Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Piyano Kursu Atakent

Atakent Piyano Kursu ile Müziğinizi Herkese Duyurun! Melodileriniz Göğe Yükselsin!

Müziğin içinizdeki yerini düşündüğünüzde siz de heyecanlanıyor musunuz? sadece dinlemek yetmiyor, keşfetmek de mi istiyorsunuz? Gerçekten müziği bu kadar seviyorsanız içinizdeki müzik ritmine seviye atlatın! Atakent piyano kursu Müzik Akademi ile keyifli bir yolculuğa çıkmak için fazla beklemeden harekete geçin! Sizin için en iyi piyano kursu eğitimini almaya ve müziğe yeni bir boyut kazandırmaya hemen başlayın. 

Eğlenceli bir hobi icra ederken başarılı ve profesyonel çalışmalar da yapabilmek sizi etkiliyorsa Atakent piyano dersleri alabilir, geleceğinizi yönetebilirsiniz. Müzik size keyif vermekten çok daha fazlasıysa, sanata dair güzel yetkinlikler kazanabileceğiniz piyano kursları Atakent Müzik Akademi ile doyumsuz bir müzik deneyimi yaşamanızın zamanı gelmiş olabilir. 

Atakent Piyano Kursu Müzik Akademi – Piyano Eğitimleriyle Sanata Doyun!

Sizin için en doğru piyano kursu Atakent sınırları içinde mi diye merak ediyor olabilirsiniz, fakat henüz Atakent’te olmadığımızı bilmelisiniz. Türkiye’nin en profesyonel sanat ailesi olarak Atakent piyano kursu yerine şimdilik Bakırköy’deyiz. Atakent piyano kursları arasına 2024 yılına kadar katılmayı planlıyor, bunun için çalışmalar yapıyoruz. O zamana kadar sizi Bakırköy Müzik Akademi’ye bekliyoruz. Kolay ulaşım sağlayabileceğiniz kurs binamızı, ferah sınıflarımızı, eğlenceli Sanat Cafe’mizi görün, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

[widget-183]

Piyano Eğitimleri İle Sanata Dair Yeni Sesler Öğrenin! - Piyano Dersleri Atakent Müzik Akademi

Atakent piyano eğitimi alma planlarınız varsa, sizi bu plana dahil etmek için çalışmalar yürüten kurslardan bilgi almalı, kendiniz için en doğrusunu istemelisiniz. Çocuğunuz için ya da kendiniz için müzik dolu bir hobiyle yeni yetenekler kazanmak istiyorsanız piyano kursu Atakent Müzik Akademi eğitimleriyle bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal yaşamınıza yeni anlamlar katmanın hiç bu kadar kolay olmadığını fark edeceksiniz ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. 

Çocuk Piyano Kursu ile Boş Vakitlerine Sıra dışı Bir Uğraş Kazandırın! – Çocuk Piyano Kursları Atakent

Çocuğunuzun boş vakitlerini yararlı etkinliklerle geçirmesini ve aynı zamanda da sıkılmamasını mı istiyorsunuz? O halde onu daha önce deneyimlemediği, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici Atakent çocuk piyano kursu eğitimleriyle tanıştırın. Araştırmalar çocukların beyin gelişimleri için piyano eğitiminin önemine işaret ediyor. Çocuklar için piyano eğitimleri veren Ataköy çocuk piyano kursları çocukların boş zamanlarını en kaliteli şekilde geçirmelerini sağlıyor. Böylece çocuklar hem sosyalleşiyor hem de yeni şeyleri öğreniyorlar. Ayrıca öğrenirken hiç sıkılmıyorlar ve ders işliyormuş gibi hissetmiyorlar. Çocuk piyano kursu Atakent Müzik Akademi ile çocuğunuzun birçok kazanım elde etmesini sağlayın. 

Yetenekli Piyanistlere Hayransanız, Onların Arasına Katılma Şansınızı Kullanın!

Türkiye'nin en iyi Atakent piyano kursu Müzik Akademi ile yetenek kazanabilir, piyano hakkında her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz. Kazandığınız bilgileri daha fazla geliştirerek, daha yoğun eğitimlerle profesyonel anlamda kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik Atakent piyano kursu ile hobilerinize katkı yapmanın yanı sıra birçok fırsat edinebilirsiniz. Sanat ve müzik hakkında sohbetlerinizi yapabileceğiniz sosyal çevreniz de Atakent piyano kursları eğitimlerinden yararlanan diğer öğrencilerle şekillenir. En sosyal, en profesyonel ve en iyi piyano kursu eğitimi için siz de Müzik Akademi’yi tercih edebilirsiniz.  

Dünyanın En Evrensel Enstrümanını Çalmayı Öğrenin! – Atakent Piyano Kursu Eğitimleri Katılımlarınızı Bekliyor!

Bir kurs ararken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, kursların fiziki güvenlik konusundaki yeterlilikleridir. Piyano kursları Atakent bölgesinde çok fazla bulunsa da ruhsatı olmayan kurumlardan uzak durmak çok önemli. Müzik Akademi Atakent piyano kursu alan öğrencilerimizin de bildiği gibi, en iyi Atakent piyano kursu için Müzik Akademi olarak MEB ruhsatımız bulunuyor. Siz de güvenilir Atakent piyano kursları için her kuruma ruhsatları olup olmadığını sorabilirsiniz. 

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Atakent Piyano Kursu Müzik Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim kurumlarına verilen ruhsat, tüm öğrencilerin kurum içi güvenliklerini sağlayan bir belgedir. Bir kurumun özel eğitim kurumu olabilmesi için MEB ruhsatının olması gerekir. Atakent piyano kursu almak istiyorsanız, MEB ruhsatı bulunmayan kurumlardan mutlaka uzak durmalısınız. Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne göre eğitim kurumlarında acil çıkış kapıları, deprem dayanıklılık raporu, yangın merdiveni, eğitim araç gereçlerinin güvenli oluşu ve yeterliliği bulunmalıdır. Piyano kursu Atakent Müzik Akademi olarak öğrencilerimize hem kaliteli hem de güvenli bir eğitim sunuyoruz. 

MEB Onaylı Piyano Sertifikası – Müzik Akademi Atakent Piyano Eğitimi MEB Sertifikası

Atakent piyano kursu Müzik Akademi olarak müzikal becerilerinizi belgelemek için MEB onaylı piyano eğitimi sertifikası almanızı sağlıyoruz. Piyano eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, kurs sonu bitirme sınavında geçer not alarak MEB sertifikası edinmeye hak kazanıyor. MEB onaylı piyano eğitimi sertifikası alan öğrencilerimiz, bu belgeleriyle yeni bir kariyer hedefi belirleyebiliyorlar. Siz de Atakent piyano kursları arasındaki seçiminizi Müzik Akademi’den yana kullanarak, resmi kurumlarda piyano eğitimleri verebilir, profesyonel çalışmalarınız için MEB onaylı piyano eğitimimizden yararlanabilirsiniz. 

Alanında Uzman Eğitmenler - Piyano Dersi Atakent Müzik Akademi

Atakent piyano dersleri için tercih edilen eğitim kalitesinin farkındayız. Bunu bildiğimiz için kadromuzda uzman eğitmenlere, alanında ünlü müzisyenlere yer veriyoruz. Atakent piyano kursu Müzik Akademi olarak sunduğumuz piyano eğitimlerini sanatçılar veriyor. Böylece öğrencilerimizin doğru kaynaktan piyano eğitimi almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda bu eğitmenlerimiz pedagojik formasyona sahiptir. Kaliteli eğitim veren Müzik Akademi’nin Atakent piyano dersleri için siz de aramıza katılın. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Atakent Piyano Kursu Müzik Akademi

Atakent piyano kursları arayan yetişkinlere ve Atakent çocuk piyano kursları arayan ebeveynlere yönelik piyano dersleri için Müzik Akademi’nin deneyimli kadrosu, en iyi piyano kursu seçenekleri arasında ilk sıradadır. Uluslararası standartlara uygun olarak verdiğimiz piyano derslerimizden 1500’den fazla öğrenciyi mezun etmenin yanı sıra, %98 oranında memnuniyet bildirimi alıyoruz. 15 yıllık birikimimizle Müzik Akademi olarak dünyanın en ünlü müzik okullarının müfredatlarına yakın müfredatımızla MEB onaylı sertifika alabilmeniz için sizi de en iyi piyano kursu eğitimlerimize bekliyoruz. Yeterli düzeyde eğitim içerikleri, konforlu eğitim alanları, çeşitlendirilmiş sosyal ortamlar ve daha birçok imkanla geliştirilmiş uluslararası eğitim formatımız için sizi de aramıza davet ediyoruz. Atakent piyano kursları eğitimlerimizle profesyonel yetkinlik kazanma şansını uluslararası düzeyde elde edin.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği – Taksim Piyano Dersleri Müzik Akademi

Piyano kursu Atakent Müzik Akademi’nin eğitim materyallerini merak ediyorsanız, en iyi marka piyanoyu kullandığımızı, enstrümanlarımızın kaliteli olduğunu belirtebiliriz. MEB standartlarına uygun olarak geliştirilen eğitim programlarımıza dahil ettiğimiz müzik aletlerimizde kaliteden ödün vermeden, tamamen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Böylece öğrencilerimizin teknik yeterliliklerini arttırıyor, yeteneklerinin çoğalmasına destek oluyoruz. Atakent piyano dersi arayan ve piyano kursu almak isteyen herkesi Müzik Akademi’nin özenli eğitimini almaya bekleriz.  

IQ Seviyesinde Artış!

Yapılan araştırmalar sonucunda, 9 ay boyunca düzenli olarak piyano eğitimi alan kişilerin zeka seviyesinin, eğitim almayan yaşıtlarına göre üç kat daha fazla arttığı tespit edilmiştir.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Tam bir öğrenme için nasıl bir eğitim alınması gerekli? Ne kadar pratik fayda sağlar? Aradığınız tüm cevapların içinde bir de ani gelişen durumlar sebebiyle ders kaçırırsanız sizin için telafi dersleri imkanımız bulunuyor. Piyano dersleri Atakent Müzik Akademi eğitimleriyle telafi dersleri dışında, eğitimlerde yetersiz kalırsanız kurs tekrarı imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz. %100 öğrenmenizi hedefleyen eğitimlerimizle en iyi Atakent piyano kursu Müzik Akademi olarak sizi de aramızda görmek istiyoruz. Üstelik aldığınız eğitimlere katılamayacağınıza karar verirseniz 1 yıl boyunca erteleyebilir, kaydınızı dondurabilirsiniz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Piyano Kursları Atakent Müzik Akademi

Müzik Akademi Atakent piyano dersi almak isteyen öğrencilerimizle birebir ilgileniyor, özel derslerle piyano yeteneklerini geliştiriyoruz. En iyi marka piyano enstrümanı ile verdiğimiz Atakent piyano eğitimi için ortak bir grup dersi planlıyorsak, 12 öğrenciyi aşmıyoruz. Sınıflarımızın aydınlık, havadar ve rahat olmasını sağlıyoruz. Her öğrencimizin enstrümanlara ulaşması, Atakent piyano kursları olarak bizi en fazla alakadar eden konulardan biri.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Piyano Kursu

Piyano kursu Atakent semti içinde yeterli miktarda bulunamayabilir ve daha iyi piyano eğitimleri alabileceğiniz kursları araştırıyor olabilirsiniz. Size en yakın piyano kursu arayışınızda merkezi oluşu sebebiyle kurumumuzu tercih edebilirsiniz. Müzik Akademi kalitesiyle Bakırköy’de, oldukça merkezi bir bölgede eğitim veriyoruz. Metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın, anayol üzerindeki kurumumuzda en iyi piyano kursu eğitimini alabilirsiniz. Eğlenceli piyano derslerinizin keyfini çıkarabilmeniz için hızlıca ulaşabilirsiniz. Atakent piyano kursu eğitimi almak isteyen yetişkinlere ya da çocuklara sağladığımız sosyal alanlarımız ve rahat sınıflarımız görülmeye değer. Atakent piyano eğitimi almak isteyen herkesi Müzik Akademi’ye bekliyoruz. 

Online Eğitim – Piyano Seslerini Her Yerden Hissedin!

Evinizden, herhangi bir konumdan online derslerimize katılabilir, ders kaçırma endişelerinizi bir kenara bırakabilirsiniz. Müzik Akademi’nin piyano eğitimi dahilinde Atakent piyano dersleri almak istediğinizde, bazı durumlarda online derslerimiz bulunabiliyor. Türkiye’nin en başarılı ve en iyi piyano kursu olduğumuzu kanıtlarcasına, MEB ruhsatlı binamızda ve dijital alanlarda eğitimlerimizi sürdürüyoruz.

Atakent Piyano Kursu Fiyatları

Atakent piyano dersleri için fiyat almak istiyorsanız bazı kriterler bulunuyor. Bunun nedeni öğrencilerimizin yaşlarının, seviyelerinin, beklentilerinin ve isteklerinin farklılıklara sahip olmasıdır. Atakent çocuk piyano kursları için başvuran ailelere bir fiyat verirken, yetişkin piyano eğitimi talep edenlere daha farklı bir fiyat belirliyoruz. Kimi öğrencimiz temel seviyede piyano dersleri almak isterken kimisi Atakent piyano dersleri arasından en yüksek seviyelere çıkmak istiyor. Kısacası; aldığınız eğitimin süresi, profesyonellik beklentiniz, başladığınız seviye de piyano kursu fiyatlarına etki ediyor.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! –Piyano Kursu Atakent Müzik Akademi

  • Piyano eğitimine ne zaman başlanmalı?

Piyano eğitimlerine her yaşta başlanabilir. Özellikle yetişkinler için herhangi bir sınır yoktur ve dilerseniz anında piyano eğitimlerine başlayabilirsiniz. Çocuklarda ise ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi diye düşünülebilir. Bunun nedeni piyano eğitimi ile birçok kazanım elde edecekleridir. 

  • Günde kaç saat piyano çalışılmalı?

Atakent piyano dersleri sonrası günlük çalışma rutininiz en fazla 2 saat olabilir. Yarım saatte bir vereceğiniz kısa molalarla bol bol pratik yapmak çabuk öğrenmenize ve kendinizi geliştirmenize katkı sağlar. 

  • Piyano çalmayı öğrenmek zor mu?

İyi bir eğitimle piyano çalmayı öğrenmek zor değildir. Atakent piyano kursu eğitimleriyle piyano çalmayı en baştan öğrenebilir, biliyorsanız seviye olarak gelişmenize katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul’un Gelişen Semti Atakent En İyi Piyano Kursunu Hak Ediyor!

Toplu konut projeleri ile İstanbul’un ilk uydukent projelerinden biri olan Atakent, Küçükçekmece’ye bağlı yükselen değerlerden biri. Son derece genç bir nüfusa sahip olan bölge, 2021 yılı itibariyle İstanbul’un en kalabalık 2. mahallesi kabul ediliyor. Kültür – sanat etkinlikleri ve sosyal aktiviteler açısından da gelişmekte olan Atakent; parkları, kafeleri, restoranları ve eğlence mekanlarıyla insanlarına vakit geçirmek için farklı seçenekler vadediyor.

Atakent piyano kursu Müzik Akademi olarak İstanbul’un müzik tutkunlarına yeni bir uğrak noktası sunuyor, öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmesi, sosyalleşirken müziğin büyülü dünyasını keşfetmesi için gerçek bir sanat merkezi yaratıyoruz…

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20