Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Babalar Gününde Kıymetli Bir Hediye

Klişe Hediyeleri Boşverin!

Kravat, saat, gömlek... Babalar Günü deyince akla ilk gelen bu klişe hediyelerden sıkılmadınız mı? Babanıza hediyelik bu tür ürünler yerine çok daha anlamlı bir Babalar Günü hediyesi vermek istemez misiniz? Aradığınız fırsatı Müzik Akademi'de bulacaksınız!

Müzik Akademi'nin Babalar Gününe özel kampanyalarından yararlanın, müzik ve enstrüman kursları ile yeni bir hobi edinmesine, keyifli vakit geçirmesine ve içindeki sanat sevgisini keşfetmesine fırsat verin!

Müzik Akademi eğitimlerini inceleyin ve babanızın merakına en uygun müzik kursunu bularak özel bir hediye hazırlayın...

Ayrıca eşleri için Babalar Günü hediyesi almak isteyenleri de unutmadık! Siz de eşiniz için isme özel Babalar Günü hediyesi alabilir, müzik kursu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Babanıza ya da eşinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız müzik kursu programlarımıza bir göz atın. İşte babalar günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Babalar Gününe Özel %60 İndirim

Müzik Akademi Babalar Günü kampanyası ile müzik ve enstrüman kurslarında dilediğiniz kursu %60 indirimle alabilir, babanız için anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Babalar Günü hediyesi için mağazalarda vakit kaybederek sonunda klişe bir hediye almak yerine müziğin büyülü dünyasını keşfetmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Müzik Akademi olarak babanız için isme özel şık bir tebrik kartı da hazırlıyoruz. İsme özel kuponlarınızı babanıza ya da eşinize sunabilir, bu özel günde onları şaşırtabilirsiniz.

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, babanız için en iyi müzik eğitiminin hangisi olabileceğine birlikte karar verelim!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20