Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Piyano Kursu Beşiktaş

Müzik Dolu Bir Yaşama “Merhaba” Deyin! – Piyano Dersi Beşiktaş

Gerçek bir sanat atmosferinde parmaklarınızdan dökülen notalarla şarkılara hayat vermeye ne dersiniz? İçinizdeki müzisyene kulak vermeye hazır olun! Türkiye’nin önde gelen piyanistlerinden eşsiz bir eğitim almak ve ritim duygunuzu artırarak başarılı bir müzisyen olmak için hemen Müzik Akademi’ye gelin. Müzik Akademi Beşiktaş piyano dersleri ile en güzel senfoniler sizin elinizden çıksın!

Beşiktaş piyano dersi ile tutkularınıza yön verebilir, başarılı bir piyanist olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilir ve kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz. Neden siz de bir gün ünlü bir resitalin başkahramanı olmayasınız ki? Haydi, Müzik Akademi ile tutkularınıza yön verme zamanı!

Başarmanın Tadını Çıkarın! – Piyano Dersleri Beşiktaş Müzik Akademi

Müzik Akademi piyano kursları olarak şu anda Bakırköy şubemizde eğitim veriyoruz ancak en kısa sürede “Beşiktaş’taki yerimizi alacağız. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı eğitim fırsatı için Müzik Akademi’yi ziyaret etmeye ne dersiniz? Başarıya giden yolda size destek olmaya hazırız!”

[widget-183]

Özgüveniniz Yerine Gelsin! – Piyano Dersi Beşiktaş Müzik Akademi

Kendinizi piyanonun başında kült olmuş eserlere hayat verirken hayal edin. Sahne ışıklarının altında, herkesin nefesini tutarak sizi izlediğini ve hayranlıkla ellerinize baktığını düşünün. Bu eşsiz duygunun sizde yaratacağı özgüveni yaşamak istemez misiniz? Müzik Akademi Beşiktaş piyano dersleri ile siz de müzik kariyerinizde önemli başarılara imza atabilir, keşfedilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz!

Müzik Akademi’nin Beşiktaş piyano eğitimlerinde edineceğiniz başarı ve gelişimlerle özgüveninizi tazeleyecek, cesaretinizi artıracaksınız. Siz de ayrıcalıklı bir eğitimle beğenilen ve sevilen bir müzisyen olmak istiyorsanız Beşiktaş piyano kurslarına katılarak keyifli atmosferimizde müzikle bir araya gelebilirsiniz.

Piyanonun Çocukların Zihinsel Gelişiminde Önemli Bir Yeri Var! – Çocuk Piyano Kursu Beşiktaş Müzik Akademi

Erken yaşta piyano eğitimi almanın kanıtlanmış faydalarından yararlanmak ve çocuğunuzun gelişiminde gözle görülür artılar yaşamak ister misiniz? Beşiktaş çocuk piyano kursları ile çocuğunuzun hem boş vakitlerini değerlendireceği keyifli bir hobi edinmesini hem de müzikle iç içe olacağı bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş çocuk piyano kursları ile çocuğunuzun temel eğitimden başlayarak uygulamalı piyano dersleri almasını ve müzik kulağını geliştirmesini istiyorsanız adresiniz, Müzik Akademi! Piyano eğitimi alan çocuğunuzun hafızası ve okuma becerileri kuvvetlenecek, beynindeki kan akışı artacak!

Eğitim Alacağınız Kuruma Dikkat Edin! – Piyano Eğitimi Beşiktaş Müzik Akademi

Hem çocuk piyano dersleri hem de yetişkin piyano kursunda merdiven altı kurumlara dikkat edin! Piyano eğitimi almak isterken hem paranızdan hem de vaktinizden olmamak için MEB onaylı, donanımlı ve kaliteli kurumları tercih edin. Müzik Akademi Beşiktaş piyano kursları olarak biz, eğitimde kaliteye önem veren, insanların hayallerini çalmayı değil, onların hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen bir aileyiz. Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve geleceğinize Müzik Akademi Beşiktaş piyano eğitimi ile yön vermek isterseniz hemen bizi ziyaret edebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Beşiktaş Piyano Kursu Müzik Akademi

Sizler için her türlü önlemi aldığımızı, başarılı bir eğitim kurumu olduğumuzu ve ayrıcalıklı bir eğitim sunduğumuzu MEB ruhsatımızla belgeliyoruz! Müzik Akademi piyano kursu Beşiktaş şubesi olarak biz, MEB tarafından onay almış bir müzik kursuyuz.

Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’nde belirtilen tüm şartlara uyuyor; yangın merdivenlerinden deprem dayanıklılık raporuna, dersliklerimizden acil çıkışlara kadar her şeye sizler için özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Piyano Sertifikası – Müzik Akademi Beşiktaş Piyano Eğitimi MEB Sertifikası

Profesyonel müzik kariyerinize 1-0 önde başlamak ister misiniz? O halde sizi rakiplerinizin arasında bir adım öne çıkaracak MEB onaylı piyano sertifikası veren kurumumuza gelebilir, hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok bölgesinde geçerliliği olan sertifikanız ile başarınızı destekleyebilirsiniz! Müzik Akademi Beşiktaş piyano kursuna gelin, hayallerinize giden yolculuğa beraber çıkalım!

Alanında Uzman Eğitmenler – Piyano Dersleri Beşiktaş Müzik Akademi

Piyano dersleri Beşiktaş Müzik Akademi ailesi olarak biz, en kaliteli eğitimleri almanız için müzik konusunda uzmanlaşmış profesyonel piyano eğitmenleriyle çalışıyoruz. Her yönden donanımlı eğitmen kadromuzla seçkin ve ayrıcalıklı bir eğitim sunuyor; başarılı bir geleceğin temellerini atıyoruz. Gelin siz de Beşiktaş piyano kursları ile eğlenceli bir ortamda piyano derslerine katılın, içinizdeki piyanisti ortaya çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Beşiktaş Piyano Kursu Müzik Akademi

Bugüne kadar 1500 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz piyano eğitimi metodumuzu Beşiktaş piyano kursları ile sürdürüyor, dünyanın en iyi müzik okullarının müfredatlarını da göz önüne alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine özen gösteriyoruz.

“Bir piyanist, bir gün çalışmazsa kendi anlar. Bir hafta çalışmazsa meslektaşları anlar. Bir ay çalışmazsa dünya anlar.”

-Fazıl Say

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız piyano eğitimi programımızda, 12 kişilik sınıflarda oldukça eğitici ve keyifli geçen dersler işliyoruz! Piyano kursu Beşiktaş Müzik Akademi ailesi olarak sizlerin konforuna öncelik veriyor ve isteyen öğrencilerimize birebir ders imkanı sunuyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Piyano Kursları Beşiktaş Müzik Akademi

Müzik Akademi Beşiktaş piyano eğitimi şubemizden isterseniz yetişkin piyano dersleri isterseniz de çocuk piyano dersleri konusunda destek alabilirsiniz. Çocuğunuzun yeteneklerine şekil vermek ve müzikle iç içe bir yaşam sürmesine destek olmak için Beşiktaş çocuk piyano kursumuza gelebilir, kendiniz için de hem boş vaktinizi değerlendirmek hem de keyif dolu bir eğitim almak için yetişkin piyano kursumuza gelebilirsiniz! Sınıflarımızı sizlerin en iyi şekilde eğitim alabilmesi 12’şer kişilik olarak planlıyor, kalabalık sınıflarda dersleri kaçırmanıza izin vermiyoruz!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Piyano Kursu

Uzun ve yorucu mesafedeki kurslara giderken harcayacağınız zamanı, Beşiktaş piyano kurslarında ders alarak geçirebilirsiniz! İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs ile kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Beşiktaş piyano kurslarını ziyaret ederek yaşamınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Online Eğitim – Bize Her Yerden Ulaşabilirsiniz!

Beşiktaş piyano kursları şubemize ulaşım sağlayamayan öğrencilerimizden gelen yoğun talebi değerlendirerek sizler için online eğitim vermeye başladık! Bize istediğiniz her yerden ulaşarak keyifli derslerimize katılabilir, müziğin enerjik atmosferindeki yerinizi alabilirsiniz! Piyano kursları Beşiktaş Müzik Akademi ailesi olarak size, her yerden ulaşabileceğiniz piyano eğitimi sunuyoruz!

Beşiktaş Piyano Kursu Fiyatları

Türkiye’nin en iyi piyano kursu Müzik Akademi ile geleceğinize müzikle yön vermeye ne dersiniz? Yorucu iş hayatınıza Beşiktaş piyano eğitimi ile güzel bir mola verebilirsiniz! Beşiktaş piyano kursu fiyatlarımız; yaş aralığı, ders sayısı ve grup veya bireysel eğitim tercihinize göre değişeceğinden piyano eğitimimizle ilgili detaylı fiyat bilgisi almak için akademimizi ziyaret edebilirsiniz.

Beşiktaş Çocuk Piyano Kursu Müzik Akademi – Güzel Bir Başlangıç Yapmak İster misiniz?

Kendi kendinize piyano çalışmaları yaparak başladığınız yerde kalmaya Beşiktaş piyano kursları ile son verebilirsiniz. Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak ya da günlük rutinlerinden sıkılıp keyifli bir hobi edinmek isteyen herkesi Beşiktaş piyano kursuna davet ediyoruz, gelin ve kendinizdeki değişimi fark edin!

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Beşiktaş Piyano Kursu Müzik Akademi

  • Piyano eğitimleriniz nasıl geçiyor?

Beşiktaş piyano derslerinin keyifli atmosferinde, uygulamalı piyano eğitimleri veriyor; alanında uzman eğitmenlerimizle öğrencilerin gelişimini destekliyor, eksiklerini gideriyoruz.

  • Piyano eğitimleri için belirlediğiniz bir yaş aralığı var mı? 7 yaşındaki kızım piyano çalabilir mi?

Piyano çalmayı öğrenmek isteyenler için hiçbir yaş kriterimiz yok. 7’den 70’e herkes piyano eğitimlerimize katılabilir. 7 yaşındaki kızınız da Beşiktaş çocuk piyano kursumuzu deneyimleyebilir.

  • Müzik Akademi’den piyano eğitimi alarak profesyonel olur muyum?

Size özel olarak hazırlanan uygulamalı piyano kursu programımızla profesyonel seviyede eğitim alabilir; piyano kursu sonunda alacağız MEB onaylı piyano kursu sertifikası ile mesleki yaşamınızda bir adım öne çıkabilirsiniz.

Kültür ve Sanatın Buluşma Noktası Beşiktaş!

Gençlerin eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için en çok tercih ettiği noktalardan biri olan Beşiktaş, Avrupa Yakası’nda bulunan denize nazır ilçelerden biridir. Günün her saatinde cıvıl cıvıl olan sokakları, renkli atmosferi ve kafeleriyle genç nüfusun uğrak noktasıdır.

Deniz ulaşımı ile Kadıköy’e ve Üsküdar’a geçebileceğiniz merkezi konumdaki Beşiktaş ilçesinin en meşhur sokaklarından biri olan “Kahvaltıcılar Sokağı”nda harika bir kahvaltıyla enerjik bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Bir yandan boğazı izlerken bir yandan da çayınızı yudumlayabileceğiniz Beşiktaş ilçesine anlam katan en önemli yapılardan biri de Dolmabahçe Sarayı’dır. Yerli-yabancı birçok turistin ziyaret ettiği Ihlamur Kasrı, Çırağan Sarayı ve Naime Sultan Yalısı gibi tarihi yapılar da Beşiktaş’ta bulunmaktadır.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20