Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kurumsal Temel Müzik Eğitimi

Daha Mutlu ve Verimli Çalışmanın Sırrı Müzik!

Çalışanlarınızın İletişimini Müzikle Güçlendirmek İstemez Misiniz?

Çalışanlarınızın kurum içi iletişimini güçlendirmek ve motivasyonunu artırmak için aradığınız fırsat! Temel müzik eğitimi ile iş ortamınıza renk katın...

Aynı çatı altında çalışan ancak iş dışında fazla iletişim kuramayan, mesai saatleri dışında ortak bir faaliyette bulunmayan ve birbirini yakından tanımayan şirket çalışanları için planlanan eğitimimizde; müziğin temellerine odaklanıyor, grup çalışması odaklı uygulamalar ve birbirinden eğlenceli konularla çalışanlarınızın kaynaşmasını, ekip kültürüne sahip olmasını ve keyifli vakitler geçirerek iş stresinden uzaklaşmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal temel müzik eğitimi programı, şirketinde birliktelik ve aidiyet duygusu yaratmak, çalışanlarının kaynaşmasını ve daha mutlu çalışmasını sağlamak isteyen tüm firmalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal temel müzik eğitimi gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Kurumsal Temel Muzik Egitimi

Tüm Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 32 saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Programı

Alanında deneyimli konservatuar mezunu eğitmenlerimiz, kursiyerlerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulamayla teoriyi bir araya getiren 8 hafta 32 saatlik temel müzik eğitimimizle şirket içi verimliliğini arttırmayı hedefleyen yüzlerce firmaya eğitim verdik. Detaylı temel müzik kursu programımızı inceleyin, siz de Müzik Akademi ailesine katılın.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Müzik Akademi

Kendini doğru ifade etmek ve kurumsal hayatta dikkat çeken bir çalışan olmak isteyenler, ekibinin gelişimine katkı sağlamayı düşünen yöneticiler, firmasına değer katmayı amaçlayanlar Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumlara temel müzik eğitimi programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Kurumsal Temel Muzik Kursu Egitimenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, kurumsal müzik eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden kurumsal temel müzik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kurumsal Temel Muzik Kurslari 2

%100 Öğrenme Garantisi

Toplam 8 haftalık eğitim programımıza katılan, temel müzik kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Sertifikali Kurumsal Temel Muzik Kursu

Sertifikalı Eğitimler

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen kurum onaylı kurumsal temel müzik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların kurumlara müzik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kurumsal müzik kursu alarak suça ortak olmayın!

Kurumsal Temel Muzik Egitimi 1

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan müzik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni kurumsal temel müzik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı kurumsal temel müzik eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun ayrıcalıklı bir kurumsal temel müzik eğitimi ile hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim merkezlerinin aksine öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir müzik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun kurumsal temel müzik eğitimleri veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Kurumsal Temel Muzik Kursu
Uygulamali Kurumsal Temel Muzik Kursu 1

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve uygulamalı kurumsal temel müzik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kurumsal temel müzik kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizle öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor ve öğrendiklerini kalıcı hale getiriyoruz. Sahne performansları ve bol uygulamalarla müziğin temellerini profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz.

Müzik eğitimi alırken hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de kendinize değer katacağınız bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Müzik Akademi farkını görün!

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Ekip arkadaşlarınızla kaynaşmak, müziğin ortak paydasında bir araya gelmek mi istiyorsunuz?

Kendinize ve İş Arkadaşlarınıza Bir İyilik Yapın!

Alanında uzman isimlerden temel müzik eğitimi alın, ekip arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirin.

Çalışanlarınızın Daha Mutlu Olmasını Sağlayın!

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda çalışmanın tadını çıkarın, müziğin ritmini iş hayatına taşıyın...

Kurumsal Temel Muzik Kursu Mezunlari

1500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden misafirimiz olan firmalara müziğin teknik ve pratik yönlerini aktararak verimliliklerini artırmalarına yardımcı olduk.

Avrupa standartlarında kurumsal temel müzik eğitimi programlarımız, müziğin tüm coşkusunu hissedebileceğiniz ferah dersliklerimiz, sosyal ve kültürel aktivitelerimiz ve 15 yılı aşkın deneyimimizle birlikte Türkiye'nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana kurumsal temel müzik eğitimi verdik.

Kurumsal temel müzik eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

500+ Başarılı Öğrenci

Kurumsal temel müzik eğitimi alan 500'den fazla öğrencimiz kariyerlerine katkı sağladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal temel müzik kursları programını tamamlayan çalışanlar ve firmalar daha verimli ve mutlu çalışmanın yollarını öğrendiler, iş stresinden müzikle uzaklaşmanın avantajlarını yaşadılar. Kurumsal temel müzik eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Müzik Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Kurumsal Temel Muzik Kurslari 3
Muzik Ve Enstruman Egitimleri 179

6 Branşta Kurumsal Müzik Eğitimi

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Kurumsal temel müzik eğitimi, şan ve solfej, caz, vokal, gitar, keman, bağlama, piyano, bateri, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri, 6 branşta ise kurumsal eğitim vererek sanatsever bireyler yetiştiriyor, iş hayatını yoruculuktan ve stresten arındırıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Kurumsal temel müzik kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde kurumsal temel müzik eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir etkili temel müzik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Kurumsal Temel Muzik Kursu
Sanat Cafe 43

Sanat Cafe

Kurumsal temel müzik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece temel müzik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal temel müzik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Başarılı müzisyenlerden ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarından öğrencilerimizin sahne çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlıyoruz!

Kurumsal temel müzik kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen müzisyenlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta kendilerine yer bulmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Ustalardan Elestiriler Kurumsal Temel Muzik Kursu
Kurumsal Temel Muzik Egitimi Fiyatlari

Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kurumsal temel müzik kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Kurumsal Temel Müzik Eğitimi Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal temel müzik derslerimizi yaptığımız eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, enstrüman eğitimleri, workshop ve genç atölyelerimizi, derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinlerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye'nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla donatılmış dersliklerimizde işitsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, sahne ve stüdyo çalışmalarıyla müziğin heyecanına ortak olma fırsatı, duayen müzisyenlerden alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, eğlenceli aktiviteler ve müzik kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile verimliliğini artırmak isteyen tüm firma ve çalışanların yanındayız!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun eğitim programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre kurumsal temel müzik eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan kurumsal temel müzik dersleri veriyoruz.

Kurumsal Temel Muzik Kurslari 5

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal temel müzik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal temel müzik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Markanıza Değer Katın! Kurumsal Temel Müzik Kursları ile İş Ortamınızı Yeniden Şekillendirin...

Sıcak ve samimi bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Çalışanlarınız çok mu stresli? Firma aidiyeti oluşturmak ve kendinize değer katmak mı amacınız? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun kurumsal temel müzik eğitimi programını belirleyerek bakış açınızı değiştirelim…

Muzik Akademi 46

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Muzik Akademi Kurumsal Temel Muzik Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun kurumsal temel müzik eğitimini belirleyelim, kariyer ve gelecek planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Kurumsal Temel Muzik Egitimleri 2

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı kurumsal temel müzik eğitimleri ile deneyim kazanın, yeteneklerinizi keşfedin, kariyer basamaklarını hızla tırmanın!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel kurumsal temel müzik eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak kurumsal temel müzik eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurumsal temel müzik kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Kurumsal temel müzik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kurumsal temel müzik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi kurumsal temel müzik kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal temel müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Bas Gitar, Elektro Gitar, Bağlama, Kanun, Viyolonsel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Kurumsal temel müzik kursu eğitmen kadromuz; konservatuar mezunu, farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde müzik eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen müzisyen ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Gitar, Keman, Piyano, Bateri, Kanun, Ud, Viyolonsel, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Muzik Akademi Iletisim 46

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Müzik Akademi dersliklerimizi, kurumsal temel müzik eğitimi, şan ve solfej, caz, vokal, gitar, keman, bağlama, piyano, bateri, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık gibi birbirinden eğlenceli derslerimizi, eğitmen ve öğrencilerimizin çalışmalarını görmek için Instagram paylaşımlarımızı takip edin.

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal temel müzik kursu ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi kurumsal temel müzik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal temel müzik eğitimi öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Kurumsal temel müzik eğitimi ve diğer kurslarımızla profesyonelliğe adım atmış binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

157

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 785 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20