Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kadın Girişimcilere Destek – Kendi Keman Kursunuzu Açmaya Ne Dersiniz?

Kariyerinizi Zirveye Taşımanın Tam Zamanı! – Kadın Girişimciler İçin Destek

Gerek ülkemiz gerekse tüm dünyada iş hayatında erkeklerin sayıca egemenliğini kırmak için pek çok yöntem deneniyor. Özellikle yönetici ve girişimci düzeyinde iş kadınlarının profesyonel hayatta daha görünür olmasında kadın girişimcilere destek programları büyük önem taşıyor. Siz de iş dünyasına hayalleriyle adım atmak isteyen girişimci ruha sahip bir kadınsanız ve kendi keman kursunuzu açarak müziksever insanlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

İster işine tutkuyla bağlı bir keman eğitmeni olun isterseniz de farklı sektördeki başarılarını eğitim sektörüne de taşımak isteyen başarılı bir girişimci… Kadın girişimcilere destek programı kapsamında keman kursu açmak için gerekenler, kurs açma maliyetleri ve başvuru sürecinde omzunuzdaki yükü hafifletebilir, başarılı bir yatırım için ilk adımı atabilirsiniz.

[widget-190]

Kadın Girişimci Desteği ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

Öğrencilik yıllarınızdan itibaren hayallerinizi süsleyen keman kursu ve sanat merkezi açma tutkunuzu gerçeğe dönüştürmek, iş dünyasının başarılı kadınları arasına adınızı yazdırmak kadın girişimci desteği ile artık hiç zor değil! Kendi öğrencilerinizi yetiştirmek için hemen ilk adımı atın, kadın girişimcilere destek programından yararlanmanın başvuru süreci, Milli Eğitim Bakanlığı’nın keman kursu açma şartları hakkında endişelenmeden, çok daha düşük maliyetle kurs merkezinizi hayata geçirin, eğitim sektöründe kendi markanızı yaratın!

Fikrinizi Hayata Geçirmek İçin Vakit Kaybetmeyin! – Kadın Girişimcilere Destek

İş hayatının erkek egemen dünyasında başarılı bir kadın olarak kendi girişiminizi hayata geçirmenin çeşitli zorlukları beraberinde getirdiğini kabul ediyoruz. Özellikle ilk girişiminiz olacaksa; keman kursu açmak için gerekenler ve yatırım maliyeti gibi hususlarda yeterince birikiminiz olmaması son derece doğaldır. Bu noktada profesyonel bir destek almak ve deneyimli bir kurumla birlikte hareket etmek hem bütçenizi çok daha doğru yönetmeniz hem de kurs merkezinizin kuruluş işlemlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmeniz için son derece önemlidir.

Kadın girişimciler için destek programı da tam olarak bunu hedeflemektedir. Müzik Akademi franchise sistemi kapsamında hayata geçirdiğimiz kadın girişimci desteği ile keman kursu açmak için gerekenler ve projenizin kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerini uzmanlarımızla birlikte analiz etme fırsatı yakalayarak eğitim sektöründe attığınız her adımın sağlamlığından emin olacaksınız. Genç girişimci desteği;

  • Milli Eğitim Bakanlığı’nın keman kursu açma şartları hakkında hazırlıklı olmanızı sağlar.
  • Daha düşük maliyetle gerekli dokunuşları yaparak kurs merkezini hayata geçirmenize yardımcı olur.
  • Hedef analizi yaparak sağlıklı bir finansal yapıya kavuşmanızı sağlar.
  • Başvuru sürecinde gerekli resmi prosedürleri sizin yerinize çözüme kavuşturarak sürecin sizin için yıpratıcılıktan uzak olmasına imkan verir.
  • İş dünyasında başarılarınızla öne çıkmanız için gerçek bir kariyer fırsatı sunar.
  • Her şeyi sıfırdan yapmak yerine başarılı bir franchise sistemine dahil olarak sektöre daha hızlı adapte olmanızı sağlar.
  • Yatırımlarınızı kazanca çevirmek için uzun süre beklemek zorunda kalmanızın önüne geçer.
  • Kadın girişimcilere destek programı ile kısa sürede hedeflediğiniz başarıya ulaşır, insanların güvendiği ve tercih ettiği bir eğitim markası haline gelirsiniz.

Minimum Öğrenci Garantisi ile Başlayın! – Kadın Girişimciler İçin Destek

Keman kursu açmak istiyorum diyen kadın girişimciler için soru işareti yaratan bir diğer konu da hiç kuşkusuz özellikle açıldıktan sonraki ilk aylarda ulaşabilecekleri öğrenci sayısıdır. Sektöre yeni adım atan bir kurs merkezi; doğal olarak hedeflediği öğrenci sayılarına ulaşabilmek için bir süre beklemek zorunda kalır. Ancak bu durumu tolere edebilecek sağlıklı bir finansal yapıya sahip değilse keman kursu açmak için gerekenler açısından her şey tam olarak yerine getirilmiş olsa bile kurumun kapatılması zorunlu hale gelebilir. Bu da hiç kuşkusuz ciddi bir maliyet ve zaman kaybı demektir.

Ancak Müzik Akademi franchise sistemi; başlangıç için minimum öğrenci sayısı hedefi ile kurs merkezinizi açmanıza olanak tanır. Bölgenizdeki öğrenci potansiyelini analiz ederek karşılıklı anlaşma yoluyla belirlediğimiz minimum öğrenci sayısına hemen ulaşmak; kurumunuzun daha ilk günden itibaren gelir-gider dengesi açısından güvende kalmasını sağlar. Nitekim orta ve uzun vadeli planlamalarla birlikte gelecekteki öğrenci sayısı için de hedefler sürekli güncellenerek kurs merkezinizin sürdürülebilir bir büyüme göstermesi hedeflenir.

Hedeflerinize Müzik Akademi ile Ulaşın!

Uluslararası standartlarda eğitimleri ile binlerce 15 yılı aşkın sürede binlerce öğrenci yetiştiren Milli Eğitim Bakanlığı’na bir müzik kursu olarak Müzik Akademi; kadın girişimcilere destek olmak için Müzik Akademi franchise sistemini hayata geçirdi! Müzik Akademi’nin yetkili eğitim merkezlerinden biri olmak ve hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmak istemez misiniz?

İster mevcut kurs merkezinizi büyütmeyi isterseniz de Müzik Akademi franchise desteği ile yeni bir keman kursu açmayı istiyor olun! Gelin, franchise danışmanlarımız ve uzmanlarımızla görüşün, kadın girişimci desteği şartları hakkında bilgi alın, projenizi inceleyelim, hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.

Müzik Akademi franchise ortaklığı ile kurs merkezinizin MEB standartlarına uygun hale getirilmesinden eğitim ruhsatının alınmasına, eğitmen ve personel oryantasyonundan finansal ve kurumsal danışmanlığa, öğrenci ilişkileri ve müşteri memnuniyetinden ders programı ve eğitim metotlarına kadar deneyimlerimizden faydalanacak, son derece rekabetçi olabilen eğitim sektöründe daima güvenilir bir markanın desteğini yanınızda hissedeceksiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20