Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Florya

Gitar Eğitimi Alarak İçinizdeki Gitaristi Ortaya Çıkarmaya Ne Dersiniz?

Bir enstrüman çalmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Öyleyse size güzel bir önerimiz var! Gitarın ruhunuzu dinlendirecek sesiyle müzik yaşamınıza başlamak ister misiniz? Müzik Akademi Florya gitar kursları ile içinizdeki müzisyene kulak vermeye hazır olun! Bırakın, müziğin büyülü dünyası sizi rahatlatsın!

Gitarını yanından ayırmak istemeyenler! Hobi olarak başladığınız gitar eğitimi sizin için vazgeçilmez bir hal aldıysa Müzik Akademi Florya gitar kursunun sanat dolu atmosferinin size katacağı çok şey var! Hemen aramıza katılarak müzikal becerilerinizi geliştirebilir, sanatçı kişiliğinizi konuşturabilirsiniz!

Müziğin Gücünü Hissedin! – Gitar Dersleri Florya Müzik Akademi

Siz de yaratıcılığınızı artıracak ve sanatla iç içe olmanızı sağlayacak bir gitar eğitimi almak isterseniz hemen Müzik Akademi’ye gelebilirsiniz. Müzik Akademi ailesi olarak henüz Florya’da değiliz ancak sizlerden gelen yoğun talep ile birlikte en kısa sürede Florya gitar kurslarında da buluşmayı hedefliyoruz. Bu süreçte ailemize katılmak, sıcak ve samimi atmosferimizde müzikle iç içe olmak isterseniz Bakırköy şubemizdeki gitar derslerine katılabilirsiniz.

[widget-181]

Yaşamınıza Renk Katın! – Gitar Kursu Florya Müzik Akademi

Tek eğlenceniz sosyal medyada dolaşmak, tablet veya telefonla vakit geçirmek olmasın! Yaşamda size enerji katacak çok daha güzel şeyler var! Müziğin iyileştirici, sakinleştirici ve dinlendirici bir etkisi olduğunu ve zihindeki olumsuzlukları pasifleştirdiğini söylesek ne dersiniz?

Siz de yaşamınıza renk katmak, enerjinizi artırmak ve hayata daha renkli bir pencereden bakmak için hemen Florya gitar kurslarına katılabilir, müziğin keyifli atmosferinde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Müzik Akademi sizi kendinizi değerli ve mutlu hissetmeye davet ediyor!

Çocuğunuzun Yaratıcılığı Artsın! – Çocuk Gitar Kursları Florya Müzik Akademi

Gitar çalmak düşündüğünüz kadar basit bir eylem değil. Gitarı, yalnızca önünüzdeki notaları çalmak olarak değerlendiriyorsanız yanılıyorsunuz! Aslında gitar çalarken dinlediğiniz müziklere kendinizden bir imza bırakır, karakterinizi yansıtır ve farkında olmadan parçaları özgünleştirirsiniz. Yani gitar çalarken aynı zamanda yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi konuşturursunuz!

Siz de çocuğunuzun erken dönemde yaratıcılığını geliştirerek harikalar yaratmasını ve ileride çok daha üretken ve aktif bir birey olmasını isterseniz onu Müzik Akademi’nin Florya çocuk gitar eğitimlerine gönderebilir, geleceği için en doğru yatırımı yapmış olabilirsiniz.

Zamanınızı Güvenilmez Kurumlara Harcamayın! – Çocuk Gitar Kursu Florya Müzik Akademi

İsterseniz profesyonel yaşamınız için isterseniz de boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz bir hobi edinmek için gitar eğitimine başlamış olun; önemsenmediğiniz, fark edilmediğiniz ve teşvik edilmediğiniz bir gitar kursunda olmak istemezsiniz, öyle değil mi?

Hem vaktinizden hem de paranızdan olmamak için gitar derslerine katılacağınız kuruma dikkat edin, merdiven altı kurumlar size hiçbir şey katmayacak! Müzik Akademi Florya gitar kurslarına gelerek MEB onaylı bir kurumdan ayrıcalıklı bir ders alabilirsiniz!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu –Florya Gitar Kursu Müzik Akademi

Deneyimli eğitmen kadromuzla birlikte Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimi programımız ile müzik kulağınızın gelişimine destek oluyoruz! Araç-gereç donanımından acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporlarından güvenlik önlemlerine kadar her konuda yeterli olduğumuzu MEB ruhsatımızla ispatlıyoruz! En iyi gitar kursu Müzik Akademi olarak öğrencilerimiz için her türlü detayı planlıyoruz. 

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Florya Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

İsterseniz profesyonel yaşamınızda isterseniz de hobinizi geliştirme konusunda fayda sağlayacağınız MEB onaylı gitar sertifikası ile bir adım önde olmaya ne dersiniz? MEB ruhsatlı en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, gitar eğitimini tamamlayan öğrencilere hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerliliği olan MEB onaylı gitar sertifikası veriyor! Gitar kursları Florya ile yaşamınızda müziğe yer verebilir, yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz!

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersleri Florya Müzik Akademi

Müzik Akademi ailesi olarak gitar üzerine eğitim almış konservatuar mezunu eğitmenlerden Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerine kadar birçok profesyonelle çalışıyor, başarılı bir eğitim alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatını müziğe adamış duayenlerle düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerle öğrencilerin farklı bir bakış açısı kazanmasını ve hayranı oldukları gitar sanatçılarıyla tanışmalarını sağlıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Florya Gitar Kursu Müzik Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir gitar eğitimi programı oluşturma fikrini Müzik Akademi Florya gitar kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak ve sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile gitar çalmak sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

Araştırmalar Gösteriyor;

Çocukluk dönemindeyken gitar çalmaya başlayan kişilerin, çalmayanlara göre beynin sağlıklı işleyişini daha uzun süre koruduğu görülüyor. 

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili İstanbul’un en iyi gitar kursu Florya Müzik Akademi’de dersi kaçıran öğrencilerimize farklı sınıf veya şubelerimizde telafi şansı sunuyoruz. Ücretsiz kurs tekrarı hakkı ile eğitimlere yeniden katılma fırsatı tanıyor, siz başarılı olana kadar eğitim vermeye devam ediyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimiz için Müzik Akademi Florya gitar kurslarında bir yıl süresince geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Florya Müzik Akademi

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Müzik Akademi Florya gitar eğitimi ile 12 kişilik sınıflarımızda verimli ve keyifli dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin isteklerine ve gelişimlerine önem veriyor; birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Florya gitar kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz. Müzik Akademi gitar kursları Florya’da donanımlı bir gitar eğitimi almaya ne dersiniz?

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Florya gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Florya gitar kursu Müzik Akademi’de gitarla tanışın!

Online Eğitim – Eğitimlerimize Gelen Yoğun Talebe Kayıtsız Kalmadık!

Florya çocuk gitar kurslarına Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasından gelen öğrenci taleplerini değerlendirdik ve online eğitime başladık! Müzik Akademi Florya gitar kursları ile başarılı bir gitarist olmak isteyen herkes için mesafeleri kaldırdık! Nerede olursanız olun, Müzik Akademi’nin online eğitimlerine katılabilir, profesyonel bir gitar eğitimi alabilirsiniz!

Florya Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarında uygunluk alan Florya gitar kursları Müzik Akademi’de verdiğimiz gitar eğitimiyle öğrencilerin gelişim ve becerilerini göze alarak eğitim programları oluşturduğumuz için fiyatlarımız yaşınıza, bilgi seviyenize ve grup/bireysel ders tercihinize göre değişebiliyor. En doğru bilgiyi almak ve Florya çocuk gitar kursumuzu yakından görmek isterseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Florya Gitar Kursu Müzik Akademi – Bizi Tanımadan Kararınızı Vermeyin!

En iyi Florya gitar kursu Müzik Akademi ailesini tanımaya ne dersiniz? Müzik Akademi Florya gitar kursları, size kaliteli bir eğitim için gerekli olan tüm imkanları sunuyor! Siz de müziğin dinlendirici gücünden faydalanmak ve boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz bir hobi edinmek istiyorsanız Florya gitar derslerine katılabilir, müzikal becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kariyer hedefleriniz için önemli bir artı sağlayacak gitar eğitimimizle ilgili bilgi almak için bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Florya Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Gitar kursu sertifikalarınız MEB onaylı mı?

En iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, MEB onaylı bir kurum olduğu için sunmuş olduğu sertifikalar da MEB onaylı gitar sertifikasıdır.

  • Derslere devam zorunluluğu var mı?

Evet, derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıt yaptırdığınız kurs süresi üzerinden %10 devamsızlık hakkınız vardır.

  • Deneme derslerinize katılabilir miyim, deneme dersi ücretli mi?

Tanıtım dersi için yer ayırtmak isterseniz ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan deneme derslerimize katılmak, aklınıza takılanları sormak için iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Maviyle Yeşilin Buluşma Noktası Florya En İyi Gitar Kursu İçin Hazır!

Önceleri yerleşim yerlerinin uzağında bir lokasyon olan Florya, 1930’lu yıllarda Atatürk’ün bölgeyi ziyaret etmesiyle değişmeye başlıyor. Florya Atatürk Deniz Köşkü, Orman Çiftliği gibi yapıların inşa edilmesiyle İstanbul’un en güzel semtlerinden biri haline gelen bölgede günümüzde İstanbul Akvaryum, Florya Sahil Parkı, Aqua Florya Alışveriş Merkezi gibi pek çok görülmeye değer mekan bulunuyor. Sosyal ve kültürel etkinlikler açısından da sakinlerine bolca opsiyon vadeden semt, Türkiye’nin en iyi müzik okulu ile önümüzdeki günlerde tanışmaya hazırlanıyor!

Müzik Akademi ailesi olarak Florya gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20