Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Piyano Kursu Bahçelievler

Ünlü Piyanistler Müzik Akademi ile Yetişiyor! – Piyano Dersleri Bahçelievler Müzik Akademi

Müzik Akademi ile benzersiz bir müzik ziyafeti yaşamaya hazır mısınız? Türkiye’nin önde gelen piyano eğitmenlerinden dersler alabileceğiniz, yıllarını bu işe vermiş usta isimlerle tanışacağınız ve kariyer basamaklarını hızlıca tırmanacağınız eşsiz bir deneyim yaşamak için Müzik Akademi Bahçelievler piyano derslerine katılmaya var mısınız?

Yeteneklerinize kulak verme zamanı geldi! Kendi kendinize piyano çalışmaları yaparak başladığınız yerde kalmaya Bahçelievler piyano kursları ile son verebilirsiniz. Müzik Akademi’nin seçkin eğitimine katılarak piyanonun başına geçip romantik şarkılar çalabilir ve en sevdiğiniz şarkılara kendi yorumunuzu katabilirsiniz.

İçinizdeki Gücün Farkına Varın! – Piyano Dersleri Bahçelievler Müzik Akademi

Müzik Akademi Bahçelievler piyano kursları olarak şimdilik yalnızca Bakırköy şubemizde sizlerleyiz. Öğrencilerimizden gelen yoğun taleplerle birlikte 2024 yılı itibariyle Bahçelievler piyano kursunda da olmayı hedefliyoruz. Hemen Müzik Akademi’ye gelin, içinizdeki piyanisti ortaya çıkaralım!

[widget-183]

Çocuğunuz İçin Renkli Bir Sosyal Çevre Yaratın! – Çocuk Piyano Kursları Bahçelievler Müzik Akademi

Çocuğunuzun sanat dolu bir ortamda, onlara örnek olabilecek nitelikteki eğitmenlerle birlikte boş vakitlerini faydalı bir uğraş içinde geçirmesini ister misiniz? Bahçelievler çocuk piyano kurslarına gelerek çocuğunuzun kendisi gibi müziğe yönlendirilmiş yaşıtlarıyla sosyalleşmesini ve gelişimi için yararlı olacak bir ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun sosyal gelişimi için gerekli olan özgüven, empati, sorumluluk ve paylaşma gibi kazanımları elde edeceği, yaratıcılığını geliştirirken aynı zamanda da müzikle iç içe bir yaşam süreceği piyano eğitimi için Müzik Akademi Bahçelievler çocuk piyano derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Amatörlükten Profesyonelliğe Ulaşın! – Piyano Dersleri

En büyük hayaliniz ünlü bir piyanist olmak mı? Çok iyi piyano çalmak ve herkesin hayranlık duyduğu bir piyanist olmak için iyi bir eğitim olmazsa olmaz! Müzik Akademi Bahçelievler piyano derslerine katılarak piyanonun temelinden başlayacağınız bir eğitim alabilir; uygulamalı derslerle profesyonel yaşamınızı ve kariyer hedeflerinizi destekleyebilirsiniz.

Kendi kendinize piyano çalışmaları yapmaktansa Müzik Akademi’de Türkiye’nin önde gelen piyano eğitmenlerinin yönlendirmeleriyle eksiklerinizi giderebilir, usta isimlerden alacağız yorumlarla farklı bakış açıları kazanabilirsiniz.

Müzik Eğitimi Alacağınız Kuruma Dikkat Edin! – Piyano Dersi Bahçelievler Müzik Akademi

Merdiven altı kurumların hayallerinizi çalmasına izin vermeyin. Hem paranızdan hem de vaktinizden olmamak için hemen Müzik Akademi Bahçelievler piyano kurslarına gelin ve MEB onaylı bir piyano eğitimi alın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir piyano kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her konuya özen gösteriyor; öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun piyano dersleri veriyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Bahçelievler Piyano Kursu Müzik Akademi

Kaçak ve merdiven altı kurumların yetersiz eğitimine karşı, Müzik Akademi Bahçelievler piyano kursu olarak ekipmandan güvenliğinize, sosyal ortamlardan keyifli stüdyolarımıza kadar birçok konuda sizler için en iyiyi sağlıyoruz. Öğrencilerimizin güvenli bir binada, alanında uzman ve deneyimli hocalardan ders almasına aracı oluyor, MEB onayımızla kalitemizi her alanda ispat ediyoruz. Kaliteli eğitime ek olarak öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda bulunması için acil çıkışlardan yangın merdivenine, deprem dayanıklılık raporlarından ekipmanların donanımına ve kalitesine kadar her şeyi tüm detayıyla planlıyoruz.

MEB Onaylı Piyano Sertifikası – Müzik Akademi Bahçelievler Piyano Eğitimi MEB Sertifikası

Müzikal birikimimizin referansı olan MEB onaylı piyano sertifikası ile kariyer hedefi müzik olan sanatseverlerin yoluna ışık tutuyoruz! Bahçelievler piyano kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı piyano eğitimi sertifikası veriyor, ülkemizde olduğu gibi Avrupa’nın birçok ülkesinde de geçerli olan bu sertifikayla başarılarını pekiştiriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Piyano Dersi Bahçelievler Müzik Akademi

Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almasını sağlamak için hayatını müziğe adamış, pedagojik eğitim sahibi, empati yapabilen, insan ilişkileri kuvvetli ve deneyimli eğitmenlerle çalışıyoruz. Siz de müzik dolu bir ortamda profesyonel bir kadro ile piyano dersleri almak isterseniz hemen Müzik Akademi’nin Bahçelievler piyano kurslarına gelin, farkı kendiniz görün!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Bahçelievler Piyano Kursu Müzik Akademi

1500 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Bahçelievler piyano kursları ile ayrıcalıklı bir eğitim almak ister misiniz? Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine önem gösteriyor; dünyanın en iyi müzik okullarının müfredatlarını göz önüne alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Bahçelievler Piyano Kursu Müzik Akademi

MEB ruhsatlı bir müzik kursu olarak elbette araç-gereç donanımına önem veriyor, ekipmanlarımızı eksiksiz, güncel ve kaliteli tutuyoruz! Bahçelievler piyano dersleri ile sizlere her açıdan fayda sağlayacak bir eğitim kurumunda ders almak ve fark edilir olmak için harekete geçebilirsiniz! Sizler için hazırladığımız tüm müzik tesisatı, piyano ve ses sistemlerinden faydalanabilir, Müzik Akademi’yle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

“Küçük yaşlardan itibaren piyano benim en sevdiğim oyuncak oldu.”

-Fazıl Say

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Müzik Akademi’nin sizlerin kaliteli bir eğitim almasına öncelik verdiğinden emin olmak ister misiniz? Dersi kaçıran veya gelemeyen öğrencilerimiz için farklı şube veya dersliklerimizde ders telafi hakkı sunuyoruz! Ayrıca kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimizin asla hayallerini çalmıyor; 1 yıl süre ile kayıt dondurma hakkı tanımlıyoruz! %100 öğrenme garantisi sunduğumuz Müzik Akademi Bahçelievler piyano kurslarında eğitimi yeterli bulmayan öğrencilerimize hiçbir sebep aramaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı tanıyoruz!

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Piyano Kursları Bahçelievler Müzik Akademi

Öğrencilerimizin gelişimlerine önem vererek birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Bahçelievler piyano kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz. 12 kişilik sınıflarda Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Bahçelievler piyano eğitimi programı ile ayrıcalıklı bir eğitim almak isteyen herkesin yanında oluyoruz!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Piyano Kursu

Müzik Akademi Bahçelievler piyano kurslarına ulaşım çok kolay! İstanbul’un her bölgesinden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak kurumumuza kolaylıkla ulaşabilir, toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki Bahçelievler piyano kursumuzda yollarda vakit kaybetmeden başarılı bir eğitim alabilirsiniz.

Online Eğitim – Eğitimlerimize Gelen Yoğun Talebe Kayıtsız Kalmadık!

Bahçelievler çocuk piyano kurslarına Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasından gelen öğrenci taleplerini değerlendirdik ve online eğitime başladık! Müzik Akademi Bahçelievler piyano kursları ile başarılı bir piyanist olmak isteyen herkes için mesafeleri kaldırdık! Nerede olursanız olun, Müzik Akademi’nin online eğitimlerine katılabilir, profesyonel bir piyano eğitimi alabilirsiniz!

Bahçelievler Piyano Kursu Fiyatları

Türkiye’nin en iyi piyano kursu Müzik Akademi ile geleceğinize müzikle yön vermeye ne dersiniz? Yorucu iş hayatınıza Bahçelievler piyano eğitimi ile güzel bir mola verebilirsiniz! Bahçelievler piyano kursu fiyatlarımız; yaş aralığı, ders sayısı ve grup veya bireysel eğitim tercihinize göre değişeceğinden piyano eğitimimizle ilgili detaylı fiyat bilgisi almak için akademimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler Piyano Kursu Müzik Akademi – Size Destek Olmak İçin Varız!

En iyi piyano kursu Müzik Akademi’de uygulamalı eğitim sistemini benimsediğimiz anlayışımız gereği oldukça eğitici ve keyifli geçen dersler işliyoruz. Öğrenme hızı ve bilgiye göre şekillendirdiğimiz ders içeriklerimizle sizlere faydalı olmaya çalışıyor, gelişiminize katkı sunuyoruz. Kariyer hedefleriniz için önemli bir artı sağlayacak piyano dersleri ile içinizdeki piyanisti ortaya çıkarıyoruz.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Bahçelievler Piyano Kursu Müzik Akademi

  • Piyano derslerine kaç yaşında başlanır?

Piyano derslerine uyum sağlanabilmesi açısından en ideal başlama yaşı 5-7 arasıdır.

  • Piyano çalmak zor mu?

Her enstrümanın öğrenme sürecinde zorluklar yaşanması normal. Ama alanında uzman kişilerden alacağınız piyano eğitimleri ile kolay ve hızlı bir şekilde piyano çalmayı öğrenebilirsiniz.

  • Piyano çalmak ne kadar sürede öğrenilir?

Piyano derslerine düzenli katılım sağlayarak ve bolca pratik yaparak 3 aylık bir sürede piyano çalmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul’un Merkezi Noktası: Bahçelievler

1992 yılında Bakırköy’den ayrılan Bahçelievler, İstanbul’un en işlek ilçelerinden biridir. Bakırköy, Zeytinburnu, Güngören ve Küçükçekmece ilçeleri ile komşu olan Bahçelievler; şehir merkezine yakınlığı, keyifli sokakları, restoranları ve kafeleri ile genç-yaşlı herkesin buluşma noktasıdır.

Bahçelievler’de Milli Egemenlik Parkı, Bahçeler Piknik Alanı, Çatalmeşe Mesire Alanı, Bahçelievler Orman Korusu, Şehir Korusu Piknik Alanı gibi doğayla iç içe vakit geçirebileceğiniz ortamlara ek olarak Çoban Çeşme Köprüsü, Havuzlu Köşk (Siyavuşpaşa Kasrı) ve Soğanlı Çeşmesi gibi tarihi yapılara rastlamanız da mümkündür.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20