Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Beyoğlu

Gitar Eğitimi ile Ayrıcalıklı Bir Hobi Edinin! - Gitar Kursu Beyoğlu Müzik Akademi

Teorikten pratiğe doğru donanımlı bir gitar eğitimi almaya ne dersiniz? Beyoğlu gitar kursları ile başarınızı ispatlayabileceğiniz ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir gitarist olabileceğiniz ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor! Sizce de hayatınızda bir değişiklik yapmanın zamanı gelmedi mi? Yeni ve keyifli bir hobi ile zihninizi dinlendirmek için hemen harekete geçin!

Keyifli bir müzik yolculuğuna çıkarak ruhunuzu dinlendirmeye ne dersiniz? Uygulamalı Beyoğlu gitar eğitimi ile içinizdeki müzik tutkusuna yön vermek ve yeteneklerini keşfetmek için Müzik Akademi’yi ziyaret edebilirsiniz. Bırakın yaşamın stresi ardınızda kalsın, sizin yolunuz müzikle aydınlansın! Beyoğlu gitar kursları ile müziği hayatınızın bir parçası haline getirecek gitar dersleri hakkında bilgi almak ister misiniz?

Enerji Dolu Bir Ortam Vadediyoruz! – Beyoğlu Gitar Kursları Müzik Akademi

Beyoğlu gitar kursları Müzik Akademi ailesi olarak size yalnızca gitar eğitimi vermiyoruz. Enerji dolu bir ortam, sanat dolu bir kafe, çeşitli sosyal etkinlikler, usta gitar sanatçılardan workshoplar ve kalıcı dostluklar vadediyoruz! Gitar kursunun keyif dolu ortamında sanata ve müziğe dair sohbetler edebileceğiniz arkadaşlıklar kurmak ve gitar çalmanın tüm püf noktalarını öğrenmek için Müzik Akademi Beyoğlu gitar kursuna gelmek ister misiniz?

[widget-181]

Mutlu Olmanın Yolu Sanattan Geçiyor! – Gitar Dersleri Beyoğlu Müzik Akademi

Daha mutlu ve enerjik hissedeceğiniz yeni bir hobi edinmeye ne dersiniz? Müzik Akademi’nin Beyoğlu gitar derslerine gelerek yoğun iş temponuza ve günlük yaşamın sıkıcı monotonluğuna yeni bir renk katabilirsiniz. Profesyonel stüdyolarda çalışmak, başarılı bir gitar sanatçısı olmak Müzik Akademi ile hayal değil! 

Mesleğiniz, bütün yaşamınız. Vaktinizin çoğunda iş yerinde geçiriyorsunuz. O halde neden yaparken mutlu olduğunuz bir meslek seçmiyorsunuz? Profesyonel yaşamınızda sizi bir adım öne taşıyacak başarılı bir gitar eğitimi ile siz de fark edilen bir gitar sanatçısı olabilir, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz! Haydi, hemen Beyoğlu gitar kursuna gelin!

Çocuğunuzun Sanat Dolu Bir Yaşamı Olsun! – Çocuk Gitar Kursları Beyoğlu Müzik Akademi

Çocuğunuzun sanat dolu bir yaşamının olmasını istemez misiniz? Onun ünlü bir müzisyen olduğunu, sahnede devleştiğini ve herkesin beğeniyle alkışladığını görmek, ne kadar da gurur verici, değil mi? O halde hemen Müzik Akademi çocuk gitar kurslarına gelin, çocuğunuzun geleceği için en güzel yatırımı siz yapın!

Çocuğunuzun ileride mutlu olacağı bir iş yapmasını istiyorsanız onu sanatla buluşturabileceğiniz harika bir çocuk gitar eğitimi sizleri bekliyor. Müzik Akademi çocuk gitar dersleri Şişli şubesinde, çocuğunuz için ayrıcalıklı bir eğitim, uzman eğitmenler, keyifli bir atmosfer ve sanata dair sohbet edebileceği yeni arkadaşlar var…

Eğitim Alacağınız Kuruma Dikkat Edin! – Gitar Eğitimi Beyoğlu Müzik Akademi

Hem çocuk gitar dersleri hem de yetişkin gitar kursunda merdiven altı kurumlara dikkat edin! Gitar eğitimi almak isterken hem paranızdan hem de vaktinizden olmamak için MEB onaylı, donanımlı ve kaliteli kurumları tercih edin. Müzik Akademi Beyoğlu gitar kursları olarak biz, eğitimde kaliteye önem veren, insanların hayallerini çalmayı değil, onların hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen bir aileyiz. Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve geleceğinize Müzik Akademi Beyoğlu gitar eğitimi ile yön vermek isterseniz hemen bizi ziyaret edebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Beyoğlu Gitar Kursu Müzik Akademi

Sizler için her türlü önlemi aldığımızı, başarılı bir eğitim kurumu olduğumuzu ve ayrıcalıklı bir eğitim sunduğumuzu MEB ruhsatımızla belgeliyoruz! Müzik Akademi gitar kursu Beyoğlu şubesi olarak biz, MEB tarafından onay almış bir müzik kursuyuz.

Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’nde belirtilen tüm şartlara uyuyor; yangın merdivenlerinden deprem dayanıklılık raporuna, dersliklerimizden acil çıkışlara kadar her şeye sizler için özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Beyoğlu Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

Profesyonel müzik kariyerinize 1-0 önde başlamak ister misiniz? O halde sizi rakiplerinizin arasında bir adım öne çıkaracak MEB onaylı gitar sertifikası veren kurumumuza gelebilir, hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok bölgesinde geçerliliği olan sertifikanız ile başarınızı destekleyebilirsiniz! Müzik Akademi Beyoğlu gitar kursuna gelin, hayallerinize giden yolculuğa beraber çıkalım!

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersleri Beyoğlu Müzik Akademi

Gitar dersleri Beyoğlu Müzik Akademi ailesi olarak biz, en kaliteli eğitimleri almanız için müzik konusunda uzmanlaşmış profesyonel gitar eğitmenleriyle çalışıyoruz. Her yönden donanımlı eğitmen kadromuzla seçkin ve ayrıcalıklı bir eğitim sunuyor; başarılı bir geleceğin temellerini atıyoruz. Gelin siz de Beyoğlu gitar kursları ile eğlenceli bir ortamda gitar derslerine katılın, içinizdeki gitaristi ortaya çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Beyoğlu Gitar Kursu Müzik Akademi

Bugüne kadar 1500 üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz gitar eğitimi metodumuzu Beyoğlu gitar kursları ile sürdürüyor, dünyanın en iyi müzik okullarının müfredatlarını da göz önüne alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine özen gösteriyoruz.

Amerikalı elektro gitar virtüözü Steve Vai diyor ki;

“Onu çalıyor olmamın yanı sıra ben bu gitar denen enstrümanın hayranıyım aynı zamanda!”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili İstanbul’un en iyi gitar kursu Beyoğlu Müzik Akademi’de dersi kaçıran öğrencilerimize farklı sınıf veya şubelerimizde telafi şansı sunuyoruz. Ücretsiz kurs tekrarı hakkı ile eğitimlere yeniden katılma fırsatı tanıyor, siz başarılı olana kadar eğitim vermeye devam ediyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimiz için Müzik Akademi Beyoğlu gitar kurslarında bir yıl süresince geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Beyoğlu Müzik Akademi

Sınıflarımızı bilgi seviyesi ve yaş grubu kriterleri göz önüne alarak ayarlıyor, derslerin verimli geçmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimizi kalabalık sınıflarda eğitmenleriyle sağlıklı iletişim kuramadıkları, verimli çalışamadıkları ve potansiyellerini keşfedemedikleri kalitesiz bir eğitime layık görmüyoruz. Sizler için en iyisini düşünüyor ve konforlu bir gitar eğitimi için sınıflarımızı 12 kişilik düzenliyoruz. Talep eden kursiyerlerimiz için Türkiye’nin önde gelen gitar eğitmenlerinden birebir dersler oluşturuyor, Müzik Akademi Beyoğlu gitar kursunda hem faydalı hem de keyif dolu dersler işliyoruz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Beyoğlu gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Beyoğlu gitar kursu Müzik Akademi’de gitarla tanışın!

Online Eğitim – Gitar Eğitiminde Sınırları Kaldırıyoruz! 

Beyoğlu gitar kursu Müzik Akademi’ye ulaşım sağlayamayacak durumda olan Türkiye’nin ve dünyanın her noktasındaki öğrencilerimiz için online eğitim fırsatı sunuyoruz! Mekan sınırlamasını ortadan kaldırıyor ve başarılı bir gitar eğitimi almak isteyen herkesi, Beyoğlu’nun en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi’nin online eğitimlerine davet ediyoruz!

Beyoğlu Gitar Kursu Fiyatları

Öğrencilerin gelişim ve becerileri gözetilmeden oluşturulan standart eğitim programlarını kullanmıyor; herkesin gelişimini, öğrenme hızını ve başarısını göz önünde bulundurarak hazırladığımız gitar eğitimi programlarından destek alıyoruz. Beyoğlu gitar kursu fiyatlarını ders almak istediğiniz süreye ve özel/grup ders tercihinize göre şekillendirdiğimiz için ayrıntılı bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz!

Beyoğlu Çocuk Gitar Kursu Müzik Akademi – Güzel Bir Başlangıç Yapmak İster misiniz?

İçinizdeki müzik tutkusunu dışa vurmaya hazır mısınız? Kendi kendinize gitar çalışmaları yaparak başladığınız yerde kalmaya Beyoğlu gitar kursları ile son verebilirsiniz. Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak ya da günlük rutinlerinden sıkılıp keyifli bir hobi edinmek isteyen herkesi Beyoğlu gitar kursuna davet ediyoruz, gelin ve kendinizdeki değişimi fark edin!

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Ortaköy Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Özel ders almak istiyorum. Böyle bir imkanınız var mı?

Elbette. Özel ders talep eden öğrencilerimize Beyoğlu gitar kursunda bireysel gitar eğitimi veriyoruz.

  • Eğitimlerde sınav yapılıyor mu? Geçme notu ya da kriteri var mı?

Beyoğlu gitar kursu programlarımızda MEB sertifikası verdiğimiz için kurs programı sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen sınav merkezlerinde öğrencilerimizi sınava alıyor, başarılı olan öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını takdim ediyoruz.

  • Özel ders mi almalıyım, yoksa grup gitar eğitimine mi katılmalıyım?

Müzik Akademi Beyoğlu gitar kursunun eğitim anlayışında özel veya grup derslerinin hiçbir farkı yok! Yalnız olduğunuzda kendinizi daha rahat ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız özel gitar dersi alabilirsiniz. Gitar eğitimi alırken aynı zamanda sosyalleşmek hem de diğer insanların gelişimine şahit olmak istiyorsanız da grup gitar derslerine katılabilirsiniz. 

İstanbul En Kozmopolit İlçesi Beyoğlu’nda En İyi Gitar Kursu İçin Hazır Mısınız?

İstanbul’da yaşamayanlar için bile Beyoğlu her zaman bir cazibe merkezi. Başta İstiklal Caddesi ve Taksim olmak üzere İstanbul’un kozmopolit yapısıyla öne çıkan ilçesi Beyoğlu’nda tarih, sanat, müzik ve daha birçok şey var! Eğlencenin ve modanın kalbinin attığı ilçede Miniatürk, Pera Müzesi, Atatürk Kültür Müzesi, Orhan Kemal Müzesi, İstanbul Modern, Arap Camii, Galata Kulesi, Hacı Mimi Camii, Bedrettin Camii, Alman Protestan Kilisesi, Meryem Ana Kadim Süryani Kilisesi, Ayios Nikolaos Türk Ortodoks Kilisesi gibi mekanlar bizi karşılayan lokasyonlardan yalnızca bir kısmı...

Boş vakitlerini kültür ve sanat aktiviteleriyle değerlendirmek isteyenler için de bolca seçeneğe sahip olan Beyoğlu’nun her köşesinde müzikle de karşılaşmanız mümkün. Müzik kursları bir kenara sokak çalgıcılarından eğlence mekanlarına kadar Beyoğlu’nda attığınız her adımda müziğin farklı bir formu sizi karşılıyor. 

Müzik Akademi ailesi olarak Beyoğlu gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20