Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Bahçeşehir

Popüler Bir Gitarist Olun! – Gitar Dersleri Bahçeşehir Müzik Akademi

Unutulmaz şarkılara gitarınızla hayat vermeye ne dersiniz? Müzik Akademi Bahçeşehir gitar eğitimi ile orkestralardaki yerinizi almaya hazır olun! Gitar eğitimlerine katılarak herkesi kendinize hayran bırakmak, müzik topluluklarına katılmak hatta belki de kendi grubunuzu kurmak için hemen Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kurslarına gelin!

Gitarınızdan dökülen notalarla dinleyenlerin ruhuna hitap etmek ve duygulara tercüman olmak için yapmanız gereken çok basit! Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kursları ile doğru bir yerde, başarılı bir eğitim alarak hayallerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Gitarınız En Yakın Arkadaşınız Olsun! – Gitar Kursları Bahçeşehir Müzik Akademi

Siz de “Müziksiz bir yaşam olamaz!” diyenlerdenseniz müziğe hayatınızda daha geniş bir yer ayırabilirsiniz. Gelin, Müzik Akademi’nin Bahçeşehir gitar kursu ile hayatınızda güzel bir başlangıç yapın! Sanat dolu bir ortam, keyifli bir atmosfer ve bolca müzik için Müzik Akademi tam da aradığınız fırsat!

Müzik Akademi ailesi olarak şimdilik Bakırköy şubemizdeyiz. Ancak sizden gelen yoğun talep ve ilgiyle en kısa sürede Bahçeşehir gitar kursunda da olacağız. Bu süreçte eğitimlerimize katılmak, Türkiye’nin önde gelen müzisyenleriyle tanışmak ve sanat dolu bir ortamda bulunmak isterseniz hemen Müzik Akademi Bakırköy gitar derslerine gelebilirsiniz.

[widget-181]

Sahnelere Adım Atın! – Gitar Dersleri Bahçeşehir Müzik Akademi

Boş vakitlerinizi değerlendirmek ya da hobi edinmek için başladığınız gitar eğitimi, şu an sizin için bir vazgeçilmez mi? Öyleyse bu hobinizi, iş hayatınıza yansıtmaya ne dersiniz? Amatörlükten profesyonelliğe uzanan gitar yolculuğuna Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kursları ile çıkmaya ne dersiniz?

Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden, duayen gitar sanatçılarından ve konservatuar mezunu akademisyenlerinden gitar dersi alarak profesyonel yaşamınıza katkı sunmaya, müziğe yaşamınızda daha geniş bir yer ayırmaya ve duygularınızı gitarınızla ifade etmeye ne dersiniz? Bahçeşehir gitar dersleri ile hobinizi, mesleğe dönüştürebilirsiniz!

Çocuğunuzun Yaratıcılığını Artırın! – Çocuk Gitar Dersleri Bahçeşehir Müzik Akademi

Müziğin yaratıcı ve ilham verici gücünden faydalanmaya ne dersiniz? Çocuğunuzun derslerdeki başarısını ve sosyal yaşamdaki enerjisini artırmak için Bahçeşehir çocuk gitar kursunu deneyimlemeye hazır olun! 

Müzik Akademi ile çocuğunuzun hem bir enstrüman çalmayı öğrenmesini hem sanatla iç içe olmasını hem de yaratıcılığını artırmasını istiyorsanız Müzik Akademi çocuk gitar kursları Bahçeşehir şubesine gelerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Müzik Akademi, minikler için büyük adım…

Zamanınızı Güvenilmez Kurumlara Harcamayın! – Çocuk Gitar Kursu Bahçeşehir Müzik Akademi

İsterseniz profesyonel yaşamınız için isterseniz de boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz bir hobi edinmek için gitar eğitimine başlamış olun; önemsenmediğiniz, fark edilmediğiniz ve teşvik edilmediğiniz bir gitar kursunda olmak istemezsiniz, öyle değil mi?

Hem vaktinizden hem de paranızdan olmamak için gitar derslerine katılacağınız kuruma dikkat edin, merdiven altı kurumlar size hiçbir şey katmayacak! Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kurslarına gelerek MEB onaylı bir kurumdan ayrıcalıklı bir ders alabilirsiniz!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu –Bahçeşehir Gitar Kursu Müzik Akademi

Deneyimli eğitmen kadromuzla birlikte Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimi programımız ile müzik kulağınızın gelişimine destek oluyoruz! Araç-gereç donanımından acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporlarından güvenlik önlemlerine kadar her konuda yeterli olduğumuzu MEB ruhsatımızla ispatlıyoruz! En iyi gitar kursu Müzik Akademi olarak öğrencilerimiz için her türlü detayı planlıyoruz. 

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Bahçeşehir Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

İsterseniz profesyonel yaşamınızda isterseniz de hobinizi geliştirme konusunda fayda sağlayacağınız MEB onaylı gitar sertifikası ile bir adım önde olmaya ne dersiniz? MEB ruhsatlı en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, gitar eğitimini tamamlayan öğrencilere hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerliliği olan MEB onaylı gitar sertifikası veriyor! Gitar kursları Bahçeşehir ile yaşamınızda müziğe yer verebilir, yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz!

Alanında Uzman Eğitmenler – Gitar Dersleri Bahçeşehir Müzik Akademi

Müzik Akademi ailesi olarak gitar üzerine eğitim almış konservatuar mezunu eğitmenlerden Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerine kadar birçok profesyonelle çalışıyor, başarılı bir eğitim alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatını müziğe adamış duayenlerle düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerle öğrencilerin farklı bir bakış açısı kazanmasını ve hayranı oldukları gitar sanatçılarıyla tanışmalarını sağlıyoruz.

Bahçeşehirlararası Eğitim Standardı – En İyi Bahçeşehir Gitar Kursu Müzik Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir gitar eğitimi programı oluşturma fikrini Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak ve sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile gitar çalmak sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

BB King diyor ki;

“Gitar, yanımda olan eski bir arkadaş gibidir.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili İstanbul’un en iyi gitar kursu Bahçeşehir Müzik Akademi’de dersi kaçıran öğrencilerimize farklı sınıf veya şubelerimizde telafi şansı sunuyoruz. Ücretsiz kurs tekrarı hakkı ile eğitimlere yeniden katılma fırsatı tanıyor, siz başarılı olana kadar eğitim vermeye devam ediyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimiz için Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kurslarında bir yıl süresince geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Bahçeşehir Müzik Akademi

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Müzik Akademi Bahçeşehir gitar eğitimi ile 12 kişilik sınıflarımızda verimli ve keyifli dersler işliyoruz. Öğrencilerimizin isteklerine ve gelişimlerine önem veriyor; birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Bahçeşehir gitar kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz. Müzik Akademi gitar kursları Bahçeşehir’da donanımlı bir gitar eğitimi almaya ne dersiniz?

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bahçeşehir gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Bahçeşehir gitar kursu Müzik Akademi’de gitarla tanışın!

Online Eğitim – Eğitimlerimize Gelen Yoğun Talebe Kayıtsız Kalmadık!

Bahçeşehir çocuk gitar kurslarına Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasından gelen öğrenci taleplerini değerlendirdik ve online eğitime başladık! Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kursları ile başarılı bir gitarist olmak isteyen herkes için mesafeleri kaldırdık! Nerede olursanız olun, Müzik Akademi’nin online eğitimlerine katılabilir, profesyonel bir gitar eğitimi alabilirsiniz!

Bahçeşehir Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarında uygunluk alan Bahçeşehir gitar kursları Müzik Akademi’de verdiğimiz gitar eğitimiyle öğrencilerin gelişim ve becerilerini göze alarak eğitim programları oluşturduğumuz için fiyatlarımız yaşınıza, bilgi seviyenize ve grup/bireysel ders tercihinize göre değişebiliyor. En doğru bilgiyi almak ve Bahçeşehir çocuk gitar kursumuzu yakından görmek isterseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahçeşehir Gitar Kursu Müzik Akademi – Bizi Tanımadan Kararınızı Vermeyin!

En iyi Bahçeşehir gitar kursu Müzik Akademi ailesini tanımaya ne dersiniz? Müzik Akademi Bahçeşehir gitar kursları, size kaliteli bir eğitim için gerekli olan tüm imkanları sunuyor! Siz de müziğin dinlendirici gücünden faydalanmak ve boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz bir hobi edinmek istiyorsanız Bahçeşehir gitar derslerine katılabilir, müzikal becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kariyer hedefleriniz için önemli bir artı sağlayacak gitar eğitimimizle ilgili bilgi almak için bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Bahçeşehir Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Gitar kursu sertifikalarınız MEB onaylı mı?

En iyi gitar kursu olan Müzik Akademi, MEB onaylı bir kurum olduğu için sunmuş olduğu sertifikalar da MEB onaylı gitar sertifikasıdır.

  • Derslere devam zorunluluğu var mı?

Evet, derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıt yaptırdığınız kurs süresi üzerinden %10 devamsızlık hakkınız vardır.

  • Deneme derslerinize katılabilir miyim, deneme dersi ücretli mi?

Tanıtım dersi için yer ayırtmak isterseniz ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan deneme derslerimize katılmak, aklınıza takılanları sormak için iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un Yeni Yüzü Bahçeşehir En İyi Gitar Kursu İçin Hazır!

Toplu konut projeleriyle son yılların dikkat çeken uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir, İstanbul’un ve Başakşehir’in modern yüzü. Sosyal alanları, parkları, kafeleri, restoranları ve eğlence mekanları semt, İstanbul’un 2010’lu yıllarının yükselen değerlerinin başında geliyor. Böyle bir semtin kültür sanat aktivitelerine olan yüksek talebi hiç de şaşırtıcı olmasa gerek...

Müzik Akademi ailesi olarak Bahçeşehir gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20