Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Girişimciler Gitar Kursu ile İş Dünyasında Bir Adım Öne Geçiyor!

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Daha Fazla Beklemeyin! – Genç Girişimcilere Destek

Günümüzün gençleri iş hayatında başarıya ulaşmak için kariyer merdivenlerini birer birer adımlamak zorunda olmadıklarının farkında! Müzik bölümünden mezun ve bu tutkusunu diğer insanlarla paylaşmak, özel dersler vermek yerine kendi eğitim kurumunun başına geçmek isteyen genç girişimciler; genç girişimcilere destek programı ile kendi gitar kursu merkezlerini açmak ve kendi işlerinin patronu olmak için harekete geçiyor!

Siz de hayallerinin peşinden giden genç bir insanıysanız, farklı sektörlerdeki başarınızı eğitim sektörüne de taşımak istiyorsanız, gitar eğitmeni olmakla yetinmek istemiyor kendi kurs merkezinizi açmayı hedefliyorsanız genç girişimcilere destek programından yararlanarak hedeflerinizi çok daha kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Gelin, genç girişimci desteği ile elde edeceğiniz avantajlara birlikte göz atalım!

[widget-190]

Kariyerinizde Yeni Bir Boyut Açın! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Bugüne kadar başarılı bir eğitmen olarak onlarca öğrenciye gitar kursu verdiniz ve enstrümanlarını sevmeyi genç, çocuk, yetişkin fark etmeksizin her yaştan insana öğrettiniz. Artık bir adım daha atmanın zamanı gelmedi mi? Gitar kursu açmak için genç girişimci desteği alabilir, böylelikle hem daha fazla insana ulaşarak yetiştirdiğiniz öğrenci sayısını arttırabilir hem de kariyer basamaklarını hızla tırmanarak kazancınızın ve iş hacminizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Genç Girişimci Desteği ile Kendi İşinizin Patronu Olun!

Çoğu zaman iş hacmini büyüterek daha yüksek hedefler koymak isteyen müzik tutkunu genç girişimciler için en çok endişe yaratan konuların başında kendi işini kurmanın getireceği maliyet gelir. Elbette bir gitar kursu açmak için gerekenler göz önüne alındığında bunun düşük bir maliyete sahip olduğunu söylemek pek de kolay değildir. Ancak tüm bu maliyetleri genç girişimci desteği ile minimize etmek ve sıfırdan iş kurmaya çalışmak yerine işleyen bir franchise sistemine dahil olarak hemen kazanç elde etmeye başlayarak riski azaltmak çok daha iyi bir fikirdir. Bu noktada Müzik Akademi franchise sisteminin genç girişimciler için gerçek bir fırsatlar dünyası sunduğunu vurgulamak isteriz. Genç girişimci desteği ile;

  • Gitar kursu açmak için gereken yatırım maliyeti ve diğer masrafları en aza indirmiş olacaksınız.
  • Bütçenizi çok daha iyi yönetecek, verimli kullanacaksınız.
  • Düşündüğünüzden çok daha büyük hacimli bir kurs merkezini çok daha zahmetsiz ve daha az sürede gerçeğe dönüştürme şansınız olacak.
  • Gitar kursu açmak için gerekenler ve başvuru sürecinde hazırlayacağınız belgeler hakkında endişe etmenize gerek kalmayacak.
  • Genç yaşınıza rağmen kendi eğitim merkezinizin başına geçeceksiniz.
  • Deneme yanılma yoluyla sıfırdan bir düzen kurmanıza gerek kalmayacak! Müzik Akademi franchise sistemi ile finansal ve organizasyonel anlamda işleyen bir bütünün parçası olacaksınız. 
  • Geleneksel ve dijital medyada yürütülecek reklam ve PR çalışmaları sayesinde kısa sürede öğrenci sayınızı arttıracaksınız.
  • İş hacminizin ve karınızın kısa sürede arttığına tanıklık edeceksiniz.
  • Kendi eğitim markanızı yaratırken deneyimli bir kurumun birikimlerinden faydalanma şansı bulacaksınız.

Öğrencilerinizi Yetiştirmeye Hemen Başlayacaksınız! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Müziğe dair birikimlerini kendi kurs merkezlerinde insanlarla paylaşmak ve gitar kursu açmak istiyorum diyen genç girişimciler; gitar kursu açmak için gereken maliyetleri karşılayabilecek bütçeye sahip olsa bile işin rayına oturmasının uzun süreceği, hedef öğrenci sayısına ve kurumsal yeterliliğe ulaşılana kadar zarar edecekleri endişesiyle bu hayallerinde tereddüt edebilmektedir.

İtiraf etmek gerekirse kendi kurs merkezinizi sıfırdan yaratmaya kalkıştığınızda bu tür durumlarla karşılaşmanız, hatta uzun yıllardır hayalini kurduğunuz eğitim merkezinizin haftalar içinde kapandığına tanıklık etmeniz olasıdır. Buna karşılık genç girişimci desteği ile gitar kursu açmak size yalnızca kuruluş süresinde değil, ilk aylarınızda da avantaj sağlar.

Müzik Akademi franchise sistemi; kuruluş aşamasında kurs merkezinin bulunduğu bölgenin sosyoekonomik yapısını inceleyerek reklam ve kampanya stratejilerini, kurs programlarını, kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinizi buna göre belirlemenize yardımcı olur. Böylelikle daha ilk andan itibaren kurumun kendisini finanse edebileceği gelir-gider dengesini yaratarak sağlıklı bir girişime olanak verir.

Müzik Akademi Franchise Sistemi ile Tanışın!

15 yılı aşkın bir süredir Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı müzik eğitimi veren bir kurum olan Müzik Akademi; yalnızca müziksever ve yetenekli öğrenciler yetiştirmekle yetinmiyor, müzik tutkularını eğitim sektörüne taşımak isteyen genç girişimciler için de yeni fırsatlar yaratarak profesyonel hayata sevdikleri işi yaparak atılmalarını sağlıyor!

Müzik Akademi franchise sistemi; genç girişimciler için gitar kursu eğitim markasının oluşturulma sürecinde tüm rolü üstlenerek ister sıfırdan bir gitar kursu açmanızı isterseniz de mevcut kursunuzun iş hacmini büyütmenizi sağlıyor.

15 yıllık deneyimini, organizasyon becerisini, eğitim sistemini, kurumsal yönetim birikimini, öğrenci ilişki yaklaşımını, ders müfredatlarını ve Milli Eğitim Bakanlığı veya diğer ilgili kurumlarla olan resmi işlemlere, denetimlere ve takip aşamalarına dair tüm tecrübesini genç girişimciler ile paylaşan Müzik Akademi; eğitim sektörüne sağlam bir adımla giriş yaptığınızdan emin oluyor.

Kuruluş aşamasının akabinde de desteğinden yararlanabileceğiniz Müzik Akademi franchise sistemi ile daha fazla öğrenciye ulaşmak için yararlanmanız gereken reklam ve tanıtım stratejilerini düşünmenize gerek kalmıyor! Siz yalnızca öğrencilerinizi yetiştirmeye odaklanırken uzman Müzik Akademi ekibi her geçen gün öğrenci sayınızı arttırarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor. Müzik Akademi genç girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20