Müzik Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Özel Müzik Eğitimi

Çocuklarımız Müzikle Büyüyor!

Sanatsever Nesiller Yetiştiriyoruz...

Sanatla iç içe büyüyen çocuklar daha mutlu... Çocuklarınızın keyifli bir hobi edinmesini ve yeteneklerini keşfetmesini istemez misiniz?

Ruhsal ve duygusal gelişimden duyuma, yaratıcılıktan ekip çalışmasına, özgüven duygusundan olumlu benlik algısına kadar farklı eğitim başlıklarıyla çocuklarımızı hayata hazırlayacak, bedensel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağlayacak bir program oluşturduk. Gelin, çocuklarınızı müzikle tanıştırın, hayata bambaşka gözlerle bakmalarını sağlayın…

Çocuklar için özel müzik kursu programı 7- 14 yaş çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre çocuklar için özel müzik eğitimi çocukların ruhsal, zihinsel ve duygusal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi

Tüm Çocuklar İçin Özel Müzik Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Çocuklar İçin Özel Müzik Eğitimi Programı

Alanında deneyimli konservatuar mezunu eğitmenlerimiz, çocuklarımızın ilgi ve ihtiyaçlarına uygun planlanan eğitim programımız ve uygulamayla teoriyi bir araya getiren 40 hafta 80 saatlik çocuklar için özel müzik eğitimimizle müzik ve sanata tutkun binlerce çocuğu geleceğe kazandırdık. Detaylı çocuklar için özel müzik kursu programımızı inceleyin, siz de Müzik Akademi ailesine katılın.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Müzik Kursu Müzik Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk müzik kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, çocuk müzik derslerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı müzik eğitmenlerinden çocuklar için özel müzik kursları alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Cocuklar Icin Ozel Muzik Kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için özel müzik eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk müzik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için özel müzik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Cocuklar Icin Ozel Muzik Kurslari 1

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel çocuk müzik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için özel müzik eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için özel müzik kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için özel müzik eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel çocuk müzik kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için özel müzik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk müzik eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Müzik Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için özel müzik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu
Uygulamali Cocuklar Icin Ozel Muzik Kurslari

Uygulamalı Çocuklar İçin Özel Müzik Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve müzik dinletileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel çocuk müzik kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı çocuk müzik dersleri ile çocuklar için özel müzik eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri özel çocuk müzik eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için özel müzik kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Danismanligi Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu
Kariyer Koclugu Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu

Kariyer Koçluğu

Özel çocuk müzik kursu programı ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

Çocuklar için özel müzik eğitimi öğrencilerimizden yetenekli olanlar için kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, müzik yapım firmaları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyor, aynı zamanda çocuklarımıza müzik kariyerleri boyunca da destek olmayı sürdürüyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, bestecileri ve yapım şirketleriyle çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel müzisyen olmak ya da müzikte ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk müzik kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için özel müzik eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi Mezunlari

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz özel çocuk müzik eğitimleri ile işin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için özel müzik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ritim perküsyon eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen özel çocuk müzik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

200+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Özel çocuk müzik eğitimi alan 200'den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için özel müzik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize çocuklar için özel müzik eğitimi, kulak eğitimi ve ritim atölyesi, perküsyon kursu, temel müzik eğitimi gibi farklı eğitimler vererek müzik yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Müzik Akademi olarak eğitim sürecinde ve özel çocuk müzik eğitimi sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi 2
Muzik Ve Enstruman Egitimleri 222

50+ Branşta Müzik ve Enstrüman Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Özel çocuk müzik eğitimi, temel ve ileri müzik kursu, caz, gitar, keman, çocuk müzik, piyano, DJ performance, ses mühendisliği ve konservatuara hazırlık başta olmak üzere 50’den fazla branşta enstrüman ve müzik eğitimleri vererek sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, müzik dünyasına başarılı isimler kazandırıyoruz.

Çocuklarımıza ve gençlerimize müzik sevgisi aşılarken yetişkinlerin erteledikleri hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Müzik Akademi olarak sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel çocuk müzik kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ile kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen müzisyenlerle söyleşiler, müzik yapımcıları ve ünlü sanatçılarla öğrencilerimizi bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Müzik Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk müzik eğitimi almalarını sağlarken ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi hem kendilerine vakit ayıracakları hem de kaliteli eğitim alabilecekleri bir kursa davet ediyoruz. Gelin, siz de Müzik Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu
Sanat Cafe 84

Sanat Cafe

Özel çocuk müzik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk müzik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşacakları, farklı sanat organizasyonlarına katılarak kendilerini geliştirebilecekleri bir akademimiz var. Çocuklarımız Sanat Cafe’de içeceğini içerken yeni arkadaşlar edinecek, eğitmenlerinizle bolca sohbet etme şansı bulacaklar.

Müzik Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Başarılı müzisyenlerden ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarından öğrencilerimizin sahne çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlıyoruz!

Özel çocuk müzik kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri gelişmeyi, sahne çalışmalarını, yılsonu gösterilerini duayen müzisyenlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak profesyonel hayatta kendilerine yer bulmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle öğrencilerimizin başarıları için daha etkili yöntemler deniyor, başarılı bir sanatçı olmak isteyen kursiyerlerimize yol gösteriyoruz.

Ustalardan Elestiriler Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi
Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, enstrüman virtüözleri ve ses sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarımızın kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri hazırlıyoruz. Çocuklarımıza, sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiş, yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına büyük katkılarda bulunmuş, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından müziğin sırlarını öğrenebilecekleri butik çocuk müzik eğitimleri sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bilgiler ediniyor, sanatı ustasından öğreniyorlar!

Cocuklar Icin Ozel Muzik Egitimi Fiyatlari 1

Özel Çocuklar İçin Müzik Eğitimi Fırsatları!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Özel Müzik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklar için özel müzik kursu ile yeteneklerini keşfeden ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Tekniğinizi, bilgi ve becerilerinizi ileri düzeye taşımak isterseniz öğrencilerimizin en çok tercih ettiği müzik kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Çocuklar İçin Özel Müzik Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için özel müzik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Müzik Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Müzik Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye'nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi

Müzik teknolojileri ve modern enstrümanlarla ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ve pratik ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve eğlenceli etkinliklerle müziğe gönül veren herkesin yanındayız!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklar için çocuklar için özel müzik kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için özel müzik eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuklar için özel müzik dersleri veriyoruz.

Cocuklar Icin Ozel Muzik Kurslari 3

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuklar için özel müzik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, çocuklar için özel müzik eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için özel müzik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerinin giderilmesine destek veriyoruz.

Eğlenceli Bir Ortamda, Uygulamalı Çocuklar İçin Özel Müzik Kursları ile Çocuklarınıza Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için müzik eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Muzik Akademi 87

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Muzik Akademi Cocuklar Icin Ozel Muzik Kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuklar için özel müzik eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Cocuklar Icin Ozel Muzik Kurslari 5

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuklar için özel müzik kursu ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Müzik Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için çocuklar için özel müzik kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Akademi olarak çocuklar için özel müzik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmayı düşündükleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, çocuklar için özel müzik kursundan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için özel müzik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar için özel müzik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Akademi çocuklar için özel müzik kursu eğitim merkezimiz İstanbul’da Bakırköy İncirli semtinde yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Müzik Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Müzik Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, Solfej ve Şarkı Söyleme Kursu sonunda MEB onaylı sertifika verirken Çocuklar İçin Özel Müzik Kursu, Temel Müzik, İleri Müzik, Caz, Vokal, Kulak ve Ritim, Hızlı Nota Okuma Teknikleri, Repertuar, Akustik Gitar, Pop Gitar, Ud, Ney, Saksafon, Viyolonsel, Akordeon, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği kursları ile Genç Atölye, Kurumsal Eğitimler ve Workshoplar için katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuklar için özel müzik kursu eğitmen kadromuz; konservatuar mezunu, başta çocuklar için özel müzik olmak üzere farklı enstrümanları çalma bilgisi ve deneyimine sahip, sanat okullarında ve üniversitelerde müzik eğitimi veren başarılı akademisyenler ile müzik sektörüne ünlü sanatçıları kazandırmış duayenlerden, Türkiye’nin en çok sevilen çocuklar için özel müzik ustaları ve enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır.

Elbette. Çocuklar İçin Müzik, Gitar, Keman, Piyano, Viyolonsel, Ud, Temel ve İleri Müzik, Şan ve Solfej, Caz ve Vokal, DJ Performance, Ses Mühendisliği, Müzik Prodüksiyon, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere müzik ve enstrüman eğitimleri, teknik eğitimler, genç atölye, konservatuara hazırlık ve kurumsal eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler ya da eğitmenleriyle bire bir telafi dersleri planlayabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Muzik Akademi Iletisim 111

Müzik Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için özel müzik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Müzik Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için özel müzik kursu ve müzik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Müzik Akademi çocuklar için özel müzik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için özel müzik kursu alan öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

12800+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için özel müzik eğitimi ve diğer kurslarımızla profesyonelliğe adım atmış binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

244

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.220 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 20