Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu

Notalarınızla Sinemaya Hayat Verin!

Kendi Müziğinizi Yaratın...

Müzikal yeteneğinizi ve bilginizi dizi ve filmlere özel müzikler ve ses tasarımları yaparak değerlendirmeye ne dersiniz? Müzik Akademi bunun için en doğru adres!

Ses kayıt yöntemlerinden ses montajına, beste düzenlemeden master hazırlamaya, ses efekti oluşturmadan kayıt materyallerine kadar Ses Tasarım ve Film Müziği hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Ses Tasarım ve Film Müziği eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Özel ses tasarım ve film müziği kursu programı dizi ve filmler için ses tasarımı yapmak, müzik prodüksiyonu hakkında bilgi sahibi olmak ve prodüktörlüğü meslek edinmek isteyenler için özel olarak hazırladık.

Her yıl Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 6

Tüm Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
9 Hafta 36 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu Programı

Konservatuar mezunu ve alanında deneyimli eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulama ağırlıklı 9 hafta 36 saatlik ses tasarım ve film müziği eğitimimizle müzik ve sinema sektöründe yer almak isteyen binlerce öğrenciye ayrıcalıklı eğitimler verdik. Detaylı ses tasarım ve film müziği kursu programımızı inceleyin, siz de Müzik Akademi ailesine katılın!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu Müzik Akademi

Ses tasarım tekniklerini öğrenmek, dizi ve filmler için başarılı müziklere imza atmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ses tasarım ve film müziği kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Ozel Ses Tasarim Film Muzigi Egitmenleri 1

Alanında Uzman Eğitmenler

Alanında ünlü, dizi, film ve tiyatro sanatları özel ses tasarımlarına imza atmış, duayenlerden özel ses tasarım ve film müziği eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Ozel Ses Tasarim Kursu 7

%100 Öğrenme Garantisi

Özel ses tasarım ve film müziği kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel ses tasarım ve film müziği kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel ses tasarım ve film müziği eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Egitimi 8

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel ses tasarım ve film müziği eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni özel ses tasarım ve film müziği eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı özel ses tasarım ve film müziği kursu almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun ayrıcalıklı bir özel ses tasarım ve film müziği eğitimi ile hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel ses tasarım ve film müziği eğitimi firmalarının aksine öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel ses tasarım ve film müziği kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve özel ses tasarım ve film müziği eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1
Uygulamali Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek stüdyo çalışmaları, yılsonu gösterileri ve uygulamalı özel ses tasarım ve film müziği dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel ses tasarım ve film müziği kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel materyaller kullanarak yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizle öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor ve öğrendiklerini kalıcı hale getiriyoruz. Sahne performansları ve bol uygulamalarla yeteneklerini kullanmayı profesyonel anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz.

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi alırken hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de kendinize değer katacağınız bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Müzik Akademi farkını görün!

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı bir müzisyen olmak isteyenlere, yeteneklerini nasıl değerlendireceğini bilmeyenlere ve hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel ses tasarım ve film müziği kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi alarak içlerindeki müzisyeni keşfetmek isteyen ancak hangi adımları atması gerektiğini bilmeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için özel ses tasarım ve film müziği eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1
Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu Is Imkani 1

İş İmkanı

Amatörlüğün ötesine geçmek isteyen özel ses tasarım ve film müziği kursu öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, stüdyo çalışmalarında yer almalarını sağlayarak hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel ses tasarım ve film müziği kursu ve destekleyici müzik eğitimlerimizi alan kursiyerlerimize kariyer fırsatları hakkında bilgilendirme yapıyor, partnerlerimiz aracılığıyla sanat dünyasına adım atmalarını sağlayarak müziğin mutfağında yer almalarına yardımcı oluyoruz. Başarılı mezunlarımıza ise Müzik Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen ajansları, eğlence merkezleri ve müzisyenleriyle çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmek isteyen, profesyonel hayatta yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimize özel ses tasarım ve film müziği eğitimi sonrasında da destek olmaya devam ediyoruz.

Müzik Akademi olarak sadece özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Sanatıyla fark yaratmak isteyenlere özel ses tasarım ve film müziği eğitiminden enstrüman kurslarına, ses mühendisliğinden DJ eğitimine kadar farklı eğitimler veriyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için özel ses tasarım ve film müziği eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Ses tasarımcısı olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile müzik yeteneğinizi şekillendirin!

Başarılı İşlere İmza Atın!

Ünlü dizi ve filmlerin ses tasarımlarını siz yapın, sektörün aranan isimlerinden olun!

Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu Mezunlari 1

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerimize müziğin teknik ve pratik yönlerini aktararak hayallerine uzanan ilk adımları birlikte attık.

Avrupa standartlarında özel ses tasarım ve film müziği kursu programlarımız, müziğin tüm coşkusunu hissedebileceğiniz ferah dersliklerimiz, sosyal ve kültürel aktivitelerimiz ve 15 yılı aşkın deneyimimizle birlikte Türkiye'nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden pek çok insanın özel ses tasarım ve film müziği dersleri ile yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduk.

Birey odaklı özel ses tasarım ve film müziği eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, müzikal geçmişinize ve becerilerinize özel düzenlenmiş kaliteli özel ses tasarım ve film müziği kursları almak için Müzik Akademi ailesine katılın!

200+ Profesyonel Ses Mühendisi

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi ve diğer müzik kursu programlarımızdan yararlanan 200'den fazla öğrencimiz kariyer rotalarını zirveye çevirdiler, profesyonel hayatlarında istedikleri sonuçları almaya başladılar.

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri ile diğer müzik kurslarımızı bitiren öğrencilerimiz; Türkiye’nin en popüler albümlerinde yer aldılar, stüdyolarda çalışma fırsatı buldular, binlerce insanın dinlediği şarkıları düzenlediler. Müziğin mutfağında olmayı çok seven öğrencilerimiz başarılı müzisyenler arasına adlarını yazdırdılar.

Müzik Akademi olarak özel ses tasarım ve film müziği kursu sürecinde ve sonrasında öğrencilerimizin yanında yer alıyor, onlar sahnelerin tozunu yutarken bizler de başarılarıyla gurur duymaya devam ediyoruz!

Ses Tasarimcilari 3
Muzik Ve Enstruman Egitimleri 220

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Keyifli bir hobi edineceğiniz, yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri ile yanınızdayız.

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, caz, gitar, keman, DJ, piyano, bateri, ses mühendisliği, konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel ses tasarım ve film müziği kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ile kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde özel ses tasarım ve film müziği eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 1
Sanat Cafe 80

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel ses tasarım ve film müziği eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Özel ses tasarım ve film müziği dersi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Başarılı müzisyenlerden ve Türkiye’nin en iyi özel ses tasarımcılarından öğrencilerimizin sahne çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlıyoruz!

Özel ses tasarım ve film müziği kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen isimlerle birlikte yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta kendilerine yer bulmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, başarılı bir özel ses tasarımcısı olmak isteyen kursiyerlerimize yol gösteriyoruz.

Ozel Ses Tasarim Film Muzigi Kursu Ustalardan Elestiriler 1
Ozel Ses Tasarim Film Muzigi Workshop 1

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin en iyi özel ses tasarımcıları, müziğin popüler isimleri ve duayenlerle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen özel ses tasarımcılarından müziğin sırlarını öğreneceğiniz butik özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

Ozel Ses Tasarim Film Muzigi Kursu Fiyatlari 1

Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu Fırsatları!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel ses tasarım ve film müziği kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel ses tasarım ve film müziği kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ses tasarım ve film müziği ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun eğitim programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel ses tasarım ve film müziği eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel ses tasarım ve film müziği dersleri veriyoruz.

Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kurslari 15

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel ses tasarım ve film müziği dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Eğlenceli Bir Ortamda, Uygulamalı Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursları ile Yaşamınıza Yeni Bir Boyut Katın!

Ses tasarımcısı olmayı çok istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum ya da sahne ve stüdyo çalışmalarında yer almalı, hayallerimi gerçekleştirmeliyim diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Muzik Akademi 83

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Muzik Akademi Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Kursu 2

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel ses tasarım ve film müziği eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Ozel Ses Tasarim Ve Film Muzigi Egitimi 17

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri ile sahne ve stüdyo deneyimi kazanın, yeteneklerinizi keşfedin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Müzik hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz, alanında uzman eğitmenler ve modern eğitim metotlarıyla kişiselleştirilmiş bir özel ses tasarım ve film müziği eğitimi sizi bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak özel ses tasarım ve film müziği eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, özel ses tasarım ve film müziği kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel ses tasarım ve film müziği kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi özel ses tasarım ve film müziği kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Özel Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu, Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Kanun, Viyolonsel, Ud, Ney, Saksafon, Bateri, Akordeon, DJ, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon Kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Özel ses tasarım ve film müziği kursu eğitmen kadromuz; konservatuar mezunu, başta özel ses tasarım ve film müziği olmak üzere farklı dallarda uzmanlaşmış ve geniş bir deneyime sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde müzik eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen ses mühendisleri ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Özel Ses Tasarım ve Film Müziği, Gitar, Keman, Piyano, Bateri, Kanun, Ud, Viyolonsel, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon kursları başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Muzik Akademi Iletisim 107

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel ses tasarım ve film müziği kursu ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi özel ses tasarım ve film müziği kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel ses tasarım ve film müziği kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Özel ses tasarım ve film müziği eğitimi ve diğer kurslarımızla profesyonelliğe adım atmış binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

246

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.230 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20