Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

En Özel Doğum Günü Hediyesi

Sevdikleriniz İçin Unutulmayacak Bir Hediye Hazırlayın!

Annenize, babanıza, kardeşinize, eşinize ya da arkadaşlarınıza ne alacağınızı bilemiyor musunuz? Doğum günü dendiğinde ilk akla gelen klişe hediyelerden sıkıldınız mı? Müzik Akademi sizleri doğum günü hediyesi arama derdinden kurtaracak!

Sizler için klişe doğum günü hediyelerinden çok daha farklı bir hediye hazırladık... Aileniz veya arkadaşlarınıza müzik kursu hediye ederek onları şaşırtın, kendilerini geliştirmelerini ya da yeni bir hobi edinmelerini sağlayın.

Tüm müzik ve enstrüman eğitimlerimizde, atölye ve workshoplarımızda sevdiklerinizin doğum günlerine özel indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyoruz.

Yeteneklerine Uygun Bir Hediye Seçin!

Her doğum gününde aynı klişe hediye seçeneklerine yönelmek yerine farklı bir sürpriz deneyin! Müzik ve enstrüman eğitimleri ile sevdiklerinizin gelişimini destekleyin, yeni bir hobi edinmelerine ya da kariyerlerinde dev bir adım atmalarına yardımcı olun.

Doğum günü hediyesi olarak müzik kursları ile;

  • Arkadaşlarınız ve aile fertleriniz yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacaklar.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Hayatın stresinden ve sorunlarından uzaklaşarak kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda olacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Hayata sanatın aynasından bakacaklar.
  • Özgüven kazanacaklar.
  • Hayallerini gerçekleştirme fırsatı bularak mesleki eğitimler almak isteyecekler. Ses mühendisliği, müzik prodüktörlüğü, DJ'lik, ses sanatçılığı gibi meslekleri profesyonel olarak yapabilecek, farklı enstrümanları çalmayı öğrenebilecekler.

Klişe hediyelerden vazgeçip mağazalardan çıkın! Sevdiklerinize tutkularını ve yeteneklerini yansıtan bir hediye sunun...

[widget-135]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Arkadaşlarınıza, sevgilinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız sanat kursu programlarımıza bir göz atın. Doğum günü fırsatımız: Temel ve İleri Müzik Eğitimi, Şan Eğitimi, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu, Caz Atölyesi, Vokal Eğitimi, Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi, Hızlı Nota Okuma Teknikleri Kursu, Repertuvar Kursu, MEB Onaylı Gitar Kursu, Bas Gitar, Akustik Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolonsel, MEB Onaylı Keman Kursu, Ud, Klarnet, Ney, Saksafon, Zurna, Yan Flüt, Bendir, Bateri, Def, MEB Onaylı Piyano Kursu, DJ Kursu, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Müzik Teknolojileri, Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu programlarımızın yanı sıra tüm workshoplarımızda geçerli!

Her sene hediye almak için günler öncesinden mağazaları geziyor, dostlarınızı mutlu edecek en güzel hediyeyi seçmeye çalışıyorsunuz. Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak!  İsme özel kupon tasarımı ile fark yaratan Müzik Akademi, dikkat çekici ve beğenilen tebrik kartlarıyla şık bir doğum günü hediyesi hazırlıyor. Eşinize, çocuklarınıza ve dostlarınıza unutamayacakları bir hediye vermek için kampanyamızı kaçırmayın, eğitiminizi hemen alın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20