Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Anneler Gününde En Değerli Hediye

Değer Verin, Değerli Hissettirin...

Hayatınızın en önemli parçalarından biri olan annenizi mutlu etmek, yeni bir hobi edinmesine fırsat vermek, müziğin ve sanatın dinlendiren dünyasında vakit geçirmesini sağlamak istemez misiniz? Müzik Akademi ailesi olarak annelerimizin emeklerine layık olmaya çalışıyor, Anneler Günü için sizlere özel fırsatlar sunuyoruz.

Anneler Günü için annenize özel bir hediye vermek istiyorsanız müzik ve enstrüman kurslarımıza göz atın. Sevdiği müzik dalında müzik kursu almasını sağlayarak sevginizi gösterin, annenizi şaşırtın...

Bu arada, eşinizin de bir anne olduğunu unutmadık! Eşinize özel Anneler Günü hediyeleri için Müzik Akademi'nin müzik kurslarından yararlanabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Annenize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız müzik kursu programlarımıza bir göz atın. Ona ayrıcalıklı bir hobi kazandırın, bu özel günü güzelleştirin. Anneler günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Mağazalarda Vakit Öldürmek Yerine Müziğin Büyülü Dünyasını Keşfedin!

Sizlere Anneler Günü için klişe hediyelerden çok daha anlamlı bir teklifimiz var. Mağazalarda vakit öldürmek yerine Müzik Akademi'nin müzik ve enstrüman kurslarından dilediğinizi Anneler Günü Kampanyası ile annenize hediye edin, %60 indirim fırsatlarımızdan yararlanın.

Buna ek olarak Müzik Akademi ekibi anneniz için çok şık bir tebrik kartı da hazırlayacak! İsme özel kuponlarınızı Anneler Gününde hediye olarak annenize ve eşinize sunabileceksiniz!

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, anneniz için en iyi müzik eğitiminin hangisi olabileceğine birlikte karar verelim!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20