Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sevgililer Gününde Romantik Bir Hediye

Aşkın En İyi İfadesi Müziktir...

Sevgililer Günü için alacağınız hediyeyi düşündünüz mü? Bu defa bir değişiklik yapın, 14 Şubat'ta müziğin romantik ve büyülü dünyasına adım atın, bu büyülü dünyayı birlikte keşfetmeyi başlayın...

Müzik Akademi; sevgilinize ve eşinize hediye edebileceğiniz müzik eğitimleri için size özel kampanyalar sunuyoruz... Çift olarak gelenlere %60, sadece sevgilisine hediye alan kursiyerlerimize ise %50 indirimimiz var!

Hayatın Sıradanlığından Kurtulun! - Neden Müzik Kursu?

Siz de artık klişe hale gelmiş Sevgililer Günü hediyelerinden sıkılmadınız mı? Bu yıl, Sevgililer Gününü daha anlamlı bir şekilde kutlamak istemez misiniz? Cevabınız evetse sevgilinize ya da eşinize müziğin tam da kendisini hediye etmenize imkan sağladığımızı hatırlatmak isteriz.

Tüm dünyada kutlanan ve özellikle kadınlar için büyük bir anlam barındıran Sevgililer Gününde herkesten farklı olabilir, müzikle birlikte ilişkinizin anlamını da yeni baştan keşfedebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle birlikte yeni bir hobi edinin veya O'nun müzikal potansiyelini açığa çıkarmasına fırsat tanıyın. Müzik kursu Sevgililer Günü için kusursuz bir hediye olacak!

Sevgililer Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Müzik Akademi ailesi olarak Sevgililer Günü için sizlere özel indirimler ve fırsatlar sunuyoruz. İşte size ve sevdiğiniz kişiye özel eğitimlerimizden bazıları:

[widget-135]

Çift Olarak Gelenlere %60 İndirim

Sevgililer Günü'ne özel müzik kursu kampanyamızı kaçırmayın! Eşinizle ya da sevgilinizle Müzik Akademi'nin tüm müzik ve enstrüman kurslarından indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik çift olarak gelenlere %50 değil, %60 indirim olduğunu da hatırlatalım. Dilediğiniz kursa kayıt olun, keyifli bir deneyimin birlikte tadını çıkarın.

13 – 14 – 15 Şubat’ta kaydınızı yaptırın, kampanyadan yararlanın!

Sevgililer günü eğitim fırsatımız hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20