Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Keman Kursu Açan Genç Girişimciler İş Hayatına Avantajlı Başlıyor!

Kariyerinize Zirveden Başlamak İstemez Misiniz? – Genç Girişimciler İçin Destek

Konservatuvar mezunusunuz ve hayatınızı özel keman dersleri vererek mi kazanıyorsunuz? Yoksa farklı sektörlerdeki birikiminizi eğitim sektörüne de taşımak, müzik tutkunlarının beklentilerine yanıt verecek bir keman kursu açarak kariyerinize yeni başarılar mı eklemek istiyorsunuz? Genç girişimciler için destek programı ile artık keman kursu açmak zor değil!

Hayallerinin peşinden gitmek isteyen genç girişimciler için düzenlenen genç girişimcilere destek programları; keman kursu açmak için gerekenler ve yatırım maliyeti gibi hususlara çözüm üretmekte girişimcilere yardımcı olarak hedeflerine çok daha kısa zamanda ve çok daha düşük bütçelerle ulaşmalarını sağlıyor. Siz de genç girişimci desteği hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yazımızı incelemeye devam edin!

[widget-190]

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün! – Genç Girişimcilere Destek 2022

İster başarılı bir müzisyen olun ve sizin gibi yetenekli müzisyenler yetiştirmeyi hedefleyin isterseniz de üniversiteden yeni mezun olmuş, maceraperest bir girişimci olun! Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için vakit kaybetmenize gerek yok! Her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda değilsiniz, genç girişimci desteği ile keman kursu açmak için harekete geçebilir, erken yaşta iş dünyasında ve eğitim sektöründe başarılarınızdan söz ettirmeye başlayabilirsiniz.

Genç Girişimci Desteği ile Kendi İşinizin Başına Geçin!

Söz konusu bir adım daha atmak ve özel keman dersleri vermek yerine kendi keman kursu merkezini açmak olduğunda pek çok genç girişimcinin endişe etmesine neden olan husus keman kursu açmak için gerekenler ve bunların maliyetleridir. Kurs binasının MEB standartlarına göre yeni baştan tasarlanması ve tadilatlara gidilmesi, gerekli müzik teknolojilerinin ve ders araç gereçlerinin satın alınarak kurs merkezinde doğru şekilde düzenlenmesi vs. derken deneyimsiz bir girişimci için tüm bu maliyet listesi uzadıkça uzayabilir.

Ancak genç girişimciler için destek programı tam da bu noktada devreye girmektedir. Genç girişimci desteği ile projenizi bütçe kullanımı açısından çok daha verimli hale getirebilir, ayrıca hemen öğrencilerine ulaşarak artıya geçmeyi başaran bir eğitim merkezi kurularak yapılan masraflar kısa sürede telafi edilebilir. Tüm bu yönleriyle Müzik Akademi franchise sisteminin genç girişimciler için pek çok avantaj ve fırsatı bir arada sunduğunu söyleyebiliriz. Genç girişimci desteği ile;

  • Keman kursu açmak için yapmanız gereken masrafları asgari düzeye çekeceksiniz.
  • Bütçenizi daha verimli kullanarak finansal riskleri azaltacaksınız.
  • Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize daha kısa sürede ulaşacaksınız.
  • Keman kursu açma şartları ve başvuru için gereken belgeleri deneyimli bir kurumdan destek alarak kolayca çözüme kavuşturacaksınız.
  • İş dünyasında erkenden adınızdan ve başarılarınızdan söz ettireceksiniz.
  • Müzik Akademi franchise sistemi ile yıllardır başarısını sürdüren ve her geçen gün büyümeye devam eden bir sistemin parçası olacaksınız.
  • Yatırımlarınızı telafi etmek ve kazanca dönüştürmek için beklemek zorunda kalmayacaksınız.
  • İş hacminiz tahmin ettiğinizden çok daha hızlı bir şekilde artacak.
  • Kendi eğitim markanızı yaratacak, Müzik Akademi franchise ortaklığı ile kariyerinize en tepeden başlayacaksınız.

Minimum Öğrenci Garantisi ile Başlayacaksınız! – Genç Girişimciler İçin Destek

Keman kursu açmak istiyorum diyen genç girişimciler için yatırım maliyetlerinden sonra en kaygı verici hususlardan bir diğeri de kurs merkezinin ilk açıldığı dönemlerdir. Çünkü sıfırdan açılan bir keman kursu için öğrenci sayısının istenilen rakamlara ulaşması, kurumun yaptığı maliyetleri telafi edecek kazancı sağlaması gibi konuların gerçekleşmesi uzun bir zaman alması beklenir. Öyle ki keman kursu açmak isteyenler; yıllardır hayalini kurdukları kurs merkezini hayata geçirdikten kısa bir süre sonra mali yeterlilikleri karşılayamadıkları için kapatmak zorunda kalabilmektedir.

Buna karşılık Müzik Akademi franchise sistemi; minimum öğrenci sayısı hedefi ile kurs merkezinizi açmanıza olanak tanımakta, genç girişimcilere destek programı kapsamında yapılacak bölgesel analizler ve öğrenci potansiyelinin tespiti ile kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirleyerek projenizin finansal açıdan da çok daha sağlıklı temellere oturmasını sağlamaktadır.

Hedeflerinize Ulaşmanızı Sağlayacak Destek: Müzik Akademi Franchise Sistemi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve uluslararası standartlarda 15 yılı aşkın bir süredir müzik eğitimi veren Müzik Akademi; genç girişimcilere destek olmak için franchise ortaklığı sistemini hayata geçirdi! Siz de Müzik Akademi’nin yetkili eğitim merkezlerinden biri olmak istemez misiniz?

Müzik Akademi franchise ortaklığı ile kurs merkezinizin MEB standartlarına uygun hale getirilmesi ve eğitim ruhsatının alınmasından eğitmen ve personel kadrosunun belirlenmesine, finansal ve kurumsal yönetim danışmanlığından reklam, tanıtım ve öğrenci ilişkilerine kadar desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda yalnız olmamanın verdiği güvenle hareket edeceksiniz!

İster mevcut kurs merkezinizi büyütmek isterseniz de Müzik Akademi franchise desteği ile keman kursu açmak istiyor olun! Gelin, franchise danışmanlarımız ve uzmanlarımızla görüşün, genç girişimci desteği şartları hakkında bilgi alın, projenizi inceleyelim, hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20