Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Zuhuratbaba

Yaşamınızı Daha Keyifli Hale Getirebilirsiniz! – Gitar Dersi Zuhuratbaba Müzik Akademi

Her gün aynı şeyleri yapıyor olmak sizi bunaltıyor mu? Yaşamınıza farklı bir renk mi katmak istiyorsunuz? O halde sanat dolu bir ambiyansta oldukça keyifli geçecek bir gitar eğitimine ne dersiniz? Dinlerken keyif aldığınız şarkılara gitarınızla eşlik etmenin keyfini çıkarmak ve öğrendiklerinizi sahne çalışmaları ile pratiğe dökmek için hemen Müzik Akademi’nin Zuhuratbaba gitar kurslarına gelin ve pratik ağırlıklı gitar eğitimi ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapın!

Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kursu ile müzikal becerilerinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Gitarınızı hemen elinize alın ve söylemek istediğiniz ne varsa gitarınızdan dökülen notalarla ifade edin!

Gitar Harika Bir Sakinleştirici! – Gitar Kursu Zuhuratbaba Müzik Akademi

Temel müzik bilgisinden notalara, ellerinizi nasıl kullanmanız gerektiğinden gitarı nasıl tutmanın daha sağlıklı olduğuna kadar birçok konuda uzmanlaşacağınız bir eğitim için Müzik Akademi’nin Merter gitar derslerine katılabilirsiniz!

Müzik Akademi ailesi olarak henüz Merter’de değiliz. Ancak sizlerden gelen yoğun talep ve ilgiyle 2024 yılı itibariyle Merter’de de olmayı planlıyoruz. Bu süreçte eğitimlerimize katılmak isterseniz Bakırköy gitar kurslarımıza gelebilirsiniz.

[widget-181]

Enstrüman Çalmanın Yaşı Yok! – Gitar Dersi Zuhuratbaba Müzik Akademi

Gitar çalmak istiyor ama yaşınızın gitar eğitimine uygun olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Gitar çalmayı gerçekten istiyorsanız önünüzde hiçbir engel yok! İsterseniz hobi edinmek isterseniz de mesleki yaşamınıza yön vermek için Zuhuratbaba gitar kursuna gelebilirsiniz. Gitar, 7’den 70’e herkese hitap edebilen bir enstrüman, asla hayallerinizden vazgeçmeyin!

Unutulmaz Anlar Yaşayın! – Gitar Eğitimi Zuhuratbaba Müzik Akademi

Amatörlükten profesyonelliğe ulaşan müzik yolculuğunuzda unutulmaz hatıralar biriktirmeye var mısınız? Sizin gibi müzik tutkunu insanlarla bir araya geleceğiniz, ilk şarkınızı çalacağınız,  belki de gitarı ilk kez elinize alacağınız bir gitar eğitimi ve keyifli bir sanat ortamı… Bu eğlenceli atmosferdeki yerinizi almak için hemen Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kursuna gelin!

Çocuğunuzun Gelişimini Destekleyin! – Çocuk Gitar Kursu Zuhuratbaba Müzik Akademi

Gitar eğitimi ile çocuğunuzun dinleme ve okuma becerilerini geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Çocuğunuzun gitar derslerine katılırken aynı zamanda da yaratıcılığını geliştireceği bir ortamda bulunmasını isterseniz hemen Müzik Akademi Zuhuratbaba çocuk gitar kursuna gelebilirsiniz. Çocuğunuzun hem zihinsel hem de sosyal gelişimini sağlayacağı Zuhuratbaba çocuk gitar dersi ile ayrıcalıklı bir eğitim fırsatını kaçırmayın.

Hayallerinizden Olmayın, Doğru Tercih Yapın! – Gitar Kursu Zuhuratbaba Müzik Akademi

Kaçak ve merdiven altı kurslara dikkat edin! İster hobi ister meslek edinme amaçlı olsun, hayallerinizi kimsenin çalmasına izin vermeyin! Size kaliteli bir eğitim vadetmeyen, kalabalık sınıflarda kendinizi keşfetmenizi engelleyen kurumlardan uzak durun! Gelin, MEB onaylı bir kurum olan Müzik Akademi’de güvenli ve verimli bir eğitim alın!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Zuhuratbaba Gitar Kursu Müzik Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kursu olarak dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor; öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Zuhuratbaba Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kurslarında eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle birlikte ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriği hazırlıyoruz. Kursu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize meslek yaşamlarında önemli bir artı sağlayacak MEB onaylı gitar sertifikalarını takdim ediyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersi Zuhuratbaba Müzik Akademi

Gitar çalmayı ustasından öğreniyoruz! Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler sunuyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen gitaristleri, ünlü müzisyenleri ve müzik topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Zuhuratbaba Gitar Kursu Müzik Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir gitar eğitimi programı oluşturma fikrini Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak ve sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile gitar çalmak sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Zuhuratbaba Gitar Kursu Müzik Akademi

Ekipmanlarımızın kalitesine her zaman önem veriyoruz! Zuhuratbaba gitar kursu olarak öğrencilerimizi her zaman en kaliteli, yeni ve donanımlı ekipmanlarla buluşturuyor; gelişimlerine destek oluyoruz. Zuhuratbaba gitar kursu ile müzikle iç içe bir yaşam tarzını benimsemeye var mısınız? 

Albert Einstein diyor ki;

“Ben sıklıkla müzikle düşünürüm, düşlerimi müzikle yaşarım.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimize değer verdiğimizi göstermek için herhangi bir gerekçe ile devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimize bir yıl süreyle dondurma imkanı tanıyoruz. MEB ruhsatlı bir kurum olan Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kurslarında derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için farklı sınıf veya şubelerimizde telafi hakkı sunuyoruz. %100 öğrenme garantili olan Zuhuratbaba gitar kurslarında ayrıca, eğitimin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrarı fırsatı veriyoruz. 

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Zuhuratbaba Müzik Akademi

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar eğitimi ile 12 kişilik sınıflarımızda verimli ve keyifli dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin isteklerine ve gelişimlerine önem veriyor; birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Zuhuratbaba gitar kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz. Müzik Akademi gitar kursları Zuhuratbaba’de donanımlı bir gitar eğitimi almaya ne dersiniz?

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Zuhuratbaba gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Zuhuratbaba gitar kursu Müzik Akademi’de gitarla tanışın!

Online Eğitim – Müzik Tutkumuzu Dünyanın Her Yerine Taşıyoruz!

Dünyanın her yerinden yoğun talep alan bir müzik kursuyuz! İstanbul dışındaki bir ilde ya da dünyanın herhangi bir bölgesinde olmanız, Müzik Akademi’ye ulaşmanıza engel değil! Sizlerden gelen yoğun taleplerle birlikte Müzik Akademi Zuhuratbaba gitar kursunun kaliteli eğitimini online platformumuza taşıdık! Artık siz de aramıza katılabilir, müzik tutkunuza bizimle birlikte yön verebilirsiniz!

Zuhuratbaba Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimlerimizde bireysel farklılıkları gözeterek programlar oluşturduğumuz için Zuhuratbaba gitar eğitimi ile ilgili en doğru fiyat bilgisini almak için Müzik Akademi’ye gelebilir, size özel sunacağımız avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Gitar Kursu Müzik Akademi – Bizi Tanımak İster misiniz?

Türkiye’nin en iyi gitar kursu Müzik Akademi ile geleceğinize sanatla yön vermeye ne dersiniz? Müzik Akademi bünyesindeki yetişkinler için olan Zuhuratbaba gitar kursunu bitirerek eğitmen olabilir, müzik topluluklarına katılabilirsiniz! Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim programı arayışında iseniz de Zuhuratbaba çocuk gitar kursumuzdan destek alabilir, çocuğunuzun sosyal becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz! 

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Zuhuratbaba Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Özel ders mi almalıyım, yoksa grup gitar eğitimine mi katılmalıyım?

Yalnız olduğunuzda kendinizi daha rahat ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız özel gitar dersi, gitar eğitimi alırken bir yandan da müzik tutkunlarıyla sosyalleşmek istiyorsanız grup gitar derslerine katılabilirsiniz.

  • Zuhuratbaba gitar kursu eğitmenleriniz kim?

Zuhuratbaba gitar eğitimi için eğitmen kadromuzda; konservatuvar mezunları, müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenler, akademisyenler ve ünlü müzisyenler bulunuyor.

  • Eğitimlerde sınav yapılıyor mu? Geçme notu ya da kriteri var mı?

Zuhuratbaba gitar kursu programlarımızda MEB sertifikası verdiğimiz için kurs programı sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen sınav merkezlerinde öğrencilerimizi sınava alıyor, başarılı olan öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Moderniteyle Tarihin Bir Arada Olduğu Zuhuratbaba En İyi Gitar Kursu İçin Hazır!

İstanbul’un Fethi sırasında Türk askerlerine yardımcı olduğu düşünülen ak sakallı velinin ismini taşıyan Zuhuratbaba mahallesi, Ataköy ve Bahçelievler ile komşu. Bakırköy ve İstanbul’un en nezih bölgelerinden biri olan mahalle; yeşil alanları, kafeleri, restoranları ve eğlence mekanları ile sakinlerine sosyal aktiviteler ve kültür – sanat etkinlikleri açısından yeni olanaklar sağlamaya devam ediyor.

Biz de Müzik Akademi ailesi olarak Zuhuratbaba gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20