Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

MEB Onaylı Gitar Kursu Fiyatları - Erken Kayıtta %50 İndirim

Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın...

Gitar çalmayı çok istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum diyorsanız, bir gitarınız var ve yıllardır eğitim almanın hayalini kuruyorsanız doğru adrestesiniz! MEB onaylı gitar kursu fiyatları %50 indirimlerle sizi bekliyor...

40 hafta 80 saatlik MEB onaylı gitar eğitimi ile enstrümanınızda ustalaşacak, sahne deneyimi kazanacak, temel müzik bilginizdeki eksiklikleri kapatarak gitarınızla besteler yapmaya başlayacaksınız. Tüm bunların yanı sıra usta gitaristlerden alacağınız ipuçları ve onlara soru sormak için bulacağınız fırsatları da unutmayalım.

MEB onaylı gitar kursu programını gitar çalmayı öğrenmek ve yeni bir hobi edinmek isteyen ya da tekniğini geliştirerek başarılı bir gitarist olmayı hedefleyen müzik severler için özel hazırladık. Türkiye'nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi'de enstrümanınızla arkadaşlığınızı ilerleteceğiniz bir dolu dolu 40 hafta sizi bekliyor.

[widget-130]

Türkiye'nin En Kapsamlı Sanat ve Müzik Okulu: Müzik Akademi

Türkiye'de bir kurumun eğitim vermesi ancak ve ancak Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, ruhsatlı bir kurum olmasıyla mümkündür. Aynı şekilde kurumdaki tüm eğitmenlerin de usta öğretici sertifikasına sahip olması şarttır. Kaliteli bir eğitim için gerekli olan bu tür standartlar, diğer sektörlerde olduğu gibi eğitim sektöründe de kurumlar tarafından sıklıkla görmezden gelinmekte, merdiven altı ve kaçak eğitim firmaları tarafından ihlal edilmektedir. Bu tür durumlarda gitar kursu fiyatları daha ucuz olsa bile kursiyerlerin hedefledikleri kazanımları elde etmesi çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Kursiyerlerin parasını, vaktini ve hayallerini çalan bu tür kurumlara karşı dikkatli olmanız müzik sevginizi hayatınız boyunca koruyabilmeniz için de önemlidir.

Müzik Akademi olarak MEB onaylı bir eğitim kurumu olmamızın yanı sıra müfredatımızdan eğitim yaptığımız bina ve dersliklere, ders araç gereçlerinden teknolojik ekipmanlara kadar tüm konularda Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne göre hareket ediyor, öğrencilerimizin keyifli olduğu kadar aynı zamanda da güvenli bir ortamda eğitim aldığından emin oluyoruz. Ayrıca müzik tutkunlarını eğitim almadan önce eğitim almayı düşündükleri kurumu bizzat gidip görmeleri ve dersliklerini, sosyal alanlarını, MEB onaylı olup olmadıklarını kontrol etmeleri konusunda uyarıyoruz.

15 yıllık deneyimimizle şekillendirdiğimiz birey odaklı eğitim programlarımızla sizlere hayatınız boyunca avantajlarından yararlanabileceğiniz bir gitar eğitimi veriyor; müziğe kendini adamış,  Türkiye'nin en iyi müzik eğitmenleri ve usta müzisyenlerinden ders alma imkanını sizlere sunuyoruz.

[widget-132]

MEB Onaylı Gitar Kursları ile Hayatınızda Yeni Bir Boyut Açın!

Yıllardır gitar çalmayı öğrenmek istiyor ancak aradığınız fırsatı bulamıyor musunuz? Bir de şansınızı Müzik Akademi ile deneyin! Erken kayıtta %50 indirim fırsatlarından yararlanın, Türkiye'nin en iyi müzik okulunda ayrıcalıklı bir gitar eğitimi alma şansı yakalayın.

Hatırlatmak isteriz ki her yıl gitar eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65'i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle yeni bir kurs arayışına giriyorlar. Vaktinizi ve paranızı boş yere harcamayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir! Paket gitar kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Telefonda ya da internet sitelerinde gitar kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurarak tıka basa sınıflarda işlenen derslerle fazladan para kazanmaktır. Halbuki ideal bir gitar kursu için öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun gitar eğitimi; eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı gitar kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20