yollarını mı arıyorsunuz? Gerçekten tercih edilecek bir gitar kursu için aklınızda mükemmel bir proje var, ancak bu projeyi hayata geçirmek için kendinize yeterince güvenemiyor musunuz? O halde kadın girişimcilere destek programının avantajlarından yararlanmaya ne dersiniz?

Ülkemiz iş hayatındaki erkek egemenliğini kırmak ve kadın girişimcilerin iş dünyasında daha fazla görünür olmasını sağlamak amacıyla düzenlenen kadın girişim destekleri eğitim sektörüne de çok sayıda başarılı iş kadını kazandırdı! Siz de kadın girişimci desteği ile müzik tutkumu daha fazla insana ulaştırmak, gitar kursu açmak istiyorum diyenlerdenseniz yazımıza kesinlikle göz atın!

[widget-190]

Kadın Girişimci Desteği ile Kariyerinizi Zirveye Taşıyın!

Belki de konservatuvar yıllarından beri kendi müzik merkezinizi kurup yeni öğrenciler yetiştirmeyi hayal ettiniz. Kadın girişimcilere destek programı ile artık bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için gitar kursu açmak için gerekenler hakkında endişelenmenize gerek yok! Daha düşük maliyet ve daha kısa sürede hayalinizdeki gitar kursunu açarak öğrencilerinizle buluşmak için harekete geçmenin tam zamanı! Üstelik başvuru süreçleri ve gitar kursu açma şartları hakkında endişelenmenize de gerek kalmayacak ve siz yalnızca öğrencilerinize odaklanabileceksiniz.

Kendi İşinizin Patronu Olun! – Kadın Girişimcilere Destek

Hiç kuşkusuz bir iş kurmaya karar verdiğinizde aklınızda beliren ilk soru işareti yapmanız gereken yatırımın ne kadar olduğudur. Özellikle sektörde deneyimli değilseniz ve ilk işinizi kurmayı planlıyorsanız gitar kursu açmak için gerekenler ve bütçe dengesini tutturmanız zor olabilir. Kurs merkezi olarak kullanacağınız binanın MEB standartlarına uygun hale getirilmesi, gerekli ders araç gereçlerinin ve müzik teknolojilerinin temin edilmesi gibi süreçlerin tamamı önemli bir bütçe gerektirir.

Ancak Müzik Akademi franchise sistemi ile hem girişiminiz için daha öngörülebilir bir maliyet hesabı yapacak hem de yatırım masraflarınızı minimize ederek bütçenizi çok daha verimli kullanabileceksiniz. Kadın girişimci desteği ile;

  • Gitar kursu açmak için gerekenler ve maliyetlere dair deneyimli bir kurumdan görüş alacaksınız.
  • Bütçenizi daha doğru kullanacaksınız.
  • Daha düşük maliyetle kurs merkezinizi hayata geçirebileceksiniz, çünkü birçok hususu sizin için Müzik Akademi halledecek!
  • Projenizi franchise uzmanları ile gözden geçirme şansı bulacaksınız.
  • Kendi işinizin başına geçecek, hayalinizdeki işi yapmaya başlayacaksınız.
  • Eğitim sektörüne bir girişimci olarak sıfırdan adım atmayacak, güçlü ve başarılı bir franchise sisteminin parçası olacaksınız.
  • Reklam ve PR desteği ile çok sayıda müziksevere ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.
  • İş hacminizi hızla arttırarak sağlıklı bir finansal yapıya kavuşacaksınız.
  • Gitar kursu denildiğinde ilk akla gelen güvenilir bir müzik eğitim markası yaratacaksınız!

Hedef Öğrenci Sayısına Ulaşmak İçin Beklemeyeceksiniz! – Kadın Girişimciler İçin Destek

Bir girişimin hayatta kalabilmesi ve gerçekten başarıya ulaşması, kuruluş aşamasının sağlıklı geçmesi kadar ilk aylarında da hedeflerine ulaşabilmesi ile mümkündür. Gitar kursu açmak isteyenler için çoğu zaman bu hedeflerine ulaştıktan sonraki ilk dönemler çok daha zorlu ve yıpratıcı olabilmektedir. Çünkü bu dönemde hedef öğrenci sayısına ve gelir-gider dengesine ulaşılamadığı takdirde kurumun yatırım maliyetlerinin üstüne yenileri eklenecek ve kazanç hedeflenirken aksine zararlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Öyle ki bu tür nedenlerle kurulmasının hemen ardından kapanmak zorunda kalan pek çok eğitim kurumunun varlığından söz edilebilir.

Ancak Müzik Akademi franchise ortaklığı yalnızca kuruluş sürecinde değil; gitar kursu açmak için gerekenler tamamlandıktan sonra da devam etmektedir. Kurs merkezinizin bulunduğu bölgeye dair yaptığımız öğrenci potansiyeli analizleri ile kısa, orta ve uzun vadeli minimum öğrenci sayısı hedefleri belirlemekte, doğru planlanmış stratejilerle kurumunuzun sağlıklı bir finansal yapıya kısa bir sürede kavuşmasına imkan sağlamaktayız.

Kadın Girişimciler Güçlerini Müzik Akademi ile Birleştiriyor! – Müzik Akademi Franchise Sistemini Tanıyın!

Eğitim sektöründe 15 yılı geride bırakmış MEB ruhsatlı bir müzik kursu olarak Müzik Akademi; yetiştirdiği yetenekli müzisyenlerin yanında uluslararası standartlarını ülkemizin her bir köşesine taşımak için girişimcilerimize destek olmayı sürdürüyor!

Müzik Akademi franchise sistemi kapsamında kadın girişimcilere destek programımızda ise bir eğitim kurumunun anahtar teslim bir şekilde hazır hale gelmesi için iş ortaklarımıza destek oluyor, eğitimin ciddi bir organizasyon işi olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Bu süreçte eğitim sistemimizi, personel oryantasyon deneyimimizi, kurum kültürümüzü, ders içeriklerimizi ve öğretim metotlarımızı kurumsal partnerlerimizle paylaşıyor, kurs merkezinizin Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun hale getirilmesine destek oluyor, başvuru süreçlerini kısa sürede çözüme kavuşturmanızı sağlıyoruz. Kurum açılışının ardından destek vermeyi bırakmıyor, reklam ve tanıtım stratejilerimizle öğrenci sayınızı günden güne arttırdığınızdan emin oluyor, markanızı sizinle birlikte zirveye taşıyoruz!

Siz de Müzik Akademi kadın girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak, projenizi uzmanlarımızla birlikte yeniden gözden geçirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daha fazla vakit kaybetmeden bize ulaşın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20