Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Şişli

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarmaya Ne Dersiniz?

İçinizdeki müzisyene kulak vermeye var mısınız? Şişli gitar kursları ile kariyerleriyle gençlere idol olan Türkiye'nin usta gitar sanatçılarından ders alacağınız bir eğitime hazır olun! Müzik Akademi Şişli gitar eğitimi ile hayatınıza yeni bir heyecan katmaya ve kendinize zaman ayırmaya ne dersiniz?

İş stresinizi bir kenara bırakın! Şişli gitar kursları ile yeteneklerinizi keşfettikçe kendinizi herkesten farklı hissedeceğiniz bir gitar eğitimine başlayın. Yenilenmiş ve dinlenmiş hissetmek için yaşamınızda müziğe yer ayırmanın ayrıcalıklarını yaşayın. Müzik Akademi Şişli gitar kursu ile yeteneklerinizi keşfedin!

Hayalleriniz Gerçek Olsun! – Şişli Gitar Dersleri Müzik Akademi

En iyi Şişli gitar kursu olan Müzik Akademi ile önceliklerinizi müzikle değiştirmeye hazır olun! Hobi olarak başladığınız gitar eğitimini profesyonel yaşamınıza taşımak ister misiniz? O halde hayalinizdeki mesleğe sahip olmak ve sahnelerin tozunu attırmak için hemen Müzik Akademi Şişli gitar kursuna gelin ve başarılı bir gitarist olmak için çalışmalara başlayın!

Müzik Akademi Şişli gitar kursu olarak şimdilik Bakırköy’deki şubemizde sizlerleyiz ancak öğrencilerimizden gelen yoğun talepler ile birlikte Şişli’de de şube açmak üzereyiz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek, sizi profesyonel bir müzisyen yapacak gitar eğitimi için Müzik Akademi Şişli gitar kurslarını ziyaret edin!

[widget-181]

Kendinizi Özgür Hissedin! – Gitar Kursları Şişli Müzik Akademi

Müziğin rahatlatıcı dünyasına adım atmaya ne dersiniz? Gitarınızdan dökülen notalarla kendinizi ifade edebileceğiniz, zihninizi rahatlatabileceğiniz terapi gibi bir hobi edinmek için hemen Şişli gitar derslerine katılın! Günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak çok daha sakin, dingin ve pozitif hissedebilir, müzikle bir bütün olarak kendinize zaman ayırmış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Müziğin mutlu edici, motivasyonu artırıcı enerjisine gitarınızla dahil olabileceğiniz keyifli bir atmosferde bulunmak için Müzik Akademi’nin Şişli gitar kurslarına gelebilir, müziğin psikolojiniz üzerindeki iyileştirici etkisine şahit olabilirsiniz.

Çocuğunuzun Hayallerinin Peşinden Koşmasına İmkan Tanıyın! – Çocuk Gitar Kursları Şişli Müzik Akademi

Çocuğunuz ileride başarılı bir müzisyen olacağını söylüyor ve kendini sürekli olarak sahnede hayal ediyorsa onun bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Çocuğunuzu erken dönemde müzikle buluşturarak temel eğitimden başlayarak profesyonelliğe doğru ilerlemesini teşvik edebilir, kaliteli bir eğitimle başarılı bir müzisyen olmasını sağlayabilirsiniz.

Müzik Akademi Şişli çocuk gitar kursuna gelerek alanında uzman eğitmenlerimizin çocuğunuzdaki yetenekleri gün ışığına çıkartmasını sağlayabilir, ona güzel bir gelecek inşa edebilirsiniz. Profesyonel yaşamında müziğe yer vermesine ek olarak sanatsever ve müziksever bir birey olarak yetişmesini teşvik eden Müzik Akademi Şişli gitar kursları ile çocuğunuza güzel bir gelecek bırakabilirsiniz!

Eğitim Alacağınız Kuruma Dikkat Edin! – Gitar Eğitimi Şişli Müzik Akademi

Hem çocuk gitar dersleri hem de yetişkin gitar kursunda merdiven altı kurumlara dikkat edin! Gitar eğitimi almak isterken hem paranızdan hem de vaktinizden olmamak için MEB onaylı, donanımlı ve kaliteli kurumları tercih edin. Müzik Akademi Şişli gitar kursları olarak biz, eğitimde kaliteye önem veren, insanların hayallerini çalmayı değil, onların hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen bir aileyiz. Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve geleceğinize Müzik Akademi Şişli gitar eğitimi ile yön vermek isterseniz hemen bizi ziyaret edebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Şişli Gitar Kursu Müzik Akademi

Sizler için her türlü önlemi aldığımızı, başarılı bir eğitim kurumu olduğumuzu ve ayrıcalıklı bir eğitim sunduğumuzu MEB ruhsatımızla belgeliyoruz! Müzik Akademi gitar kursu Şişli şubesi olarak biz, MEB tarafından onay almış bir müzik kursuyuz.

Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’nde belirtilen tüm şartlara uyuyor; yangın merdivenlerinden deprem dayanıklılık raporuna, dersliklerimizden acil çıkışlara kadar her şeye sizler için özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Şişli Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

Profesyonel müzik kariyerinize 1-0 önde başlamak ister misiniz? O halde sizi rakiplerinizin arasında bir adım öne çıkaracak MEB onaylı gitar sertifikası veren kurumumuza gelebilir, hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok bölgesinde geçerliliği olan sertifikanız ile başarınızı destekleyebilirsiniz! Müzik Akademi Şişli gitar kursuna gelin, hayallerinize giden yolculuğa beraber çıkalım!

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersi Şişli Müzik Akademi

Müzik Akademi Şişli gitar kursu olarak eğitmenlerimizin konservatuar mezunu, deneyimli müzisyen ve pedagojik eğitim sahibi uzmanlar olmasına özen gösteriyoruz. Müzik kariyerinizde sizi bilgileriyle yönlendirebilecek, deneyimleriyle eksiklerinizi fark edip geliştirecek gitar eğitmenlerinden ders almak için hemen Müzik Akademi Şişli gitar kurslarına gelin! Türkiye’nin önde gelen gitar sanatçılarıyla Müzik Akademi’de buluşma vakti!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Şişli Gitar Kursu Müzik Akademi

Bugüne kadar 1500 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz gitar eğitimi metodumuzu Şişli gitar kursları ile sürdürüyor, dünyanın en iyi müzik okullarının müfredatlarını da göz önüne alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine özen gösteriyoruz.

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Şişli Gitar Kursu Müzik Akademi

Ekipmanlarımızın donanımlı olması, uygulamalı eğitimde başarıya ulaşmamızdaki en etkili ayrıcalıklardan biri. Güncelliğini yitirmiş ya da kaliteli olmayan müzik aletleri ile sizleri asla uğraştırmıyor, tüm ekipmanlarımızı en iyilerinden tahsis ediyoruz! Şişli gitar kursu ile müzikle iç içe bir yaşam tarzını benimsemeye var mısınız? 

Amerikalı elektro gitar virtüözü Steve Vai diyor ki;

“Onu çalıyor olmamın yanı sıra ben bu gitar denen enstrümanın hayranıyım aynı zamanda!”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili İstanbul’un en iyi gitar kursu Şişli Müzik Akademi’de dersi kaçıran öğrencilerimize farklı sınıf veya şubelerimizde telafi şansı sunuyoruz. Ücretsiz kurs tekrarı hakkı ile eğitimlere yeniden katılma fırsatı tanıyor, siz başarılı olana kadar eğitim vermeye devam ediyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimiz için Müzik Akademi Şişli gitar kurslarında bir yıl süresince geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Şişli Müzik Akademi

Öğrencilerimizi kalabalık sınıflarda eğitmenleriyle sağlıklı iletişim kuramadıkları, verimli çalışamadıkları ve potansiyellerini keşfedemedikleri kalitesiz bir eğitime layık görmüyoruz. Sizler için en iyisini düşünüyor ve konforlu bir gitar eğitimi için sınıflarımızı 12 kişilik düzenliyoruz. Sınıflarımızı bilgi seviyesi ve yaş grubu kriterleri göz önüne alarak ayarlıyor, derslerin verimli geçmesini sağlıyoruz. Talep eden kursiyerlerimiz için Türkiye’nin önde gelen gitar eğitmenlerinden birebir dersler oluşturuyor, Müzik Akademi Şişli gitar kursunda hem faydalı hem de keyif dolu dersler işliyoruz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Müzik Akademi Şişli gitar kurslarına ulaşım çok kolay! İstanbul’un her bölgesinden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak kurumumuza kolaylıkla ulaşabilir, toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki Şişli gitar kursumuzda yollarda vakit kaybetmeden başarılı bir eğitim alabilirsiniz.

Online Eğitim – Müzik Tutkumuzu Dünyanın Her Yerine Taşıyoruz!

Türkiye’nin ve dünyanın her yanındaki müzik tutkunlarına Şişli gitar kursu olarak eğitimlerimizden yararlanma fırsatı sunuyor, ailemizi daha da genişletmek için online eğitimlerle şubemize gelemeyen öğrencilerimize destek olmayı sürdürüyoruz.

Şişli Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarında uygunluk alan Şişli gitar kursları Müzik Akademi’de verdiğimiz gitar eğitimiyle öğrencilerin gelişim ve becerilerini göze alarak eğitim programları oluşturduğumuz için fiyatlarımız yaşınıza, bilgi seviyenize ve grup/bireysel ders tercihinize göre değişebiliyor. En doğru bilgiyi almak ve Şişli çocuk gitar kursumuzu yakından görmek isterseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Şişli Gitar Kursu Müzik Akademi – Ailemizi Yakından Tanıyın!

Sizinle ortak zevkleri olan kişilerle bir araya gelmek ve ders aralarında müzik ve sanata dair sohbetler etmek ister misiniz? O halde sizin için hazırlanan özel eğitim programlarımızı incelemek ve Sanat Cafe’mizi görmek için hemen Müzik Akademi Şişli gitar kursunu ziyaret edebilirsiniz! Gelin müzik tutkunuzu birlikte geliştirelim! Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız Şişli gitar eğitimi programı ile rakiplerinizden bir adım önde olmaya ne dersiniz?

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Şişli Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Eğitimlerde sınav yapılıyor mu? Geçme notu ya da kriteri var mı?

Şişli gitar kursu programlarımızda MEB sertifikası verdiğimiz için kurs programı sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen sınav merkezlerinde öğrencilerimizi sınava alıyor, başarılı olan öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını takdim ediyoruz.

  • Gitar kursunuza katılmam profesyonel bir gitarist olmam için yeterli mi?

Şişli gitar eğitiminden profesyonel anlamda faydalanmanız mümkün! Mesleki yaşamınıza fayda sağlayacak ve sizi profesyonelliğe götürecek ders programlarımız ile Şişli gitar kursları, akademik kariyerinizde sizin yanınızda olmaya hazır!

  • Müzik Akademi gitar kursu tam olarak nerede? Nasıl ulaşabilirim?

Müzik Akademi Şişli gitar kursumuz an itibariyle aktif değil ancak en kısa sürede yeniden faaliyete geçecek. Şu anda tüm kadromuz ve keyifli atmosferimizle birlikte Bakırköy şubemizde sizlerleyiz. İstanbul’un her noktasında metro, metrobüs, minibüs ve otobüs gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 

Sanatseverlerin Buluşma Noktası Şişli En İyi Gitar Kursunu Hak Ediyor!

Hiç kuşkusuz kültürel aktivitelere düşkünseniz daima etkinlik takvimini takip etmeniz gereken ilçelerden biri Şişli. Sergi Sarayı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi gibi mekanları barındıran ilçe müziğimizin tartışmasız en önemli sahnelerinden ikisine de ev sahipliği yapıyor. Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve Harbiye Açıkhava... Bunlara ek olarak Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, Teşvikiye Camii, St. Esprit Kilisesi, Harbiye Orduevi gibi önemli lokasyonlar da Şişli’de yer alıyor. Yalnızca kendi sakinlerine değil, tüm İstanbullulara birçok aktivite şansı sunan ilçede kültür sanat etkinliklerine talebin her zaman fazla olduğu kuşkusuz...

Biz de Müzik Akademi ailesi olarak Şişli gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20