Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Piyano Kursu Şişli

Şişli Piyano Kursu Eğitimleriyle En Sevdiğiniz Enstrümanı Kullanmayı Öğrenin! Benzersiz Müzik Serüvenine Başlayın!

Kendinize vakit ayırma konusunda büyük sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Müzik dolu hobiler mi arıyorsunuz? Başladığınız yeni hobiye nasıl adapte olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Şişli piyano kursları ile kendinizi yepyeni bir hobi ve eğlenceli dakikaların içinde bulabilirsiniz. Kendinize en özel zamanları ayırabileceğiniz, rengarenk kişiliğinizi dış dünyaya yansıtabileceğiniz Şişli piyano kursu eğitimleriyle kendinize büyük bir iyilik yapın ve hemen piyano çalmayı öğrenmeye başlayın.

Sevdikleriniz için küçük bir resitale ne dersiniz? Üstelik konseri siz vereceksiniz! Sevdiklerinizi etrafınıza toplayıp onlara piyano enstrümanı ile romantik parçalar çalmak için piyano kursu Şişli Müzik Akademi eğitimlerini tercih edebilirsiniz. Ünlü müzisyenlerden oluşan eğitim kadromuz yardımıyla alacağınız eğitimlerle müzik dünyasına giriş yapın!

Piyano Kursu Şişli Müzik Akademi – Parmaklarınızdaki Sihirli Bilgiyle Büyüleyin!

Henüz Şişli’de değiliz ama 2024 yılında Şişli’de de sizin için yeni bir şube açma planımız gündemde. Müzik Akademi piyano kursu Şişli eğitim programlarını şimdilik Bakırköy’de sürdürüyor, sizi de merkezi bir ulaşım noktasında bulunan kurumumuza bekliyoruz. Türkiye’nin birçok bölgesinden  öğrencinin tercih ettiği sanat kursu olan Müzik Akademi’ye gelip Sanat Cafe’mizde çayınızı yudumlarken eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

[widget-183]

Sanatın Evrensel Dokusuna Piyano Eğitimleri İle Eşlik Edin! - Piyano Dersleri Şişli Müzik Akademi

Şişli piyano kursları eğitim programlarıyla birebir özel ders keyfini yaşayacağınız Şişli piyano eğitimi çalışmalarına katılarak kendinizi bu bunaltıcı hayattan bir nebze olsun kurtarabilir, sosyal bir alan açabilirsiniz. Her an aynı şeyleri yapmaktan yorulduğunuzu hissettiğinizde kendinizi sanatla ifade ederseniz, pozitif enerjinizi yükseltebilirsiniz. Böylece diğer insanlarla daha sağlıklı iletişimler kurabilirsiniz. En iyi Şişli piyano kursu eğitimleri sizi geleceğe farklı bakan bir insan haline getirecek. Müzik Akademi’nin piyano kursu Şişli için en iyi alternatif olacak ve sizin için en güzel dünyaların kapılarını aralayacak! 

Müzikle Çocuk Gelişiminin Temellerini Atın! - Çocuk Piyano Kursları Şişli

Çocuklar daha anne karnındayken müziği algılamaya başlar ve ritim duyguları gelişir. Doğdukları andan itibaren de önce basit sesleri ve melodileri algılamaya başlarlar, ardından müzik zevkleri gelişir. Şişli çocuk piyano kursu eğitimlerine başlayarak müziğe olan ilgisini canlı tutabilir, doğru müzik eğitimini almasını sağlayabilirsiniz. Şişli çocuk piyano kursları çocuklara sağladığı katkılarla onların içsel donanımlarını artırmayı, sanata bağlı, çağdaş bireyler olmalarını hedefliyor. Çocuğunuzun özgüvenli, başarılı, çevresine duyarlı bir birey olmasını önemsiyorsanız çocuk piyano kursu Şişli eğitimleri tam da aradığınız eğitimdir. Şişli çocuk piyano kursu eğitimleri hakkında detaylı bilgi ve Türkiye’nin en prestijli eğitim yuvası Müzik Akademi’den de bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Çocuğunuzun sanatla olan diyaloğunda ona destek olun. 

Piyano Eğitimleri İletişim Becerilerinizi Güçlendirecek! – Piyano Dersi Şişli Müzik Akademi

Yaşamınıza yeni bir rutin ve heyecan katacak programıyla Şişli piyano dersi alarak yeni yeteneklerinizin tadına varın. Sosyalleşirken öğrenmenin keyifli yolculuğu kendinizi iyi hissettirecek. Müzik sanatının sohbetlerinizi canlandırdığı anlarda iletişim becerilerinizi fark edecek, Şişli piyano dersleri aldığınızı hatırlayacaksınız. Siz de bu kazanıma tanık olmak ve bu sürece girmek isterseniz Şişli piyano kursu eğitimlerinden geç kalmadan yararlanın. Şişli piyano eğitimi ile neler başardığınızı gördükçe bir yetişkin olarak kendinizle gurur duyacaksınız. 

Güvenli ve Deneyimli Piyano Kursu Müzik Akademi! – Şişli Piyano Kursu Eğitimleri

Türkiye’nin en iyi piyano kursu eğitimlerini almalı ve kendinizi sınırsızca geliştirmelisiniz. Fakat eğitim kurumu olduğunu iddia eden kurumların güvenilirliğinden emin olmalısınız. Semtinize en yakın piyano kursu eğitimlerini ararken ruhsatsız kurumlara rastlayabilirsiniz. Şişli piyano eğitimi almak istediğiniz kurumların MEB ruhsatlarının olup olmadığını mutlaka öğrenin. Müzik Akademi olarak güvenli ve MEB ruhsatlı binamızda piyano dersi veriyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Piyano Kursu Şişli Müzik Akademi

Şişli piyano eğitimi alabilmeniz için kurumların MEB ruhsatlarının bulunması zorunludur. Şişli piyano kursları içinde MEB ruhsatı olanlar gerçek bir eğitim kurumu olduklarından söz edebilme hakkına sahiptir. Fakat güvenlik standartlarına uymayan ruhsatsız kurumların eğitim vermesi yasal değildir, piyano kursları Şişli bölgesinde ruhsatsız eğitim veremezler. Bir eğitim kurumunun mutlaka deprem dayanıklılık raporu, yangın merdivenleri ve acil çıkış kapıları, herkese uygun eğitim materyalleri bulunmalıdır. Şişli piyano kursu Müzik Akademi olarak MEB ruhsatlı bir sanat okulu olduğumuzu bilmelisiniz. 

MEB Onaylı Piyano Sertifikası – Müzik Akademi Şişli Piyano Eğitimi MEB Sertifikası

Şişli piyano kursu eğitimleri sonunda MEB onaylı piyano eğitimi sertifikası almaya hak kazanırsınız. Onaylı bu sertifikayla kendinize akademik ve profesyonel yeni yollar belirleyebilir, yeni bir meslek edinebilirsiniz. Şişli piyano kursları sonunda yapılan bitirme sınavında geçer not alarak MEB onaylı sertifikanızı alabilirsiniz. En iyi piyano kursu eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı eğitim sertifikanızla piyano yolculuğunuza profesyonelce devam edin.

Alanında Uzman Piyano Eğitmenleri - Piyano Dersi Şişli Müzik Akademi

Türkiye’nin en önemli piyanistlerinden piyano dersleri alabilmeniz için kaliteden asla ödün vermiyoruz. Bilgi birikimlerini öğrencilerine aktaran uzman eğitmenlerimizin tamamı pedagojik formasyon sahibi, yetişkin ve çocuk piyano kursu deneyimine sahip, başarılı müzisyenlerdir. Şişli piyano kursu eğitimlerimizi tamamlayarak siz de kendinizi geliştirebilirsiniz. Piyano dersleri Şişli Müzik Akademi hakkında daha fazla detaya kurumumuzdan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Şişli Piyano Kursu Müzik Akademi

Yetişkin ve çocuk piyano kursları Şişli Müzik Akademi eğitimleriyle sanata doğru bir yolculuğa çıkın. Üstelik sanata doğru ve sanatın içinde gerçekleşecek bu yolculuğu uluslararası eğitim standardına uygun bir şekilde yapın. Müzik Akademi olarak verdiğimiz sanat eğitimlerine katılan öğrencilerimizin %98’i eğitimlerimizden memnun kaldıklarını beyan ediyor. Şişli piyano kursu Müzik Akademi kalitesiyle eğitim alan 1500 üzeri mezun öğrenciye 15 yıllık deneyimimizle katkı sağladık. Uluslararası kalite standartlarına sahip müzik kurumlarının müfredatlarından yararlandık ve MEB kazanımlarıyla birleştirerek eğitim programlarımızı hayata geçirdik. Şişli piyano kursları eğitimlerimizle siz de istediğiniz seviyede piyano öğrenebilirsiniz.

Enstrüman ve Araç-Gereç Yeterliliği – Şişli Piyano Dersleri Müzik Akademi

Piyano kursu Şişli Müzik Akademi bünyesinde doğru ve kaliteli enstrümanlarla piyano eğitimi alabilirsiniz. Böylece içinizdeki sanatçıyı kolayca dışarı çıkarabilirsiniz. Kaliteye özen göstererek planladığımız Şişli piyano dersi içeriklerini tamamen sağlıklı bir şekilde işleyebilmek için en kaliteli ve iyi markaya sahip piyanoyu kullanıyoruz. Şişli piyano eğitimi için birebir özel derslerle her öğrencimizin yetkinliğinin gelişmesi için emek veriyor, bireysel programlar belirliyoruz. 

Araştırmalar Gösteriyor:

Stres faktörlerini azaltmak ve hayatınızı kontrol altına almak için piyano eğitimleri fazlasıyla etkilidir.  Kalp rahatsızlığı, skleroz, diyabet, astım gibi sık görülen hastalıkları geçirme riskiniz düşer.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimizin kurs eğitiminden doğru bir şekilde yararlanması için verdiğimiz piyano dersleri Şişli Müzik Akademi bünyesinde, %100 öğrenme garantisi kapsamında sunulur. Yeteri kadar öğrenemediğini söyleyen öğrencilerimizi geri çevirmeden, ücretsiz ders tekrar eğitimleri sunarız. Piyano kursu Şişli eğitimleri sırasında ders kaçıran öğrencileri için telafi ders alabilme imkanı veriyoruz. Üstelik mazeret sunmanıza hiç gerek yok! Eğer Şişli piyano kursu eğitiminize bu yıl devam edemeyeceğinizi düşünürseniz, eğitimi 1 yıl dondurma hakkınız bulunuyor.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Piyano Kursları Şişli Müzik Akademi

Müzik Akademi Şişli piyano dersi almak isterseniz öğrencilerimize özel piyano dersleri sunuyoruz. Birebir eğitimlerle piyano çalma tekniklerini öğretiyoruz ve sizi geleceğe hazırlıyoruz. En iyi ve en kaliteli enstrümanlar eşliğinde yeterli düzeyde Şişli piyano eğitimi veriyoruz. Çocuk piyano kursu Şişli eğitimleri için çocukların da rahat edebilecekleri enstrümanlar ve sınıflar temin ediyoruz. Bazen grup derslerimiz de oluyor ve bu grup derslerinde doğru bir öğrenmenin gerçekleşebilmesi için sınıfta en fazla 12 kişilik bir grup oluşturuyoruz. Şişli piyano kursları ile herkesin seviyesine göre eğitimler planlıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Piyano Kursu

Size en yakın piyano kursu ararken en iyi eğitimi almayı da hedeflemelisiniz. Piyano kursu Şişli eğitimleri için kalitenin önemini vurgulayan ve konum itibariyle merkezi bir bölgede yer alan Müzik Akademi Bakırköy şubemize gelebilirsiniz. Uluslararası standartlarda geliştirdiğimiz programlarımızla tanışabilirsiniz. Metro, metrobüs, otobüs gibi toplu ulaşım araçlarının duraklarına 5 dakikalık mesafede, anayol kenarında bulunan Müzik Akademi’ye çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Online Eğitim – Müzikle Sınırları Aşabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Dünyanın neresinde olursanız olun, Müzik Akademi Şişli piyano kursu eğitimlerini online platformlarda da alabilirsiniz. Kursumuza ulaşım imkanı bulunmayan, yine de eğitim fırsatlarımızdan yararlanmayı düşünen müzikseverler için Piyano kursu Şişli Müzik Akademi olarak en iyi eğitimleri online eğitimlerle de sunuyoruz. 81 ilde yetiştirdiğimiz öğrencilerimizden biri olmanızı çok isteriz ve sizi de Müzik Akademi’nin eğitimlerine mutlaka bekleriz. 

Şişli Piyano Kursu Fiyatları

Şişli çocuk piyano kursları veya yetişkin Şişli piyano kursları fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler devreye girer. Bunlardan biri öğrencinin yaşıdır. Çocuk piyano kursları Şişli eğitimleri için fiyat tamamen çocukların seviyesine göre belirlenir. Yetişkinlerde ise yetişkinlere özel tarifeler uygulanır. Yetişkin ve çocuk piyano kursları için fiyatları belirleyecek bir diğer faktör ise derse hangi seviyeden başlanacağıdır. Sadece temel seviye ile hem temel hem de daha ileri seviyelerde ders alan öğrencilerin fiyatları farklılık gösterir. Şişli piyano dersi eğitimlerine hangi seviyeden ve kaç günlük eğitimlerle devam edileceği önemlidir. Müzik Akademi piyano kursu Şişli eğitimlerinin gün ve saat bilgisini merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Piyano Kursu Şişli Müzik Akademi – Kurumumuzu Tanıyın!

Türkiye'nin en iyi Şişli piyano kursu Müzik Akademi’nin uluslararası standartlara sahip piyano eğitimleri verebilmek için kişiye özel, bireysel programlar hazırlıyoruz. Müziği içinizde hissedebilmeniz için çok iyi fırsatlar sunuyoruz. En kaliteli eğitimi, en iyi marka enstrümanlarla veriyoruz. Müzik Akademi yetişkin ve çocuk piyano kursu Şişli eğitimlerinden yararlanmak isterseniz ve en kaliteli kurs merkezini arıyorsanız sizi ailecek Müzik Akademi’ye bekleriz. 

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! –Piyano Kursu Şişli Müzik Akademi

  • Piyano öğrenmek ne kadar zaman alır?

Kişiden kişiye değişen piyano öğrenme süresinden söz edebiliriz. Şişli piyano dersi için eğitim almaya başladığınızda kendi öğrenme hızınızı fark edebilirsiniz. Ortalama bir piyano eğitimini 3 ayda alabilirsiniz. Hızlı bir öğrenme süreci için bol bol pratik yapmalısınız.

  • Piyano çalmak için fiziksel özellikler önemli mi?

Parmaklarını etkili bir şekilde kullanabilen herkes Şişli piyano eğitimi alabilir. Başkaca bir fiziksel özelliğe ihtiyaç yok, yani dileyen herkes piyano çalabilir. Sadece yetişkin veya çocuk, kimin piyano çalacağına bağlı olarak piyano boyutu değişebilir. Küçük çocukların temel seviyeleri kolayca aşabilmeleri için Şişli çocuk piyano kursu eğitimlerinde çocuk piyanoları kullanılabilir.

  • Piyano çalmak için yaş önemli mi?

Şişli piyano kursu eğitimi almak istiyorsanız öncelikle bu isteğinize karşılık vermelisiniz. Kaç yaşında olduğunuzun burada bir önemi kalmıyor. Çocukların piyano eğitimine erken yaşta başlamalarının, onların gelişimine büyük katkıları olduğundan okul öncesi dönemde eğitim almaya başlamaları tavsiye edilir. Yetişkinlerde ise herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Bol bol tekrarla herkes piyano çalmayı öğrenebilir.

Kültür Merkezi Şişli En İyi Piyano Kursunu Hak Ediyor!

İstanbul’un kültür merkezleri arasında saymamız gereken Şişli; Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, Sergi Sarayı gibi alanların yanı sıra müzik endüstrimizin en önemli sahnelerinden Cemal Reşit Rey Konser Salonu’na ev sahipliği yapıyor. Ayrıca ilçede Teşvikiye Camii, Askeri Müze, Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, St. Esprit Kilisesi, Harbiye Orduevi gibi birçok tarihi yapının olduğunu da vurgulamak gerekir. Kültür ve sanat aktiviteleri açısından da zengin bir ilçe olan Şişli yalnızca kendi sakinlerini değil, bütün İstanbulluları ağırladığı pek çok etkinliğe neredeyse gün aşırı ev sahipliği yapıyor…

Biz de Şişli piyano kursu ile Müzik Akademi olarak İstanbul’un müzik tutkunlarına yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, ilçenin renkli kültür sanat dünyasına katkı sunmayı ihmal etmiyor, öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmesi, sosyalleşirken müziğin büyülü dünyasını keşfetmesi için gerçek bir sanat merkezi yaratıyoruz…

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20