Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

MEB Onaylı Piyano Kursu Fiyatları - Erken Kayıtta %50 İndirim

Piyano Öğrenmeye Başlamak İçin Aradığınız Fırsat!

Keyifli bir hobi edinmek ya da müzik kariyeriniz için dev bir adım atmak istemez misiniz? İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, eğitimli bir müzisyen olduğunuzu belgeleyen MEB sertifikalı piyano kursu %50 indirim fırsatıyla sizlerle!

40 hafta 80 saatlik MEB onaylı piyano kursu fiyatları; erken kayıt yaptığınız takdirde çok daha bütçe dostu! Bugüne kadar 12800'ün üzerinde kursiyere piyano ve müzik eğitimi veren %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimimizle şekillendirdiğimiz yeni MEB onaylı piyano eğitimi metodumuzda uygulama ağırlıklı dersler, teori ve pratiği bir araya getiren bir yaklaşım ve kaçırdığınız dersler için yapılacak telafi eğitimleri gibi pek çok seçenek var.

MEB onaylı piyano kursumuzu müziğin büyülü dünyasına ilk adımı atmak isteyen ya da müzikal becerilerini geliştirerek hobisini meslek haline getirmeyi hedefleyen müzik severler için özel olarak hazırladık. Eğer siz de içinizdeki müzisyene kulak vermek ve müzikal potansiyelinizi açığa çıkarmak istiyorsanız MEB onaylı piyano kursu fiyatları hakkında görüş almak ve Müzik Akademi hakkında daha fazla fikir edinmek için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye'nin En Kapsamlı Sanat ve Müzik Okulu: Müzik Akademi - Eğitimin Tek Adresi

Ülkemizde herhangi bir kurumun eğitim verebilmesi ancak Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve ruhsatlı bir kurum olmasıyla mümkündür. Aynı zamanda kurumda eğitim verecek eğitmenlerin de usta öğretici sertifikasına sahip olması şarttır. Buna karşılık her sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de merdiven altı ve kaçak firmalarla karşılaşmak mümkündür. Bu türden firmalar MEB standartlarının oldukça altında eğitimlerle kursiyerlerini paralarını, vakitlerini ve en önemlisi de hayallerini de çalmaktadır. Bilhassa dijital platformlarda verdikleri yanlış bilgilerle müziğe gönül veren insanları yanıltan bu tür firmalar, doğru olmayan reklamlarıyla öğrencileri tuzağa düşürüyorlar.

Eğer siz de bu tür bir tuzağa düşmek, zamanınızı ve paranızı boş yere harcamak istemiyorsanız müzik eğitimi alacağınız kursu seçerken dikkatli olmalısınız. MEB onaylı piyano kursu fiyatları da bu şartlara bağlı olarak ucuz olamayacağı için standardın altında fiyatlarla eğitim veren kurumlara ekstra hassasiyetle yaklaşmalısınız.

Müzik Akademi olarak MEB onaylı bir kurum olmamızın yanı sıra eğitim müfredatımız, eğitim yaptığımız bina ve derslikler, acil çıkışlar, ekipmanlar ve buna benzer tüm konularda Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne uygun eğitimler veriyoruz.  Öğrencilerimizin güvenli ve aynı zamanda keyifli bir ortamda etkili bir eğitim aldıklarından emin oluyor, Türkiye'nin en iyi müzik okuluna yakışır bir şekilde hareket ediyoruz. Bu açıdan müzik severleri eğitim almadan önce eğitim almayı planladıkları kurumu ziyaret etmeleri ve derslikler, uygulama sınıfları, bahçe ve kafe gibi olanakları kendi gözleriyle görmeleri konusunda uyarıyor, MEB ruhsatı olmayan kurumlardan eğitim alarak suça ortak olmamaları gerektiğinin altını çiziyoruz.

[widget-132]

MEB Onaylı Piyano Kursu ile Müziği Hissetmeyi Öğrenin!

Artık tutkularınızı ertelemeyin! MEB onaylı piyano kursu fiyatları %50 indirim fırsatlarından yararlanın, sınıf kontenjanlarımız dolmadan Türkiye'nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi'de ayrıcalıklı bir eğitim alma şansı yakalayın...

Her yıl piyano eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65'i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle yeni bir kurs arayışına giriyorlar. Vaktinizi ve paranızı boş yere harcamayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket piyano kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun piyano eğitimi; eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde piyano kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı piyano kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

Gelin, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik piyano eğitimini belirleyelim, piyano kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendirelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun. Yeni bir hobi edinin veya kariyeriniz için dev bir adım atın...

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20