Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gitar Kursu Atakent

Tutkularınızı Daha Fazla Ertelemeyin! - Gitar Dersleri Atakent Müzik Akademi

Yoğun iş veya okul temposuna ara verin ve müzik terapisine hazır olun! Bırakın yaşamın stresi, işin yoğunluğu bir kenarda kalsın! Gitar dersleri Atakent Müzik Akademi ile müziğin sakinleştirici gücüyle stresinizden arının!

Atakent gitar derslerine gelerek müzikle sakinleşmeye, duygularınızı notalarla ifade etmeye ne dersiniz? Müziğin ritmine gitarınızın telleriyle hayat vermek ve başarılı bir müzisyen olmak için hemen harekete geçin!

Bırakın Müzik Tüm Yaşamınızda Yer Alsın! – Gitar Kursları Atakent Müzik Akademi

Müzik Akademi Atakent gitar kursları ile hayatınızda bir değişiklik yapmaya var mısınız? İş veya okul stresi sizi fazlasıyla bunaltmış olabilir. Yaşamınıza farklı renk katacak ve derin bir nefes almanızı sağlayacak yeni bir hobiye ne dersiniz? Hemen Müzik Akademi Atakent gitar kurslarına gelin, kendinizi yenilenmiş hissetmenin tadını çıkarın!

Müzik Akademi gitar kursları olarak şu anda Bakırköy şubemizde eğitim veriyoruz ancak en kısa sürede Atakent’teki yerimizi alacağız. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı eğitim fırsatı için Müzik Akademi’yi ziyaret etmeye ne dersiniz? Başarıya giden yolda size destek olmaya hazırız!

[widget-181]

Popüler Bir Gitar Sanatçısı Olabilirsiniz! – Gitar Dersleri Atakent Müzik Akademi

Müzik Akademi Atakent gitar eğitimi ile orkestralardaki yerinizi almaya hazır olun! Hobinizi mesleğiniz yapmak sizin elinde… Doğru bir yerde, başarılı bir eğitim alarak hayallerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Hemen Müzik Akademi’ye gelin ve içinizdeki gitaristi ortaya çıkaracak profesyonel gitar dersleri ile başarmanın tadını çıkarın. Unutmayın, iyi bir gitar eğitimi almak istiyorsanız adresiniz, İstanbul’un en iyi gitar kursu olan Müzik Akademi!

Özgüveninizi Artırın! - Gitar Eğitimi Atakent Müzik Akademi

Gitar çaldığınızı ve herkesin sizi hayranlıkla izlediğini bir düşünün. Ne kadar da gurur verici bir durum! Müzik Akademi Atakent gitar derslerine katılarak gitar çalma becerileriniz arttıkça özgüveninizin tazelendiğini fark edebilirsiniz! Herkesin takdir ve beğenisini toplayabileceğiniz, kendinizi çok daha mutlu ve değerli hissedeceğiniz bir deneyim için Müzik Akademi Atakent gitar derslerine katılmaya var mısınız?

Çocuğunuzu Müziğe Yönlendirin! – Çocuk Gitar Dersleri Atakent Müzik Akademi 

Atakent çocuk gitar dersleri ile çocuğunuzun hem boş vakitlerini değerlendireceği hem de müzikle iç içe olacağı bir yaşam sürmesini sağlamaya ne dersiniz? Çocuğunuzu ilerideki hayatında faydalı uğraşların içinde bulunması için teşvik edebileceğiniz bir hobi bulmak istiyorsanız hemen Müzik Akademi’ye gelin! Gitar derslerine katılan çocukların birçoğu, ileride de müzikle olan bağlarını sürdürmeye devam ediyor!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu –Atakent Gitar Kursu Müzik Akademi

En iyi gitar kursu Müzik Akademi olarak öğrencilerimiz için her türlü detayı planlıyoruz. Araç-gereç donanımından acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporlarından güvenlik önlemlerine kadar her konuda yeterli olduğumuzu MEB ruhsatımızla ispatlıyoruz! Deneyimli eğitmen kadromuzla birlikte Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimi programımız ile müzik kulağınızın gelişimine destek oluyoruz!

MEB Onaylı Gitar Sertifikası – Müzik Akademi Atakent Gitar Eğitimi MEB Sertifikası

Kariyerinizde size önemli bir artı sağlayacak, rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek bir eğitim için Müzik Akademi Atakent gitar kurslarına gelmeye ne dersiniz? Türkiye’de ve Avrupa’nın birçok yerinde tanınan MEB onaylı gitar sertifikanız ile müzik yaşamınıza hızlı bir giriş yapabilirsiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Atakent Gitar Kursu Müzik Akademi

15 yıllık eğitim hayatına 1500’ün üzerinde mezun sığdıran Atakent gitar kursu Müzik Akademi, Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığı ders programları ile farkını ortaya koyuyor! Öğrencilerimizden aldığımız %98 memnuniyet oranı ile yetinmiyor, daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Atakent Gitar Kursu Müzik Akademi

MEB ruhsatlı bir müzik kursu olarak elbette araç-gereç donanımına önem veriyor, ekipmanlarımızı eksiksiz, güncel ve kaliteli tutuyoruz! Atakent gitar dersleri ile sizlere her açıdan fayda sağlayacak bir eğitim kurumunda ders almak ve fark edilir olmak için harekete geçebilirsiniz! Sizler için hazırladığımız tüm müzik tesisatı, gitar ve ses sistemlerinden faydalanabilir, Müzik Akademi’yle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Amerikalı Müzisyen Gary Clark, Jr. diyor ki;

“Gitarın etkileyici aralığına hiçbir şeyin dokunabileceğini sanmıyorum.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantisi sunan Atakent gitar kursu Müzik Akademi’de her zaman ücretsiz ders tekrarı hakkınız var! Dersi kaçıran veya herhangi bir nedenle gelemeyen öğrencilerimiz için farklı sınıf veya şubelerimizde telafi fırsatı sunuyor; herhangi bir gerekçe ile devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimize bir yıl süreyle kayıt dondurma imkanı tanıyoruz! 

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Gitar Kursları Atakent Müzik Akademi

12 kişilik sınıflarda Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Atakent gitar eğitimi programı ile ayrıcalıklı bir eğitim almak isteyen herkesin yanında oluyoruz! Öğrencilerimizin gelişimlerine önem vererek birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Atakent gitar kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Gitar Kursu

Profesyonel bir ortamda gitar dersi alabileceğiniz Müzik Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Atakent gitar kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir müzik deneyimi yaşamak ister misiniz? 

Online Eğitim – Müzik Tutkumuzu Dünyanın Her Yerine Taşıyoruz!

Dünyanın her yerinden yoğun talep alan bir müzik kursuyuz! İstanbul dışındaki bir ilde ya da dünyanın herhangi bir bölgesinde olmanız, Müzik Akademi’ye ulaşmanıza engel değil! Sizlerden gelen yoğun taleplerle birlikte Müzik Akademi Atakent gitar kursunun kaliteli eğitimini online platformumuza taşıdık! Artık siz de aramıza katılabilir, müzik tutkunuza bizimle birlikte yön verebilirsiniz!

Atakent Gitar Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığımız gitar eğitimlerimizde bireysel farklılıkları gözeterek programlar oluşturduğumuz için Atakent gitar eğitimi ile ilgili en doğru fiyat bilgisini almak için Müzik Akademi’ye gelebilir, size özel sunacağımız avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Gitar Kursu Müzik Akademi – Bizi Tanımak İster misiniz?

Türkiye’nin en iyi gitar kursu Müzik Akademi ile geleceğinize sanatla yön vermeye ne dersiniz? Müzik Akademi bünyesindeki yetişkinler için olan Atakent gitar kursunu bitirerek eğitmen olabilir, müzik topluluklarına katılabilirsiniz! Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim programı arayışında iseniz de Atakent çocuk gitar kursumuzdan destek alabilir, çocuğunuzun sosyal becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz! 

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Atakent Gitar Kursu Müzik Akademi

  • Çocuğum gitar çalma konusunda pek de yetenekli değil. Yine de gitar derslerinize katılabilir mi?

Elbette! Yetenekler yalnızca doğuştan kazanılmaz. Biraz sabır ve bolca çalışma ile harika bir gitarist olunabilir! Çocuğunuzun ihtiyacı olan tek şey motivasyon!

  • Özel ders mi almalıyım, yoksa grup gitar eğitimine mi katılmalıyım?

Müzik Akademi Atakent gitar kursunun eğitim anlayışında özel veya grup derslerinin hiçbir farkı yok! Yalnız olduğunuzda kendinizi daha rahat ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız özel gitar dersi alabilirsiniz. Gitar eğitimi alırken aynı zamanda sosyalleşmek hem de diğer insanların gelişimine şahit olmak istiyorsanız da grup gitar derslerine katılabilirsiniz. 

  • Çocuğum ne kadar süre sonra gitar çalmayı öğrenmiş olur?

Gitar çalma becerisinin kişiden kişiye göre değiştiğini söylemekte fayda var. Bir enstrüman çalarken öğrenme hızı gibi faktörler de oldukça önemli. Ancak yine de Atakent gitar derslerine düzenli olarak katılım sağlayan çocuğunuzun 4. haftadan itibaren gitar çalma konusunda gelişim gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz.

İstanbul’un Genç ve Dinamik Mahallesi Atakent En İyi Gitar Kursunu Hak Ediyor!

Son yıllarda İstanbul’un en hızlı gelişen mahallelerinden biri olan Atakent, başarılı uydu kent projelerimizden biri. Küçükçekmece’ye bağlı olan mahalle, genç ve dinamik nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık 2. mahallesi. Sosyal aktiviteler ve kültür – sanat etkinlikleri açısından henüz gerçek potansiyeline ulaşamasa da gelişmekte olan mahallede Müzik Akademi olarak fark yaratmak birinci hedefimiz...

Müzik Akademi Atakent gitar kursları ile İstanbullu müzik severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda müzikal becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20