Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Fatih

Ruhunuzu Özgür Bırakın! – Gitar Dersleri Fatih Müzik Akademi

Müziğin büyülü dünyası sizi çağırıyor, kulak vermeye hazır mısınız? Küçük yaşlardan beri en büyük hayaliniz bir enstrüman çalmaksa hayallerinize kavuşmanın şimdi tam zamanı! Hemen Müzik Akademi Fatih gitar kursuna gelin, başarılı bir eğitimle gitarın ruhunuzu dinlendirecek tınısına kulak verin!

Hayatın yorucu temposuna küçük bir mola verin! Fatih gitar dersleri ile kendinize zaman ayırmanın tadını çıkarın! Heyecan verici bir müzik yolculuğuna çıkmak ve kendinizi keşfetmek için Müzik Akademi’yi ziyaret etmeye ne dersiniz?

Benzersiz Bir Deneyim Yaşayın! – Gitar Kursu Fatih Müzik Akademi

Gerçek bir sanat atmosferinin tadını çıkarmak, usta müzisyenlerle tanışıp onlardan ders almak ve sizin gibi sanatsever insanlarla bir araya gelerek müziğe dair keyifli sohbetler edeceğiniz bir gitar eğitimine katılmak ister misiniz? Fatih gitar kursu ile yaşamınız boyunca unutulmayacak hatıralar biriktirebilirsiniz!

Müzik Akademi Fatih gitar kursu olarak şimdilik Bakırköy şubemizde sizlerleyiz. En kısa zamanda Fatih’te de olmayı hedefliyoruz. Müzik tutkunlarıyla bir araya geleceğiniz gitar eğitimi için hemen Müzik Akademi Fatih gitar kurslarına gelin, farkı hissedin!

[widget-181]

İyi Bir Dinleyici Olun! – Gitar Kursları Fatih Müzik Akademi

Gitar eğitimi alarak aynı zamanda müzik kulağınızı geliştirebileceğinizi biliyor musunuz? Gitar çalarken yalnızca sözlere uygun müzik üretmezsiniz, aynı zamanda duygularınızı da notalarla ifade edersiniz. Fatih gitar derslerine katılarak müziğin dilini öğrenmeye ve müzik ufkunuzu genişletmeye var mısınız?

Gitar derslerine katıldıktan sonra dinlediğiniz tüm şarkıların farkında olmadan müziklerine odaklanacaksınız. Müzikteki ton farklılıklarını ayırt ettikçe yalnızca sözlerdeki değil, bestedeki duygulara da hakim olacaksınız! İyi bir dinleyici olmak ve duygularınızı müzik diliyle ifade etmek için hemen Müzik Akademi Fatih gitar kursuna gelin, müziği tam anlamıyla keşfedin!

Çocuğunuzun Gelişimini Destekleyin! – Çocuk Gitar Kursu Fatih Müzik Akademi

Çocuğunuzun gitar derslerine katılırken aynı zamanda da yaratıcılığını geliştirebileceğini biliyor musunuz? Gitar çalmak, beyin için bir nevi egzersiz sayılabilir. Özellikle çocukluk döneminde alınan gitar eğitimi ile çocuğunuzun dinleme ve okuma becerilerini geliştirebilir, kendine olan güvenini ve odaklanma seviyesini artırabilirsiniz.

Gitar eğitimlerine katılan çocuğunuzun, beynin dil ve akıl yürütme ile ilgili olan sol tarafını daha aktif olarak kullandığını söylesek ne dersiniz? Gitar çalmanın çocuklar üzerinde beyni uyarıcı bir işlevi var. Siz de çocuğunuzun hem zihinsel hem de sosyal gelişimini sağlayacak olan gitar eğitiminden faydalanmasını isterseniz hemen Müzik Akademi’ye gelebilirsiniz.

Hayallerinizden Olmayın, Doğru Tercih Yapın! – Gitar Kursu Fatih Müzik Akademi

Kaçak ve merdiven altı kurslara dikkat edin! İster hobi ister meslek edinme amaçlı olsun, hayallerinizi kimsenin çalmasına izin vermeyin! Size kaliteli bir eğitim vadetmeyen, kalabalık sınıflarda kendinizi keşfetmenizi engelleyen kurumlardan uzak durun! Gelin, MEB onaylı bir kurum olan Müzik Akademi’de güvenli ve verimli bir eğitim alın!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Fatih Gitar Kursu Müzik Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Müzik Akademi Fatih gitar kursu olarak dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor; öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Fatih Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

Müzik Akademi Fatih gitar kurslarında eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle birlikte ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriği hazırlıyoruz. Kursu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize meslek yaşamlarında önemli bir artı sağlayacak MEB onaylı gitar sertifikalarını takdim ediyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersi Fatih Müzik Akademi

Gitar çalmayı ustasından öğreniyoruz! Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler sunuyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen gitaristleri, ünlü müzisyenleri ve müzik topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Fatih Gitar Kursu Müzik Akademi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan gitar eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte çok yönlü bir akademi olmayı amaçlıyor; eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Fatih Gitar Kursu Müzik Akademi

Diğer kursların aksine yalnızca teorik eğitimi sıkıcı ve yetersiz buluyor; bu yüzden de öğrencilerimiz için uygulama ağırlıklı ders içerikleri hazırlıyoruz. Hazırladığımız programların daha verimli olması ve öğrencileri başarıya ulaştırması için gerekli olan ekipman donanımına önem veriyor, araç-gereçlerimizin yeterli ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Araştırmalar Gösteriyor ki;

“Müzik eğitimi almış kişiler, almayanlara göre önemli ölçüde daha iyi sözel belleğe sahip oluyor.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

MEB ruhsatlı bir kurum olan Müzik Akademi Fatih gitar kurslarında derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için farklı sınıf veya şubelerimizde telafi hakkı sunuyoruz. %100 öğrenme garantili olan Fatih gitar kurslarında ayrıca, eğitimin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrarı fırsatı veriyoruz. Öğrencilerimize değer verdiğimizi göstermek için herhangi bir gerekçe ile devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimize bir yıl süreyle dondurma imkanı tanıyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Fatih Müzik Akademi

En iyi gitar kursu Müzik Akademi olarak öğrencilerimiz için her türlü detayı planlıyoruz. Araç-gereç donanımından acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporlarından güvenlik önlemlerine kadar her konuda yeterli olduğumuzu MEB ruhsatımızla ispatlıyoruz! Deneyimli eğitmen kadromuzla birlikte Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimi programımız ile müzik kulağınızın gelişimine destek oluyoruz!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Fatih gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Fatih gitar kursu Müzik Akademi’de gitarla tanışın!

Online Eğitim – Müzik Tutkumuzu Dünyanın Her Yerine Taşıyoruz!

En iyi Fatih gitar kursu olan Müzik Akademi’ye Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bir tık ile ulaşabilirsiniz. Gitar eğitimini, konumu gereği Müzik Akademi Fatih gitar kurslarına ulaşamayan öğrencilerimizin evine taşıyoruz! Size en yakın gitar kursu Müzik Akademi’den ders almaya ve başarılı bir gitarist olmaya hazır mısınız?

Fatih Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimlerimizde bireysel farklılıkları gözeterek programlar oluşturduğumuz için Fatih gitar eğitimi ile ilgili en doğru fiyat bilgisini almak için Müzik Akademi’ye gelebilir, size özel sunacağımız avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Fatih Gitar Kursu Müzik Akademi – Ailemizi Yakından Tanıyın!

Kendi kendinize gitar çalışmaları yaparak başladığınız yerde kalmaya Fatih gitar kursları ile son verebilirsiniz. Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak ya da günlük rutinlerinden sıkılıp keyifli bir hobi edinmek isteyen herkesi Fatih gitar kursuna davet ediyoruz, gelin ve kendinizdeki değişimi fark edin!

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Fatih Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Çocuğum derslerine odaklanmakta güçlük çekiyor. Gitar eğitimi ile bu olumsuzluğu giderebilir miyiz?

Elbette. Çocuk gitar kursları Fatih ile çocuğunuzun beden ve zihnini harekete geçirebilir, nota ve kalıpları ezberleme sürecinde de dikkat ve koordinasyon becerisini artırabilirsiniz.

  • Gitar çalmak çocuğuma ne gibi faydalar sağlar?

Fatih çocuk gitar eğitimine katılan çocuğunuz; kendini ifade etmeyi, yaratıcılığını geliştirmeyi, okul stresini azaltmayı ve yaratıcılığını artırmayı öğrenirken aynı zamanda da müziğin ilham verici gücüyle ritim çalışmaları yaparak zihnini güçlendirebilir.

  • Fatih gitar kursu sınıflarınız kaç kişilik?

Fatih gitar kursu Müzik Akademi’de 12 öğrenciden oluşan verimli ve keyifli bir ders ortamı sunuyoruz.

Suriçi’nin Fatih En İyi Gitar Kursunu Hak Ediyor!

İstanbul’un tarihi bölgesi Suriçi’nin belki de en önemli ilçesi olan Fatih, içerisindeki yüzlerce tarihi yapıyla her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultan Ahmet Camii, Süleymaniye Camii, Mısır Çarşısı, Şehzadebaşı Camii, Gülhane Parkı, Sirkeci Garı, Dikilitaş, Kapalı Çarşı, Yerebatan Sarnıcı... Bu saydıklarımız bölgeye anlam veren lokasyonlardan çok az bir bölümü!

Biz de Müzik Akademi ailesi olarak Fatih gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20