Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Esenyurt

Enerjinizi ve Duygularınızı Müzikle Yansıtın! – Gitar Dersi Esenyurt Müzik Akademi

Yeteneklerinize kulak vermeye hazır mısınız? Neden sizin isminiz de Türkiye’nin en ünlü gitaristlerinin arasında yer almasın? Kendi orkestranızı kurmak artık bir hayal değil! Müzik Akademi Esenyurt gitar kursları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Gitarın büyüleyici sesi, sizi dinlendiriyor mu? Gitar çalarken tüm dünyayı unutuyor musunuz? Müzikal becerilerinizi ve gitar çalmanızı destekleyecek Esenyurt gitar kursu ile farkı hissedebilir, keyifli atmosferimizde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Hayatınızı Değiştirecek Adımı Müzik Akademi ile Atın! – Gitar Kursu Esenyurt Müzik Akademi

Türkiye’nin önde gelen gitar sanatçılarından ve müzisyenlerden ders alabileceğiniz Müzik Akademi Esenyurt gitar kursuna katılmak isterseniz hemen bizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdilik Bakırköy şubemizde sizlerle birlikteyiz ancak en kısa sürede Esenyurt gitar kurslarında da size destek olacağız. Gelin, ayrıcalıklı gitar eğitiminin farkını yaşayın!

[widget-181]

Zihninizi Canlandırın! – Esenyurt Gitar Eğitimi Müzik Akademi

İnsanların yaşlandıkça tepki sürelerinin yavaşladığını biliyor muydunuz? Peki, gitar çalarak beyni harekete geçirebileceğinizi ve işitsel-dokunsal tepki sürelerini hızlandırabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Müzik, beyin için bilişsel bir uyarıcı güç! 

Müzik Akademi Esenyurt gitar eğitimlerine katılarak zihninizi aktifleştirebilir, akademik başarınızı destekleyebilirsiniz. Enstrüman çalmanın hem çocuklarda hem de yetişkinlerde soyut akıl yürütme becerilerini geliştirdiğini ve matematiksel zekayı artırdığını unutmayın! 

Çocuğunuz Başarma Duygusunu Tatsın! – Çocuk Gitar Dersi Esenyurt Müzik Akademi

Çocuğunuz, sevdiği bir şarkıyı gitarıyla çalabilmek için çok çalışacak ve bolca pratik yapacak. Peki, bu düzenli çalışma sistemini benimsemesinin onu okuldaki başarısında nasıl destekleyeceğini hiç düşündünüz mü? 

Disiplinli bir şekilde çalışarak çalmayı öğrendiği gitar ile birlikte başarı duygusunu tadan çocuğunuz, aynı şekilde derslerine de hassasiyet gösterecek ve başarılı olmanın çok çalışmaktan geçtiğini fark edecek! Esenyurt çocuk gitar kursları ile çocuğunuzu hem sosyal yaşamında hem de okul hayatında başarıya ulaştırmak için hemen bizi ziyaret edebilirsiniz!

Saygın Bir Kurumdan Gitar Dersi Alın! – Gitar Dersleri Esenyurt Müzik Akademi

Gitar kursu ararken hem vaktinizden hem paranızdan olmayın! MEB onaylı gitar eğitimi kurumu olan Müzik Akademi’ye gelerek yeteneklerinizi keşfedileceği sanat dolu bir atmosferde başarıya ulaşın!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Gitar Kursları Esenyurt Müzik Akademi

En iyi Esenyurt gitar kursu Müzik Akademi olarak acil çıkış kapılarından depreme dayanıklılık raporlarına, yeterli araç-gereç donanımından güvenlik önlemlerine kadar her konuda titizlik gösteriyoruz. Pratik yönünüzü geliştirebileceğiniz başarılı bir gitar kursundan ders almaya ne dersiniz? Hayata bir adım önde başlamak için hemen MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olan Müzik Akademi Esenyurt gitar kurslarına gelin!

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Esenyurt Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

MEB ruhsatlı en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, gitar eğitimini tamamlayan öğrencilere, Avrupa’nın birçok ülkesinde ve Türkiye’de geçerliliği olan MEB onaylı gitar sertifikası veriyor! En iyi Esenyurt gitar kursu Müzik Akademi’den alacağınız eğitimlerden isterseniz profesyonel yaşamınızda isterseniz de hobinizi geliştirme konusunda fayda sağlayabilirsiniz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersi Esenyurt Müzik Akademi

Gitar çalmayı ustasından öğreniyoruz! Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler sunuyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen gitaristleri, ünlü müzisyenleri ve müzik topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Esenyurt Gitar Kursu Müzik Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir gitar eğitimi programı oluşturma fikrini Müzik Akademi Esenyurt gitar kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak ve sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile gitar çalmak sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Esenyurt Gitar Kursu Müzik Akademi

Ekipmanlarımızın kalitesine her zaman önem veriyoruz! Esenyurt gitar kursu olarak öğrencilerimizi her zaman en kaliteli, yeni ve donanımlı ekipmanlarla buluşturuyor; gelişimlerine destek oluyoruz. Esenyurt gitar kursu ile müzikle iç içe bir yaşam tarzını benimsemeye var mısınız? 

Beethoven diyor ki;

“Müzik… Her bilgelik ve felsefeden daha yüksek esin verir.” 

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimi programımızda, 12 kişilik sınıflarda oldukça eğitici ve keyifli geçen dersler işliyoruz! Gitar kursu Esenyurt Müzik Akademi ailesi olarak sizlerin konforuna öncelik veriyor ve isteyen öğrencilerimize birebir ders imkanı sunuyoruz. Çocuk gitar kursları Esenyurt şubemizde, çocuğunuzun beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız ders içerikleri ile gitarla tanışmalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz! 

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Esenyurt Müzik Akademi

Müzik Akademi Esenyurt gitar eğitimi şubemizden isterseniz yetişkin gitar dersleri isterseniz de çocuk gitar dersleri konusunda destek alabilirsiniz. Çocuğunuzun yeteneklerine şekil vermek ve müzikle iç içe bir yaşam sürmesine destek olmak için Esenyurt çocuk gitar kursumuza gelebilir, kendiniz için de hem boş vaktinizi değerlendirmek hem de keyif dolu bir eğitim almak için yetişkin gitar kursumuza gelebilirsiniz! Sınıflarımızı sizlerin en iyi şekilde eğitim alabilmesi 12’şer kişilik olarak planlıyor, kalabalık sınıflarda dersleri kaçırmanıza izin vermiyoruz!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Türkiye’nin en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, şimdilik Bakırköy şubesinde sizlerle! Öğrencilerimizden gelen yoğun istek üzerine en iyi Esenyurt gitar kursu şubemizi çok yakında açmak üzereyiz! Kursumuza İstanbul’un her yerinden metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Online Eğitim – Her Yerden Ulaşabileceğiniz Gitar Eğitimi!

Esenyurt gitar kursları şubemize ulaşım sağlayamayan öğrencilerimizden gelen yoğun talebi değerlendirerek sizler için online eğitim vermeye başladık! Bize istediğiniz her yerden ulaşarak keyifli derslerimize katılabilir, müziğin enerjik atmosferindeki yerinizi alabilirsiniz! Gitar kursları Esenyurt Müzik Akademi ailesi olarak size her yerden ulaşabileceğiniz gitar eğitimi sunuyoruz!

Esenyurt Gitar Kursu Fiyatları

Sanat Cafe’mizden sosyal alanlarımıza, dersliklerimizin ferahlığınızdan eğitmenlerimizin seçkinliğe kadar her şeyi sizler için planlıyoruz! Esenyurt gitar kursu fiyatlarımız, öğrencilerimizin beklenti, talep ve ihtiyaçlarından alacağı ders sayısına kadar birçok konuda değişiklik gösterebileceği için en doğru bilgiyi almak için Müzik Akademi Esenyurt gitar kursu şubemizi ziyaret ederek bir kahvemizi içebilirsiniz.

Esenyurt Gitar Kursu Müzik Akademi – Bizi Tanımak İster misiniz?

Hem başarılı bir gitar eğitimi almak hem de sizinle aynı zevkleri olan insanlarla sanat ve müziğe dair sohbetler etmek ister misiniz? Ders aralarında keyifli sohbetler edeceğiniz Sanat Cafe’mizi görmek ve usta isimlerden gitar dersleri almak için Esenyurt gitar kursu Müzik Akademi’yi ziyaret edin! Hayallerinizi ertelemeyin!

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Esenyurt Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Nasıl bir ortamınız var?

Ortamımız gerçek bir gitar kursuna yakışacak şekilde tamamen sanat dolu! Sanat Cafe’miz, atölyelerimiz, donanımlı ekipmanlarımız ve deneyimli eğitmenlerimizle birlikte eşsiz bir gitar kursu deneyimi yaşayabilirsiniz.

  • Eğitimlerde sınav yapılıyor mu? Geçme notu ya da kriteri var mı?

Esenyurt gitar kursu programlarımızda MEB sertifikası verdiğimiz için kurs programı sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen sınav merkezlerinde öğrencilerimizi sınava alıyor, başarılı olan öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını takdim ediyoruz.

  • Gitar çalmanın faydaları nedir? Esenyurt çocuk gitar dersi çocuğuma ne katacak?

Esenyurt çocuk gitar derslerine katılan çocuğunuzun insan ilişkileri, hafızası ve okuma becerileri gelişir; gitar, onu ders stresinden ve okulun yoğun temposundan uzaklaştırarak daha mutlu hissetmesini sağlar.

2000’li Yılların Simgesi Esenyurt En İyi Gitar Kursu İçin Hazır!

1990’lı yıllara girmeden hemen önce ilçe statüsü kazanan Esenyurt, özellikle 2000’li yıllarda taşra görüntüsünü son derece hızlı bir biçimde değiştirdi. Konut projeleri ve iş yatırımları ile kısa sürede İstanbullular için önemli bir yerleşim yerine dönüşen ilçede termal su kaynakları ve tesislerinin yanı sıra çok sayıda alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve eğlence mekanları yer alıyor. Her geçen gün daha da kalabalıklaşan nüfusuyla Esenyurt, sakinlerine sosyalleşmek ve güzel vakit geçirmek için farklı olanaklar sağlamak için gelişmeye devam ediyor.

Biz de Müzik Akademi ailesi olarak Esenyurt gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20